PDA

View Full Version : Първа любов / Как да му покажа, че го харесвам.



sexygirl6
12-29-2014, 16:16
Аз съм едно 13 годишно момиче. Преди 3 месеца се запознах с едно момче на същата възраст, в което веднага се влюбих. Но това не бяха онези детски чувства, а нещо по-различно и по-силно. Той е първата ми любов, а не знам как да му покажа, че го харесвам. Много съм срамежлива, дори често не мога да вържа едно свястно изречение :/ така че, моля не ми пишете да му кажа за чувствата си, защото това няма как да стане. Искам да му го покажа някак, но така, че да разбере намеците ми. Не директно, а по заобиколен начин. Виждам това момче рядко - 1 път в седмицата (училищни задължения), но желая да се опознаем и да бъдем заедно. Моля посъветвайте ме, как да му покажа, че имам чувства към него? :)

Little Monster
12-29-2014, 17:56
Започни да му обръщаш повече внимание, когато се виждате. Бъди себе си. Бих ти казала да му кажеш какво чувстваш, но явно това няма да го направиш. Прекарвайте повече време заедно, опознайте се и тогава говорете за любов.

sexygirl6
12-30-2014, 07:30
Благодаря. Аз така и правя - прекарвам доста време с него, обръщам му много внимание и се опитвам да го опозная.

sexygirl6
01-01-2015, 14:09
Но вече правя това от 3 вече 4 месеца и мисля че трябва още нещо. Чрез какви намеци мога да му покажа, че го харесвам?

fanton1
01-01-2015, 14:37
Направи се ,че се спъваш и се хвани за него(ама внимателно ) и когато те хване го погледни в очите би трябвало да знае какво да направи ..А той обръща ли ти внимание , интересува ли се от теб какво правиш,как си и т.н. ?

sexygirl6
01-01-2015, 16:02
Това е много добра идея, блаодаря. Да, обръща ми внимание. Говорим си постоянно, когато се видим и винаги е държи много мило.

GuardianAngel
01-01-2015, 18:34
Извинявай пишеш се ''sexygirl6'' ,а си била доста сремежлива,хъммм странна работа.Добре де ако те е срам да му го кажеш,напиши му нещо на лист хартия,ама нещо от теб ,така че да разбере че го харесваш.И като го видиш ,му се усмихни,кажи му "Здравей,може ли да ти дам нещо ?'' това разбира се ще бъде риторичен въпрос защото ти просто ще му го дадеш.И после той ще е на ход,ако те харесва ще разбереш със сигурност.Ако той те харесва се настрой да се отпуснеш занапред пред него..иначе няма да ти се получи лесно...все пак искаш близост ,срамежливоста е сладка ама в този случай ще ти пречи ;] успех !

strawberry88
01-02-2015, 01:55
^Тя може да се пише както иска. Нали знаеш, че човек в интернет пространството може да е един, а реално - съвсем друг? ;)

Авторке, според мен просто го покани да излезете само двамата извън училищните задължения. :))

sexygirl6
01-03-2015, 13:24
Благодаря :) :) :) Ако някой се сеща още начини да покажа чувствата си, моля да напише.

per-dead
01-03-2015, 13:57
Направи се ,че се спъваш и се хвани за него(ама внимателно ) и когато те хване го погледни в очите би трябвало да знае какво да направи ..А той обръща ли ти внимание , интересува ли се от теб какво правиш,как си и т.н. ?

Така става само по филмите. Наистина ли мислиш, че едно 13 годишно 'лапе ш се досети какво трябва да направи? :D Хехее, в какви илюзии живееш?

Авторке, не знам какъв съвет да ти дам. Минах само да ти кажа, че с тоа филмарски сценарии няма да стане работата.
Единственото, за което се сещам, че едно срамежливо момиче може да направи и да постигне нещо, е като се усмихва по-често на "жертвата" (така да се каже). Би трябвало да схване.

sexygirl6
01-03-2015, 15:35
Мога да го напарвя, това че съм "лапе" не ми пречи. Но да, аз му се усмихвам. Но не знам дали е достатъчно.

K_Boy_K
01-04-2015, 11:45
лесно кажи на твоя приятел/ка и тя ще му кайе или ще пита дали и той те харесва .

K_Boy_K
01-04-2015, 11:52
И аз съм така само че съм момче и също съм на 13 един тип ме посъветва да и го кажа в очите,на нашата възраст е най - логичното.



кажи от кой град си може да го познавам. Ако не се получи продължаваш напред ;)

per-dead
01-04-2015, 12:21
Авторке, ако послушаш фантона (нищо лично, фантоне, просто на тяхната възраст тоя план няма да върже) и тоа дечко над мен, ще стигнеш само до кривата круша.

fanton1
01-04-2015, 13:33
Почти постояно ме критикуват така ,че не ми пречиш. Просто изказах моето виждане какво може да направи въпросното момиче за да привлече вниманието иначе да права си това става предимно във филмите .Все пак няма как да и дадем най-добрия съвет + ,че тя сама каза ,че е срамежлива така ,че да му каже ,че го харесва не е лесна работа заради това дадох друго предлужение .Нито я задължавам да го направи нито нищо просто искам да и помогна и все пак тя си решава дали да ме послуша или не .:)

sexygirl6
01-06-2015, 17:22
Още предложения?

Indistinct
01-24-2015, 11:47
Разучи хобитата му и прояви интерес (на сила нищо не става де :д)

miglenamarkova
01-24-2015, 16:49
Докосвайте се (,,неволно" докосване на ръцете, коленете или рамената е достатъчно като за начало). А По нататък, като се поопознаете може да го гушнеш за довиждане. Ако не се дръпне работата е ясна! Успех!

sexygirl6
01-31-2015, 18:03
Благодаря :) :) :) Аз така и правя.

Light_Dreamer
02-01-2015, 12:53
Мило авторче,

Съжалявам че моето предложение малко закъсня но реших да го изкажа. Историята ти е подобна на моята само, че съм на 14 и се виждаме, просто рядко говорим и все аз го заговарям.
Та по въпроса:
Защо не му предложиш да излезете след училище да се разходите. Трябва да му уточниш, че това е само разходка, а не среща, защото може да се стресне. Опитай да се отпуснеш и знам, че е трудно да се контролираш, но така може да те опознае.

Късмет. :)

an7raks
02-01-2015, 13:01
Наистина ли мислиш, че едно 13 годишно 'лапе ш се досети какво трябва да направи?

Тъкмо и аз тва щях да кажа... :D

VinDiesel
02-01-2015, 14:15
Прекарвай повече време с него, говорете си, ще започнете да се гледате по друг начин..

Light_Dreamer
02-01-2015, 14:48
Прекарвай повече време с него, говорете си, ще започнете да се гледате по друг начин..

+++1

sexygirl6
02-02-2015, 13:23
Light_Dreamer, благодаря много! :)
Ами аз го попитах дали иска да излезем след училище. Той се съгласи, но така и не можем да се уточним в кой ден точно. Искам да задвижа нещата, но това зависи и от него. Иначе момчето е страхотно, прекарваме все повече време заедно :)