PDA

View Full Version : Разликата във възрастта - носи ли обогатяване за по-неопитния и повече удоволствие?



malkatavili99
12-27-2014, 07:40
Какво мислите за това, че според все повече хора е добре в началото на сексуалния си живот да си с по-опитни партньори зца да научиш изкуството на секса, а и че опитните повече могат да ти доставят удоволствие и оргазъм? Докъде да се простира разликата, ако я има?
Ами двойките с огромни разлики - защо ги има???

malkatavili99
12-27-2014, 08:00
освен това предлагам:
който го е правил с голяма възрастова разлика да си сподели как е - ако тука не му е удобно - да ми пише на лично, щото темата мн ме интересува!

Little Monster
12-27-2014, 08:34
Секса с по-възрастен мъж или по-възрастна жена, е най-хубав! Имаш какво да научиш, изпитваш страхотно удоволстие, защото партньора/партньорката знае какво и как да направи. За предпочитане е! Но много хора си мислят, че това не е нормално, не е морално и дрън, дрън.. Всеки си има право на мнение и сам си решава как, и с кого иска да спи.
Отностно каква да е възрастовата граница, не знам. Всичко си е до самия човек, ако те кара да се чувстваш добре с него, усмихваш се заради него и т.н. какво ти пука на колко е....

malkatavili99
12-27-2014, 10:36
правилно!

RapExotic
12-27-2014, 13:18
Дедовия е най-опитен ..

NomNomNom
12-27-2014, 13:28
Секса с по-възрастен мъж или по-възрастна жена, е най-хубав! Имаш какво да научиш,
Годините не са еквивалентни на опит.



Ами двойките с огромни разлики - защо ги има???
От мое име и от името на майка ми - надали са заради секс. И не, не става дума и за пари.

Пък и какво имаш предвид под огромна разлика, като си на 15 и гаджето ти е на 25, тогава е огромна, но когато си на 25 и приятеля ти е на 35, не е чак толкова, пък да не говорим 35/45 .

Пък и бааах как се изказвате, човек ще каже, че сте спали и с младо, и със старо.

malkatavili99
12-27-2014, 15:12
ами но говоря дори за 10 г разлика, има и двойки с по-големи разлики!

NomNomNom
12-27-2014, 15:22
ами но говоря дори за 10 г разлика, има и двойки с по-големи разлики!
В семейството ми имаме разлики 13г. , 17г. , 18г. , аз 15г. , говори ми за двойки с големи разлики.

malkatavili99
12-27-2014, 15:45
30 г???

hAwk_eye
12-27-2014, 16:24
Ем да.Справка Хю Хефнър и неговите гаджета.

anonymous908491
12-27-2014, 18:45
30 г???

За пари ли се омъжваш ?

Fisherman
12-27-2014, 20:01
Секса с по-възрастен мъж или по-възрастна жена, е най-хубав! Имаш какво да научиш, изпитваш страхотно удоволстие, защото партньора/партньорката знае какво и как да направи. За предпочитане е! Но много хора си мислят, че това не е нормално, не е морално и дрън, дрън.. Всеки си има право на мнение и сам си решава как, и с кого иска да спи.
Отностно каква да е възрастовата граница, не знам. Всичко си е до самия човек, ако те кара да се чувстваш добре с него, усмихваш се заради него и т.н. какво ти пука на колко е....

просто оправдания за да си курвееш,предлагам ти ново потребителско име Little Whore Monster,по тоя начин улесняваш четеца и му спестяваш примитивните си постове

Little Monster
12-28-2014, 11:44
просто оправдания за да си курвееш,предлагам ти ново потребителско име Little Whore Monster,по тоя начин улесняваш четеца и му спестяваш примитивните си постове

Хайде да не започваш да се правиш на умник, какъвто НЕ СИ! Всеки има собствено мнение и всеки си го изказва. Това, че ти не си съгласен с някого, не значи, че трябва да обиждаш и т.н.
Моите постове поне изказват някакво мнение по темата, а не са като твоите диви и селяндурски постове!

