PDA

View Full Version : На някой случва ли му се същото с високите токчета?



Viktoria.93
12-25-2014, 16:55
Здравейте,

и честита Коледа на всички :)

бях до един магазин за обувки и мерих следните два модела в размер 37.
http://prikachi.com/images/41/7805041L.jpg
http://prikachi.com/images/42/7805042N.jpg
Проблема, обаче, беше, че въпреки, че обувката ми пасваше на извивката на крака и беше моя размер, когато се опитвах да ходя, ми се изхлузваше отзад - сякаш над петата не се задържаше и се получаваше ефект на джапанка.

Само на мен ли ми става така? Страшно много харесвам такива обувки, но понеже всички ми хлопат все се навирам в ботуши или боти на висок ток, сандали, но никога класическа обувка.

Благодаря предварително на отзовалите се.

NomNomNom
12-25-2014, 17:09
Пробва ли 36?
При тях уловката е да ти пасва и дори да те стяга лекичко на дължина , а ако около петата крачето ти е по-тясно - също е възможно да хлопа.

marilyn
12-25-2014, 17:43
Другият вариант е да си купиш от онези стелки тип подложки. Те се слагат в обувката, залепват се и повдигат малко стъпалото.

strawberry88
12-25-2014, 17:45
Много пъти ми се е случвало, а си взимам моя номер.

Dagichka
12-25-2014, 17:49
нормално е, защото петата се повдига и пръстите се хлъзгат малко или много напред :д вземи си силиконови подложки за пети

fuel.
12-26-2014, 19:39
Да и на мен,бях си поръчала два чифта токчета и едни маратонки от интернет всичките моя номер,но и двата чифта токчета малко ми се вадят отзад,а маратонките ми пасват абсолютно точно,имах такъв проблем и с обувки които си бях купила уж за бала,но не можех изобщо да вървя с тях понеже кракът ми се изхлузваше...Взех си повдигащите стелки и това ми реши проблема освен това сега ми е и по-удобно да вървя,иначе ме заболяваха възглавничките на ходилата.

NambyPamby
12-27-2014, 10:37
При мен пък на десния крак всичко е окей, докато на левия винаги ми се вади крака от обувката. 8-) Решавам си проблема с най-обикновени стелки.

JuStElly
12-28-2014, 13:20
Както другите момичета казаха - силиконовите подложки. Ще ти решат проблема, а и е по - удобно и не те заболяват краката толкова.