PDA

View Full Version : Дайте ми съвет :(



ProGamer
12-24-2014, 19:46
Здравейте на 14 години съм и искам да ви споделя какво се случи до преди няколко дена. Значи бяхме се събрали цял клас да отпразнуваме деня преди ваканцията. Та така събрахме се в един клуб от 17:00 часа надухме музиката и всички играхме да уточня, че 90% от класа пуши. Та излизахме от време на време зад клуба да изпушим по една цигара момчетата пушачи и момичетата Момчетата бяхме 3ма а момичетата 7 но 3 от тях идваха да пушат с нас. Така излзахме навън докато госпожата не ни каза да пушим в една стайчка понеже пред клуба в който ние се събрахме има още един в който се събраха другите учители и щели да ни видят (нашата класна си остана с нас въпреки, че можеше да отиде с тях).
докато пушим 6тимата от каде ми хрумна изведнъж да кажа -Хайде да играем на истина риск или процент (сигурен съм, че знаете играта) въпросите ги задаваше едно от момичетата дойде и моят ред както винаги аз казах риск тя каза целуни ... по устата с език аз естествено се шокирах но не ми пукаше особено мислех, че ще си остане приятелската казах и -Аз, че ще го направя ще го направя но тя дали иска .... взе, че отговори да. Целунахме се засмяхме се последваха още няколко целувки но проблема е, че сега не мога да спра да мисля за този ден и Главно за нея мисля, че я харесвам но не знам дали тя изпитва същото после във ФБ и писах дали случайно не е била пияна (имаше 2-3 бири) тя каза не аз и казах Лъжеш нямаше да ме целунеш ако не беше тя потвърди, че не е била и сега незнам какво да мисля много я харесвам и бих и предложил но се страхувам, че ако го направя ще ме отреже и ще си развалим приятелството моля дайте ми някакъв съвет :(

sl1nceetoo
12-24-2014, 20:02
- Беше ли пияна?
- Не.
- Лъжеш, нямаше да ме целунеш, ако не беше.
- Не бях.

Това схванах от преразказания разговор.
Значи не е имала против на трезва глава. Значи- взимайте се. Весела коледа!

RapExotic
12-26-2014, 01:11
Попитай я учтиво дали иска да играете игри за напреднали ..

diamantche555
12-26-2014, 12:08
аз съм на 13 ..според мен я целуни пак и тогава я питай дали има чувства към теб..ще бъде мн яко ..пък и какво ако няма чувства по-добре провери..отколкото винаги даси задаваш въпроса "каво ли щеше да стане ако ....? " (личен опит ) ако момичето е свястно ще те разбере и ще си продължите приятеството ;)

ProGamer
01-03-2015, 14:27
Благодаря на всички, че ми отговорихте :)

draid
01-05-2015, 09:13
Ако са приятелки двете (тази която ти е казала да я целунеш и тази която си целунал) вероятно е знаела, че те харесва и за това го е казала. Действай смело почти сигурно е че те харесва.