PDA

View Full Version : Обичам я, но не знам как да и го кажа



bluecell
12-28-2014, 16:04
Здравейте!

Влюбен съм в една приятелка, но не знам как а и го кажа.

Излизаме на кафета заедно с нея и още един приятел. Помагал съм и много пъти за разни неща както и тя на мен. Общо взето сме си добри приятели, а аз чак сега осъзнавам колко много я харесвам .....

Проблемът идва от там, че ми е приятелка и не искам да си развалим отношенията дори тя да не ме харесва. Моля дайте ми някакъв съвет как да и кажа (намекна), че я харесвам.

tuzaro
12-28-2014, 18:45
Няма как да не си развалите приятелството. Жените са такива просто.

Little Monster
12-29-2014, 17:58
Не и казвай, покажи и

FAKE IT
12-29-2014, 19:19
Приятелството ви така или иначе ще се развали ^^

Ще държиш фронта до известно време, ще си прикриваш чувствата още и в някой момент няма да издържиш, ще й изръсиш, ОБИЧАМ ТЕ, КАТО ПОВЕЧЕ ОТ ПРИЯТЕЛ, ОЖЕНИ СЕ ЗА МЕН или нещо такова и gg приятелство.

draid
12-29-2014, 22:11
От личен опит мога да кажа следното. Има няколко варианта.

1. Ще се харесате и ще се ожените - малко вероятно за настъпване събитие
2. Тя ще те отреже и ще започне да те избягва - има не малка вероятност за това
3. И тя има чувства и ще тръгнете заедно, вероятно ще изкарате известно време или няколко години, хубави моменти и т.н. ЩЕ се разделите с обещание да си запазите "приятелството", ама това е почти невероятно да се случи. Накрая ще сте нищо повече от бивши и някогашни познати.

Като цяло няма много вярна стъпка в тая насока. Почти в 95% ще я загубиш като приятел, но тя и сега не ти е приятел, защото имаш чувства към нея. Всичко зависи от това колко държиш на нея и колко може да понасяш да не и кажеш. Или по-скоро да не знаеш дали и тя няма нещо. В общият случай бих казал да се опиташ да и го покажеш и да видиш как реагира.

bluecell
12-30-2014, 09:52
Проблемът е там че не знам как да и го покажа :)

Ivaaaaa
12-30-2014, 10:01
не разбирам защо приятелството и любовта са взаимоизключващи се. едно гадженце освен любовник, трябва да е и приятел. да можеш да споделяш с него, да имате общи интереси, да ви е приятна компанията и тн.

колкото до това как да й го покажеш - няма нужда от думи, затисни я в някой ъгъл, хаха