PDA

View Full Version : Гаджето и най-добрия й приятел



overtherainbow123
12-31-2014, 09:15
Първо момиче съм, моята приятелка (да, бисексуална съм, да се насочим към проблема) си има най-добър приятел, с когото прекарва повече време отколкото с мен. Първо се радвах, че най-добрия й приятел е от мъжки пол, но мамка му защо той спи толкова често у тях?!! Не вярвам да гледат "Сексът и градът", а после да се лакират. Говорила съм с нея за това и естествено тя супер убедително твърди, че няма нищо между тях и е като брат, ама..... O.o просто полудявам, като ми каже, че "ей сега тъкмо си лягаме" O.o И понеже се дразня супер много (да, нямам й доверие, друг проблем) явно ще трябва да скъсам с нея. Какво мислите?

marilyn
12-31-2014, 10:05
Вероятно не са само приятели. Поговори си сериозно с нея.

NomNomNom
12-31-2014, 10:20
Освен като не става дума за биологически предразположен индивид към хомосексуална ориентация, останалите на физическо ниво сме хетероебателни, на подсъзнателно всичкоебателни, на предсъзнателно и съзнателно квот дойде, ама биологията си е биология и в просъница е нааай-осбободеното ти поведение, по-освободено и от при алкохол. Та, твойте ако не провят нищо, и ако той не е гей, може и да заправят.
Ама не виждам кое е лошото, не си тръгнала да се жениш за нея.

overtherainbow123
12-31-2014, 10:26
Може и да не съм тръгнала да се женя за нея, ама няма да позволя да ме прави на глупачка. Пфф няма да й развалям празника, ще скъсам с нея на 1-ви...

NomNomNom
12-31-2014, 11:18
Усещам, че темата е по-скоро за да си демонстрираш изкуствения фалос, от колкото да търсиш помощ или съвет.

overtherainbow123
12-31-2014, 11:21
Като искаш, така мисли. Какъв беше твоя съвет - да се примиря?

NomNomNom
12-31-2014, 11:48
Всъщност си попитала какво мислим , не за съвет. Написала съм какво мисля.

overtherainbow123
12-31-2014, 11:59
Е тук съм съгласна.

GuardianAngel
12-31-2014, 12:15
Аз и моята най-добра приятелка си се събираме в нас , тя си спи и нищо непраим, просто защото като приятели знаем,че ще имаме по ценни и истински отношения.Много го мислиш,трябва да имаш доверие на човека до теб..ако нямаш незнам за ква връзка говориш...доверието и това да сте 100 % истински един с друг е основата на всичко.Направи си сметката ти..

overtherainbow123
12-31-2014, 13:08
Добре, а защо го правите? Защо спи у вас? Имам много приятели, повечето са момичета и не спя с тях. Естествено се е случвало, но това е било, защото живеят извън града да речем, на някакъв купон или поради друга подобна причина. И да, тогава просто спим.
Само че той например през тази коледна ваканция към 3 пъти е спал у тях минимум. Това не е нормално.

Освен това можеш ли да ме убедиш, че никога не си виждал твоята най-добра приятелка като сексуален обект?

GuardianAngel
12-31-2014, 13:28
Еми щото обичаме да си прекарваме времето заедно,защото се разбираме и имаме синхрон,защото си казваме нещата както ги мислим без да се съдим един друг,приемаме се...когато човек те приема такъв какъвто си,просто обичаш да си прекарваш времето с него защото той не е там да те съди а да те подкрепи и да бъде до теб. Искаш да те убедя че не виждам като сексуален обект ? Хъмм в началото преди 6 години да ..тогава ме привличаше като момиче ама ся няма нищо подобно...понякога е по ценно да имаш приятел отколкото един разбит спомен...пък и трябва да имаш самоконтрол някъв то неможе да гледаш на всички жени като на сексуален обект тва е тъпо...ама ме остави мен...ти поработи върху доверието в хората които са ти скъпи...и ако няма доверие непродължавай една връзка тя просто е обречена....

NomNomNom
12-31-2014, 13:33
Еми щото обичаме да си прекарваме времето заедно,защото се разбираме и имаме синхрон,защото си казваме нещата както ги мислим без да се съдим един друг,приемаме се...когато човек те приема такъв какъвто си,просто обичаш да си прекарваш времето с него защото той не е там да те съди а да те подкрепи и да бъде до теб. Искаш да те убедя че не виждам като сексуален обект ? Хъмм в началото преди 6 години да ..тогава ме привличаше като момиче ама ся няма нищо подобно...понякога е по ценно да имаш приятел отколкото един разбит спомен...пък и трябва да имаш самоконтрол някъв то неможе да гледаш на всички жени като на сексуален обект тва е тъпо...ама ме остави мен...ти поработи върху доверието в хората които са ти скъпи...и ако няма доверие непродължавай една връзка тя просто е обречена....
friendzoned

overtherainbow123
12-31-2014, 13:37
Знам, че й нямам доверие... само че то не се подарява.

P.S - Преди 6 години? Когато си бил на 16... хм... и двамата са на толкова... съвпадение? не мисля. Имаш ли си приятелка? Тя знае за ли другото момиче?

overtherainbow123
01-01-2015, 12:24
Още някой друг да се включи?

Mr.Killer
01-02-2015, 00:36
Еми щото обичаме да си прекарваме времето заедно,защото се разбираме и имаме синхрон,защото си казваме нещата както ги мислим без да се съдим един друг,приемаме се...когато човек те приема такъв какъвто си,просто обичаш да си прекарваш времето с него защото той не е там да те съди а да те подкрепи и да бъде до теб. Искаш да те убедя че не виждам като сексуален обект ? Хъмм в началото преди 6 години да ..тогава ме привличаше като момиче ама ся няма нищо подобно...понякога е по ценно да имаш приятел отколкото един разбит спомен...пък и трябва да имаш самоконтрол някъв то неможе да гледаш на всички жени като на сексуален обект тва е тъпо...ама ме остави мен...ти поработи върху доверието в хората които са ти скъпи...и ако няма доверие непродължавай една връзка тя просто е обречена....



friendzoned

Грубо! Но пък ,като се замисля...
За мен приятелство м/у момиче и момче не съществува. И това ,че не гледаш на тази твоя приятелка ,като на сексуален обект ме навява на други мисли(не че нещо де). Но такова приятелство м/у момиче и момче особено пък това ,което ти казваш ,на мен ми изглежда доста странно. :)

overtherainbow123
01-02-2015, 14:04
Грубо! Но пък ,като се замисля...
... Но такова приятелство м/у момиче и момче особено пък това ,което ти казваш ,на мен ми изглежда доста странно. :)
Това за мен ли се отнася или за момчето горе? Защото все пак темата си е моя.

Mr.Killer
01-04-2015, 18:58
Това за мен ли се отнася или за момчето горе? Защото все пак темата си е моя.

За човека отгоре! :)

overtherainbow123
01-05-2015, 19:38
А за мен какво ще кажеш?