PDA

View Full Version : Странно чувство



oneway
12-30-2014, 19:20
Отдавна не съм влизал тука.Надявам се още да има хора. :)

тааа, направо към ситуацията.

прибрах се за празниците и излизам с моята компания.всичко нормално,имаше нови лица и едно конкретно момиче, с което още от ресторанта се поглеждахме така..с онзи поглед.после в бара вече се развиха нещата-целувки,работи.

другият ден във фб си писахме,всичко нормално.не я питах директно за кафе, но и намекнах дали ще идва пак към града,щото по принцип не е..каза, че била заета този ден,каза next time.т'ва ми прозвуча като директно - Не.

след 2-3 дена пак се видяхме в един бар и сякаш леко ме отбягваше и ми стана странно..и във фб не си пишем..смисъл приех, че е било нещо като 1 night stand..всичко точно.

и все пак нещо ме човърка отвътре..сякаш искам да имам някакъв контакт с нея.странно ми е,малко ми бърка мозъка и съм сякаш замислен,отвея тея дни.

к'во мислите ми става, щото аз не мога да си го обясня..?

може би ми трябваше само да споделя с някой, нз.. странно ми е

благодаря :))

малко объркано съм го написал, sorry :D

bunny500
12-30-2014, 20:24
Здравей страннико :D според мен страдаш от " болестта " влюбване от пръв поглед :D ако искаш я попитай дали си сгрешил с нещо за да се отдръпне така от теб или просто остави така нещата и ако те потърси , потърси :)

oneway
12-30-2014, 20:42
доста лоша диагноза ми постави :D

по принцип мисля да оставя нещата така..без това си тръгвам след няколко дена.

просто т'ва чувство малко ме побърква.

bunny500
12-30-2014, 20:52
Съжалявам :D а и щом ще си ходиш най-добре не я търси :p

RapExotic
12-30-2014, 21:39
Тя ти е била на една водка разстояние .. Сега мисля, че е късно. Изгубила е интерес.

oneway
12-30-2014, 22:16
Тя ти е била на една водка разстояние .. Сега мисля, че е късно. Изгубила е интерес.

смисъл те доста водки бяха..за нея уиски,де :D
варианта за прибиране вкъщи беше отхвърлен. :D

да, за интереса..явно си прав.

tori
12-30-2014, 22:24
Изгубила е интерес мацката. Лично аз викам да не я натискаш и да не пишеш, тъй или иначе ще си тръгваш след някой и друг ден.

oneway
12-30-2014, 22:40
Изгубила е интерес мацката. Лично аз викам да не я натискаш и да не пишеш, тъй или иначе ще си тръгваш след някой и друг ден.

няма да и пиша вече ама се чувствам все едно сме имали няква връзка :D т'ва не ми харесва..
до сега не съм се чувствал така след едно натискане в бар.. :Д