Devil69
12-29-2014, 16:32
Аз като бях на 15 спах с 18 годишна ,която ми беше и първата.Но тя определено не беше толкова опитна колкото една девойка с година по-малка отмене ,с която бях година по-късно...След това на 16 бях с една на 21 ,която беше девствена...Но като се замисля от 20 нататък ,каките с които съм бил определено са били пожар ;)Хвани си кака да те отрака са казали хората ;)

Fisherman
12-29-2014, 16:38
Хайде да не започваш да се правиш на умник, какъвто НЕ СИ! Всеки има собствено мнение и всеки си го изказва. Това, че ти не си съгласен с някого, не значи, че трябва да обиждаш и т.н.
Моите постове поне изказват някакво мнение по темата, а не са като твоите диви и селяндурски постове!

намекваш,че съм тъп,какъв висок калибър обиди госпожица гражданин на европейския съюз ходи да си направиш промивка на дебелото черво,че довечера приятеля ще ти пълни суджука

весели празници

Little Monster
12-29-2014, 17:47
намекваш,че съм тъп,какъв висок калибър обиди госпожица гражданин на европейския съюз ходи да си направиш промивка на дебелото черво,че довечера приятеля ще ти пълни суджука

весели празници

Не намеквам че си тъп, ЗАЯВЯВАМ ГО! Просто не си интересен с тия лафове, да не говорим за обидите. Ама важното е да се правиме на важни и готини. Комплексите не са за тук! Весели празници ;)

Kardashian
12-29-2014, 22:46
Сигурно физическото удоволствие е по-голямо, но според мен е по-добре да си с някой на твоята възраст, било то и по-неопитен от по-зрелите или неопитен колкото теб. Много по-романтично *знам, че звучи малко лигаво* би било заедно да откриете общите ви удоволствия, а и на никой не би му било приятно да е номер 49 в списъка на въпросния "опитен" . Що се отнася до годините ... 30 са доста ... дано поне има малко любов ..? ugh

marilyn
12-30-2014, 15:54
Не винаги годините означават опит, но аз лично винаги съм си прекарвала по-добре с опитни мъже. Като цяло винаги съм харесвала батковци и повечето ми сексуални партньори са били доста по-големи от мен. Занимавала съм се и с набори, бях на 17 и си хванах гадже наборче. Не беше добра идея, той беше девствен. На 19 по едно време пак се подвизавах с един набор... оказа се, че и той е девствен. :D Факт е, че сексът с по-опитни винаги е бил по-хубав.

kripsi
01-02-2015, 08:05
Естествено. Разликата във възраста да е поне 5 год. удоволствието е неставнимо с по-опитан..

horo_ot_nindji
01-03-2015, 19:27
тука голяма част сте големи деца с ниска сексуална и битова култура...
до авторката прави се секс с който искаш! предразсъдъците и детските виждания за секс/да ми харесва момченцето и да е на моята възраст15/го остави на ниското социално скапало!

draid
01-03-2015, 19:56
Тая тема ми лъхна на курвалък ама хайде. Години != опит, ама като цяло жените имате малко комплекси явно и все си търсите батковци с коли да ви вдигат точките.

SugarDaddy
01-05-2015, 11:37
Не мисля, че точно "в началото на сексуалния ти живот" е добре да започнеш с много по-опитни и по-възрастни от теб. Напротив, по-добре е да си с някой на твоето ниво и да се опознавате един друг и света на секса заедно.

Виж вече на малко по-късен етап може да опиташ и от медеца - секс с истински, здрав, уверен и опитен мъж. Тогава, когато и ти си готова за това. ;)

malkatavili99
01-07-2015, 10:28
Тая тема ми лъхна на курвалък ама хайде. Години != опит, ама като цяло жените имате малко комплекси явно и все си търсите батковци с коли да ви вдигат точките.

Това беше най-тъпото нещо, писано по темата! Каки коли, какви точки, тоя на къде отиде, ето кой е комплексаря!

NomNomNom
01-07-2015, 10:54
Тая тема ми лъхна на курвалък ама хайде. Години != опит, ама като цяло жените имате малко комплекси явно и все си търсите батковци с коли да ви вдигат точките.

