PDA

View Full Version : Бихте ли го направили?



palavata_35
12-30-2014, 09:39
Харесвам един мъж ,но не съм влюбена в него.И съм девствена и той ме харесва и иска да го направи с мен ,но ме е страх да не съжалявам.Вие бихте ли го направили за първи път с някой без да сте влюбени в него?Най -вече момичетата питам

NomNomNom
12-30-2014, 09:59
Харесваш го - всъщност, привлечена ли си от него?

Има две основни гледни точки, избери си :

Ако се виждаш някой ден булка, или с човек до теб за дълго/до живот:

- Можеш да се пазиш възможно най-чиста и недокосната, докато не се появи той, в когото си наистина влюбена, той също влюбен, и имате прекрасни взаимоотношения. Това обаче не означава, че не трябва да се ограмотяваш на тема секс, - не само за физиология и безопасност, но и как да му доставяш и как да си доставяш удоволствие + не само физическо удоволствие, но и - какво поведение да имаш, и как да предложиш разнообразие.

- Можеш да си спиш с други, когато и колкото ти е кеф, и когато се влюбиш - пак същото , като горе ^^

Та, мисълта ми е, ако ти е любопитно и ти се прави секс, и ако си мислиш , че в идните години няма да се задомиш и че ще спиш с някого, с когото няма да сте заедно завинаги - няма лошо. Преди някой да се е хванал за любопитството - много хора са правили секс за първи път и от любопитство.

marilyn
12-30-2014, 15:49
Ами.. аз съм го правила. И първия път... и други пъти. Всъщност съм се влюбвала само в двама от тези, с които съм правила секс. И не съм съжалявала никога. Физическото привличане ми е било достатъчно.

bijou
01-01-2015, 19:08
Ако ми е просто crush, както в твоя случай - не.

Интересно ми стана, че каза мъж, не момче. Тоест сигурно е 25+, а ти по-малка, така че си помисли дали не те харесва, само за да ти го пъхне.

Все пак си е твой живота, прави това което сметнеш за добре, но все си мисля, че ако го направиш ще съжаляваш.

InnocentFuck
01-01-2015, 22:07
Да ти разкажа една история която може да ти хареса .
С приятеля ми сме заедно от 7 месеца . Познаваме се от около 14 години
На 17 бях , девствена бях и вече не ми се стоеше така и реших да е с него.
След 1 месец решихме , че искаме да сме заедно .. така че давай .. нищо не губиш :D

LoadRunner
01-01-2015, 22:17
Поредното доказателсво за това че винаги жените си избират мъжете. Една жена хареса ли си някой край с него, изгорял е.

^Обаче въобще не ти разбрах историята. Значи.. ако сега си на 19 то значи се познавате от 5 годишни, обаче преди 2 години си се из****ла с него 1 път и си го пуснала да ходи по мъките година и половина и преди 7 месеца пак си го взела ? Обаче последното ти изречение не се връзва !

InnocentFuck
01-01-2015, 22:28
хаха :D не .. :D Познаваме се от както се помня.
Не съм се из**ла с него преди 2 години.
От 7 месеца сме заедно , спах с него преди 8 месеца.
Ох че почна да ме объркваш :D

kripsi
01-02-2015, 08:03
Направи го за първи път с някой които си заслужава. А следващите пъти може и за удоволствие само.

horo_ot_nindji
01-03-2015, 19:05
самата ти не знаеш дали ще съжаляваш или не!а питаш нас,какво очакваш конкретен отговор, ДА ИЛИ НЕ....?
та ти си млада,не си на 31 години работеща в предприятие и се чудиш дали да спиш с колегата който е женен с 3 деца ...
давай имаш право на много грешки в този живот!

paradosou
01-03-2015, 19:09
Не бих.

draid
01-03-2015, 19:52
Тука ми намирисва на нещо като 15г с някой на моята възраст хахах. Ако случая е такъв и бях на твое място определено бих се замислил.