PDA

View Full Version : Как да се държа с момичета?



TheMan9191
12-27-2014, 14:31
Добре, не знам точно как да се държа с момичетата. В смисъл имал съм връзки, но в повечето случаи като се запозная с някое момиче и вместо да ме хареса като нещо повече ме харесва като приятел т.е. забиваме в friend зоната. Разбирам, че понякога така става, но примерно с 3 от 4 момичета ще стане нещо подобно. Не знам къде греша, може би съм прекалено мил или не съм достатъчно директен към нея, да покажа, че имам чувства към нея. Не знам и аз. Моля ви дайте някой съвет, защото имам нужда...

Tedi11
12-27-2014, 15:46
Честно казано това ми звучи прекалено добре. Смисъл донякаква степен си зависи от момичето, но отдруга страна понякога не е само приятелство просто така го правим да изглежда. А има и трети варянт когато нямаме смелоста да си признаем и чакаме момчето да направи първата стъпка така, че... Ами просто понякога не зависи само от момчето и смисъл да си директен някой път може да ти свърши рабора , но не винаги. Като цяло ако я харесваш се поинтересувай от нея (поне аз така мисля), но това което си написал има вероятност 2/3 наистина да те харесват просто да не се забелязва

Azoria
12-27-2014, 17:18
За акъв тип комуникация става дума? Ако предимно си пишете е нормално да влизаш във friend зоната. Когато е лице в лице е съвсем друго. В такъв случай, може би не предприемаш никакви действия, с които да покажеш,че си заинтересован.

FAKE IT
12-27-2014, 17:54
може би съм прекалено мил или не съм достатъчно директен към нея, да покажа, че имам чувства към нея.

Сам си отговори на въпроса. Е, като знаеш какво куца - предприеми нещо. Най-елементарното е да правиш обратното на това, което правиш в момента. Тоест вместо да се отнасяш към тях с "Харесвам те, но не искам да разбираш от самото начало, защото ме е страх да не ме одрежеш. За това ще се държа с теб, все едно съм ти най-близкото гей приятелче и ще се надявам магически нещата да се случат.", започни с "Аз съм мъж. Ти си жена. В природата ми е да искам да те изчукам и не виждам нищо нередно в това. Ето, мога да те докосвам, докато говорим, ето мога да си задържам ръцете по теб, мога да те гледам директно в очите, все едно искам да те изнасиля с поглед. Харесваш ми и искам да го знаеш. Всичките ми действия ще говорят за това (не думи!!!).".

Това, което може да стане е да започнат да те режат (докато не хванеш цаката), но ще забележиш, че за теб няма да има френд зона. За мен лично винаги е по-добър вариант да ме одрежат в началото пред това да ми изтърсят "ама ... аз те харесвам, като приятел и нищо повече" след изгубен месец.

Има и начин никога да не те режат. Много е сигурен и много малко хора го осъзнават. Просто не излизай от вас и не говори с момичета. Така със сигурност никоя няма да те одреже.

Azoria
12-27-2014, 18:01
^^ оТреже се пише бе, момче. :О Иначе горе долу,да.

FAKE IT
12-27-2014, 18:32
Всъщност се пише "УТреже".


П.С.: Оооо ... ти си от Перник :O

С момичета, като теб не споря.

Да, да, права си, както кажеш, оТреже, оТреже.

Azoria
12-27-2014, 18:47
А, така. Ред и дисциплина. :lol:

FAKE IT
12-27-2014, 18:53
Тъй вярно !

П.С: Стига си спамила, че ще те изкажа и ще те баннат ;P

asp1r1n94
12-28-2014, 14:47
И "горе долу" се пише с тире ...

RapExotic
12-28-2014, 18:22
Не им угаждай на всяко желание, изказвай директно собственото си мнение без да ти пука какво ще си помислят, не ги търси нон-стоп - остави ги да подишат, не си говори с тях на женски теми (доста често се случва), не хленчи, не се оплаквай и не говори негативизми в тяхно присъствие. Чувството за хумор също е от полза, стига да не се превърнеш в шута на вечерта.

TheMan9191
12-28-2014, 18:50
Ясно, благодаря ви. Ще пробвам тези неща дано се получи. Ако имате още съвети пишете :)

psychopath
12-30-2014, 03:25
Понеже си фен на Уест Хем:

Не карай жената/момичето да има усещането, че си й вързан в кърпа. Провокирай я. Дръж си на думата. Бъди интересен и интригуващ, но това трябва да става по естествен път. Една умна жена (дори не е задължително да е умна, познавам много такива, при които женските инстинкти компенсират за това), винаги ще усети кой се натега. Обърквай я, сменяй подхода, разчитай езика на тялото, както казва Ал Пачино: "Очите никога не лъжат". Карай я да се чувства желана, но го прави небрежно. Провокирай я, игнорирай я...

102
12-30-2014, 08:00
или си фани перничанка

FAKE IT
12-30-2014, 17:04
или си фани перничанка

Нееее, ненененене