Ко, ко ?
X5 не ме интересува, обаче ако някой извади F5 ... да ми звънне, бих го тествала.

NomNomNom
01-07-2015, 10:55
Това беше най-тъпото нещо, писано по темата! Каки коли, какви точки, тоя на къде отиде, ето кой е комплексаря!

как е възможно да имаш толкова крийпърски аватар по джаулите ..

baby_baby
01-07-2015, 12:52
Секса с по-възрастен мъж или по-възрастна жена, е най-хубав! Имаш какво да научиш, изпитваш страхотно удоволстие, защото партньора/партньорката знае какво и как да направи. За предпочитане е! Но много хора си мислят, че това не е нормално, не е морално и дрън, дрън.. Всеки си има право на мнение и сам си решава как, и с кого иска да спи.
Отностно каква да е възрастовата граница, не знам. Всичко си е до самия човек, ако те кара да се чувстваш добре с него, усмихваш се заради него и т.н. какво ти пука на колко е....

Съгласна

draid
01-07-2015, 16:58
Ко, ко ?
X5 не ме интересува, обаче ако някой извади F5 ... да ми звънне, бих го тествала.

Теб не те интересува, ама ти на 14-15 ли си ? Да не говорим, че още навремето X5 си я ползваха в Германия като пазарска количка. Не ме разбирай погрешно има разлика да си на 22 и да си с 27г и да си на 15 с 25г.


Това беше най-тъпото нещо, писано по темата! Каки коли, какви точки, тоя на къде отиде, ето кой е комплексаря!

Олеле боже. Ако имах комплекси сигурно щях да си подбирам твои набори, общо взето почти не изискват усилия.

xXxPETYAxXx
01-07-2015, 19:15
Лично за мен е абсурдно да си се представя с някой по-голям от мен с повече от 5 години. Говоря за връзка. Ако трябва да съм честна, случи ми се преди време да имам взаимоотношения с по-голям мъж, въобще не ми хареса. Сексът беше направо мъчение за мен, но това беше неговия начин, той така беше свикнал, това си харесваше и няма как да променя нищо вече.(Не твърдя, че с по-голям секса е зле задължително, подчертавам, че НЕ годините са гаранция за качество!!!)
Имам приятелка, която пък не иска да се занимава с младежи и ходи с 13-4 години по-голям от нея, което аз не разбирам в никаква степен. За мен един възрастен мъж, който се занимава със студентки не е човек, който може да обогати някого с нещо(нематериално).

П.П: Най-хубав секс съм правила с човек, 2 години по-голям от мен.

catfrost
01-09-2015, 22:13
Годините не винаги означават опит(и за двата пола). И ми е интересно какво имате предвид под опит.. Ако имате връзка с някого какво значение има предвид, че дори да не е опитен не му трябва много за да се научи.. сексът не е кой знае каква философия.. А годините могат да бъдат проблем само ако им позволите да бъдат..

shik69
01-17-2015, 12:36
Годините не са еквивалентни на опит.


От мое име и от името на майка ми - надали са заради секс. И не, не става дума и за пари.

Пък и какво имаш предвид под огромна разлика, като си на 15 и гаджето ти е на 25, тогава е огромна, но когато си на 25 и приятеля ти е на 35, не е чак толкова, пък да не говорим 35/45 .

Пък и бааах как се изказвате, човек ще каже, че сте спали и с младо, и със старо.

... е как веднъж 10 г. са ОГРОМНА разлика, а в следващия случай - НЕ са...?

shik69
01-17-2015, 12:38
... е как веднъж 10 г. са ОГРОМНА разлика, а в следващия случай - НЕ са...?

И, НЕ съм съгласен, че "годините не са еквивалентни на опита"!

NomNomNom
01-17-2015, 13:11
- 12г с 22г е голяма разлика
- 22 с 32 не

Също заклети ергени на 25-40 - не малко, които не желаят и не могат да се обвържат.

Не се напрягай.

102
01-17-2015, 13:39
ахахах не се напрягай

MsLostTreasure
01-17-2015, 15:34
Първия ми беше с 9 години по-голям от мен и на 100% мога да кажа, че е бил хиляда пъти по-добре от всичките смехурковци на моята възраст !

