PDA

View Full Version : Как да постъпя



alpinab2.5
12-27-2014, 14:50
Здравейте! Наскоро докато сърфирах из фейсбук попаднах на профила на едно момиче.Спомням ,че тя учеше в старото ми училище и е с две години по малка от мен.Тя и тогава си беше хубава но сега е върхът.Снимките и събират поне по 200 лайка.
И вариантите ми са два:
1- Добавям я във фейсбук почвам да и пиша и тн. (варианта ,който не ми допада изобщо)
2-Изчаквам я пред училище и когато се появи я заговарям....
Проблемът е ,че тя е доста вървежна и трябва да се отличавам от другите типове които я искат.Дайте няколко съвета и след това ще действам.

FAKE IT
12-27-2014, 18:05
2-Изчаквам я пред училище и когато се появи я заговарям....

Правиш това.


Проблемът е ,че тя е доста вървежна и трябва да се отличавам от другите типове които я искат.

И спираш да я слагаш на върха на планината, все едно е недостижима, както правиш с това си мислене, защото ще ти усложни работата. Тя е момиче, като всяко друго. Да, може да е секс бомба, но това не я прави извънземна.

Какви съвети точно искаш? Едва ли ще се намери кой да ти обясни всичко от А-Я, особено в форум, като този. Питай за конкретни неща.

alpinab2.5
12-27-2014, 18:32
Правиш това.



И спираш да я слагаш на върха на планината, все едно е недостижима, както правиш с това си мислене, защото ще ти усложни работата. Тя е момиче, като всяко друго. Да, може да е секс бомба, но това не я прави извънземна.

Какви съвети точно искаш? Едва ли ще се намери кой да ти обясни всичко от А-Я, особено в форум, като този. Питай за конкретни неща.
Единият от проблемите 99 % е сигурно, че няма да излезе сама от училище и това доста ме затруднява.

FAKE IT
12-27-2014, 18:50
Вариант 1 - хвани си някой познат или още по-добре позната и им обясни за какво става въпрос. В pick up-a го наричат "wing". Целта на упражнението е да останеш насаме с момичето, което харесваш, докато wing-a ти занимава тези, които са с нея. Отивате, запознавате се, говориш си малко с всички и после дърпаш момичето настрана.

Вариант 2 - играеш го "solo". В pick up-а разбирането е, че трябва да "негнеш" целта си /да подходиш с нещо грубо към нея и да й показваш нулев интерес в началото/, след което да насочиш вниманието си изцяло върху тези, които са около нея, да се запознаеш и бъзикаш с тях. Смята се, че така ще повишиш интереса й към теб и ще можеш след това да я дръпнеш настрана и никой няма да има нищо против. Аз лично не следвам тази схема. Просто отивам, запознавам се с всички, не пренебрегвам никой, като гледам да включа всеки активно в разговора. Чакам удобен момент, в който момичето, което съм си харесал каже нещо, буквално я хващам, вдигам я на ръце, като булка и я отделям от останалите с нещо от сорта на "Дръпнете се от нея! Тя е моя! Обичам я! Настрана от нас! Намерих любовта на живота си!", при което всички гледат стъписано/смеят се и не могат да реагират и си продължавам разговора само с нея. Това е, ако компанията й е повече от двама души. Ако са примерно само тя и някаква нейна приятелка - не я отделяш, ами играеш и с двете едновременно.

Вторият вариант е сложен, иска се практика, да не ти пука грам, да си много социален и освободен в комуникацията си с хора, да знаеш какво правиш и т.н. За препоръчване винаги е вариант 1.

RapExotic
12-28-2014, 17:01
^Обясняваш техниките на спортните свалки на човек, който оценява момичетата по това колко лайка събират снимките им във фейсбук? Така най-много да оплеска нещата.

Гледай сега .. Взимаш някой приятел от старото си даскало, отивате с него уж да се видите със старите си съученици, взимате си по една биричка и си седите някъде на около. Като дойде междучасието тя най-вероятно ще излезе и я заговаряте. След това я добавяш във фейсбука и се стремиш да я накараш да излезе с теб.