PDA

View Full Version : По кой път да поема ?



theflash
12-25-2014, 08:45
Здравейте !
Имам дългогодишна връзка ...която ми се иска да приключа . Не знам дали вече го обичам ...или просто съм привързана към него ...Много ме е наранявал през годините когато сме били заедно .. в един момент когато съм решена ше не искам да съм с него и искам да сложа край ... и той започва да се държи добре и да прави всичко което ме кара да се чувствам океу .... Но сега той ми говори за доста сериозни неща между нас а аз не съм сигурна ше ги искам даже бих казала не ги искам .. Държи се един вид като мой шеф аз от както съм с него не общувам с моите стари вече приятели само с неговите излизаме и то когато му се излиза на него ... Държи се кофти с мен говори ми разни неща които ме обиждат и ме карат да се чувствам доста некомфортно ... И въпреки всичко аз съм с него и се държа добре . Просто това ми е най-дълготрайната връзка и не зная как да сложа край или пък въпреки ше ме потиска аз го обичам ... Но както и да е не искам да сме заедно защото с него нямам това бъдеще което ми се иска той ме спира отвсякъде....... Може би не съм везела крайното решение защото си мисля ше въпреки всичко ще ми е тежко и ще го приема трудно да го гледам с друга и т.н . Какво бихте ме посъветвали въпреки ше ви го описах по доста объркан начин :(

Azoria
12-25-2014, 20:23
Мисля, че връзката ви е обречена,както и да го гледаш.

(Защо не се научиш да пишеш?)

xXxPETYAxXx
12-26-2014, 07:30
Ми като не искаш да си с него не бъди. Не губи времето и на двама ви.

BeTheOne
12-26-2014, 14:59
За да сте заедно между вас трябва да има доверие, компромиси и разбирателство. Трябва да бъдете равностойни във връзката, а не единия да е по-важен от другия.

До колкото разбирам ситуацията при вас не е такава. Това означава, че рано или късно връзката ви ще се прекрати по един или друг начин. Опитай се да го направиш по максимално безболезнен начин и за двама ви.



Поздрави!



BeTheOne

LoadRunner
12-26-2014, 15:11
аз мисля че по- принцип е доста трудно да объркаш ш с ч понеже са на двата рзлични края на клавиатурата. Та как успяваш да го правиш?

RapExotic
12-27-2014, 14:48
Ти май не го заслужаваш .. (къде по дяволите е емотиконата за ирония???)

NomNomNom
12-27-2014, 15:24
аз мисля че по- принцип е доста трудно да объркаш ш с ч понеже са на двата рзлични края на клавиатурата. Та как успяваш да го правиш?

На новата фонетична w е ш, ако си спомням правилно. Пък ` си е ч май.

theflash
12-27-2014, 21:01
Нямаме бъдеще бля бля бля :Д Той иска да е с мен аз не искам защото не се държи като нормален човек ? Не може в една връзка единият да се държи все едно е на първо място а другият след него ? Въпроса ми беше как мога да спра да мисля за него защото аз знам ,че той не е за мен пък го обичам ....

Azoria
12-27-2014, 21:59
Ми като начало - сложи край на тази връзка?! Как очакваш да спреш да мислиш за някого когато сама си го държиш като голяма част от живота ти? О.о

peti123
12-29-2014, 21:31
Прекратявай по-добре.В същата ситуация съм , много ми е трудно,това е най-голямата ми любов, не знам къде се намирам, но въпреки всичко трябва да се откажа, моя е от типа, който не затваря вратичките си т.е не може да бюде само с една - страхливец е . За какво са ни такива хора , трябва да се оттървем...

draid
12-29-2014, 22:06
Не си губи времето. Не губи и неговото.

theflash
12-30-2014, 17:17
Аз не му губя времето ! Той се чувства перфектно аз му угаждам за всичко и т.н . И май точно това ми беше грешката ,че се държах прекалено добре и за това сега се прави на интересен щото зае ,че ще направя всичко за него но всъщност не е така вече . Вчера му намекнах ,че не искам да сме заедно вече и той ми каза че ще му е много трудно ако не е с мен и ми е гадно да го оставя след толкова време заедно но ако остана ще си проваля сама живота .........

bunny500
12-30-2014, 20:37
Вместо да прекратяваш връзката си с него след като го обичаш , седни и си поговори с него обясни му колко си наранена и бла бла , дай му срок да се поправи и ако не го направи тогава го зарежи.

prosto_chovek
01-01-2015, 08:28
След като сте стигнали до такова ниво, че се чувстваш по този начин, който описа, мисля, че е правилно да прекратите тази връзка. Само по - лошо ще става. Той няма да се промени. Така си го научила, вече не можеш да го отучиш. Не си губете времето и нервите. Наистина няма смисъл.
На новата фонетична q=ч, w=ш. Аз нея ползвам.

Minipenar
01-01-2015, 12:49
Ми като не искаш да си с него не бъди. Не губи времето и на двама ви.

Най-краткото и правилно решение ! :)

nIk1
01-01-2015, 19:22
Kolko hora sa v tvoeto polujenie, i si gubite vremeto i si propilqvate jivota samo, zashtoto shtql da se chuvstva zle, ami kato se durji gadno s teb i se misli za neshto poveche si go zaslujava...