NomNomNom
01-17-2015, 16:12
Първия ми беше с 9 години по-голям от мен и на 100% мога да кажа, че е бил хиляда пъти по-добре от всичките смехурковци на моята възраст !

Те на 12г. ли бяха смехурковците на твоята възраст

TheDeath
01-19-2015, 10:28
Сегашната ми връзка е с човек по-голям от мен с над 10 години, аз обаче не съм на 15 , а на почти 29, така че нещата са много различни. В сексуално отношение е много по-добър от предишните ми връзки, да не говорим, че и като отношение е доста по-различен, но това отдавам на факта, че не е българин и е възпитан съвсем различно от нас. В началото, когато започна връзката ни си бяхме казали, че е само секс, без ангажименти, защото и двамата не търсехме обвързване, но след това нещата се промениха и се влюбихме , секса също стана различен, някак по-красив, ако ме разбирате. В началото беше УАУ, сега е 100 пъти УАУ. Според мен възрастта не е определяща, определящи са чувствата.

102
01-19-2015, 14:18
но това отдавам на факта, че не е българин и е възпитан съвсем различно от нас

?

TheDeath
01-20-2015, 07:20
Имам предвид, като отношение извън секса спрямо жената, разликата е огромна, имам опит, знам средно статистическия нашенец как се държи с жената, дори когато е влюбен в нея (съвсем не твърдя, че българите се държат зле!). Просто е различно, не мога да го обясня, но когато се сблъскаш с две такива култури, разликата се усеща.

NomNomNom
01-20-2015, 07:27
Имам предвид, като отношение извън секса спрямо жената, разликата е огромна, имам опит, знам средно статистическия нашенец как се държи с жената, дори когато е влюбен в нея (съвсем не твърдя, че българите се държат зле!). Просто е различно, не мога да го обясня, но когато се сблъскаш с две такива култури, разликата се усеща.

очакваш някой компот ли да ти отвори, или

TheDeath
01-20-2015, 07:29
Има цитат, въпросителен знак, обяснявам се, пречи ли ти?

NomNomNom
01-20-2015, 08:36
Има цитат, въпросителен знак, обяснявам се, пречи ли ти?
спокойно

TheDeath
01-20-2015, 09:21
Спокойна съм! :) Относно компота, отдавна ми се яде такъв от праскови, имаш ли? :P
Нова съм, обяснявам се много, пиша в страни от темите, ще ми свикнете ;)

impossible97
01-22-2015, 11:46
Ne vinagi e taka vajno sa opita I vuzmojnostite na 17 sum bila sum I s 20 godishen I s 26 godishen tozi koito e samo s 3 godini pp golqm mi dostavq 100 puti pveche udovolstvie ot 26 godishniq I s nego e hubavo no ne chak tolkova

fls63
02-09-2015, 11:46
Имала съм връзка с един който беше 10 години по-голям от мен.Естествено и спахме заедно...и мога да кажа,че беше страхотно изживяване.Той имаше много повече опит от мен и определено знаеше как да докара една жена до страхотен оргазъм.
Искам да кажа,че не напълно,но до голяма степен по-възрастния партньор е по-опитен и си знае работата.
:)

Zyra
02-09-2015, 12:12
Досега излизах с момчета по-малки от мен (от няколко месеца до три години разлика). Не съжалявам, че първото ми момче беше на моите години, понеже опитът ни беше равен и не се притеснявах дали ще се изложа, понеже бяхме на едно дередже.
Със сегашния ми приятел разликата ни е 10 години, като той е с 10 години по-голям от мен и не съжалявам.
- По отношение на секса: без забележка. Определено има какво да се научи и опитът си казва думата.
- Отношения: Никога не си бях представяла, че може да съществува толкова перфектен човек. Допадаме си по всяко отношение и винаги има какво да си кажем. Съзрял е, улегнал е и не мисли за глупости. Мил е и грижовен към мен. Тези 10 години разлика не се усещат изобщо. Когато съм с него имам чувството, че той е на моята възраст. Определено си заслужава, но от човек до човек има разлика.