PDA

View Full Version : Да кажа ли това предложение на гаджето ми?



балерината
12-26-2014, 13:53
Няколко пъти излизах с един много красив мъж. Той все отлагаше секса. Накрая го питах за секса и той си призна, че има вагина. Помислих, че се подиграва с мен. Свали си панталона и гащите и се видях вагината му. Почнах да го лижа и използвах дилдото си да проникна в него. След това и той направи същото с мен. Никога не съм си мислела, че ще срещна такъв мъж. Споделих го с един приятел и той предложи да направим шведска. Да кажа ли това предложение на гаджето ми?

fast4e
12-26-2014, 14:28
Ако целта ти беше да ни възбудиш,постигна го поне с мен.Колкото до въпроса ти,кажи му,но според мен доста ще се изнерви като разбере какво си правила :)

malkatavili99
12-27-2014, 07:53
по-голяма измислено простотия не бях виждала и чела, освен ако имаш предвид жена, обличаща се като мъж.
едновременното присъствие на вагина и пенис е биологично невъзможно, ДОКАЗАНО!!!
Хермафродитите носители на генни мутации - могат да имат от женските неща само гърди, но не и вагина!

Little Monster
12-27-2014, 08:36
Трололололололо :D

балерината
12-27-2014, 09:24
по-голяма измислено простотия не бях виждала и чела, освен ако имаш предвид жена, обличаща се като мъж.
едновременното присъствие на вагина и пенис е биологично невъзможно, ДОКАЗАНО!!!
Хермафродитите носители на генни мутации - могат да имат от женските неща само гърди, но не и вагина!

Приятелят ми е транссексуален мъж. Има си мъжко тяло, но вместо пенис има вагина. Това е изключително рядко срещано състояние.

baby_baby
12-27-2014, 12:39
:lol:

RapExotic
12-27-2014, 13:10
И наричаш това мъж?