PDA

View Full Version : той харесва ли ме??



Potrebitelsko ime
12-27-2014, 18:27
Здравейте! Става дума за едно момче. Не се познаваме от дълго но от няколко седмици станахме много близки. Той е много добър приятел на една моя приятелка. Не учи в нашето училище но много често идва за да се види с неговите приятели. Та ние двамата започнахме да си пишем. Първоначално някакви глупости, а после си станахме все по близки. Въпроса е че той има приятелка. Той самият казва че тя е тъпа шматка, но я харесвал..не много..но я харесвал. при тях нещата не вървят изобщо. Аи те пазят връзката си в тайна. Веднъж стана дума нещо да го целуна обаче аз му казах първо я разкарай и той отговори че тя няма да разбере. той си пише с мен почти 24/7 всякакви неща- целувки и сърца ( каза ми че си пише повече такива неща с мен отколкото с нея). Държи се мило с мен. Не знам дали той ме харесва. Вие как мислите?

anonymous908491
12-27-2014, 18:31
И кво значение има, мъжете харесваме всичко женско, поне го имитираме, за да сте доволни вие.

Potrebitelsko ime
12-27-2014, 18:34
има значение защото аз го харесвам. и ако той ме харесва може да стане нещо между нас

anonymous908491
12-27-2014, 18:36
Може, но нещото ще придобие душа след 9 месеца, няма смисъл да бързаш.

Potrebitelsko ime
12-27-2014, 18:37
-.- аз питам като нормален човек за съвет...

anonymous908491
12-27-2014, 18:40
Къв съвет, по твоята логика трябва да съм ходил с всяка, с която съм си писал.
Може би си права, останаха само три, с които не съм, има време, ще изчакам да станат на поне 12 години.

liliie
12-27-2014, 19:15
Ако съм на твое място бих го поотрязала малко, нали си има приятелка какво се занимава с други.. Може би те харесва, но по-добре му изясни нещата, с каква цел са тея сърца и целувки, и ако има чувства към теб ,да зареже другата :)

Azoria
12-27-2014, 20:11
Кое точно ти харесва в него? Че върти някакво момиче, с което има "тайна връзка", пише си същевременно с теб и не се знае с още колко...? Егати. :О Ми кажи му "Харесвам те. Мисля,че между нас може да се получи. Искаш ли да опитаме?" Ще стане или няма да стане, а ти няма какво да губиш в случая. Само да не пишеш после тема от страната на приятелката,която се съмнява дали гаджето й не й изневерява...

Little Monster
12-28-2014, 06:37
Кое точно ти харесва в него? Че върти някакво момиче, с което има "тайна връзка", пише си същевременно с теб и не се знае с още колко...? Егати. :О Ми кажи му "Харесвам те. Мисля,че между нас може да се получи. Искаш ли да опитаме?" Ще стане или няма да стане, а ти няма какво да губиш в случая. Само да не пишеш после тема от страната на приятелката,която се съмнява дали гаджето й не й изневерява...
+++++++++++++++++++++++

Не се бутай при някакъв дришльо, който не знае какво иска!

RapExotic
12-28-2014, 17:14
Той самият казва че тя е тъпа шматка, но я харесвал..не много..но я харесвал. при тях нещата не вървят изобщо. Аи те пазят връзката си в тайна.

И ти искаш да си на нейното място ли?

senima
12-28-2014, 19:41
питай го кое е момичето и ако ти кажи просто иди и говори с нея да се откаже от него а и ако го харесваш наистина абе не се отказвай от него ама не се знае дали е само тая може да върти много други заради тва някой път кат излезете на разходка може от тела кат си влезе в фейса да провериш с коя си е писал

chupachups
12-29-2014, 16:21
питай го кое е момичето и ако ти кажи просто иди и говори с нея да се откаже от него а и ако го харесваш наистина абе не се отказвай от него ама не се знае дали е само тая може да върти много други заради тва някой път кат излезете на разходка може от тела кат си влезе в фейса да провериш с коя си е писал

Е т'ва ми звучи супер подло.. :???: Коя е тя, че да му пипа и да се бърка в личното му пространство? Да не говорим, че ми звучи адски тъпо, да отиде и да и каже да се откаже от него или нещо от сорта. Ако е искала, да го е направила вече.

Авторке, хубаво, харесваш го. Ама представи си, че тръгнете с въпросното момче и след време сe окажеш на мястото на другото момиче? Едва ли ще се чувстваш добре ;)