PDA

View Full Version : Изграждане на нокти с гел, съвети?



kitten8m
01-01-2015, 22:22
Здравейте,
някоя от вас, дами, правила ли си е изграждане на нокти с гел? Бях при една маникюристка, която ми е познава и лично тя ме посъветва да не си правя, защото е вредно и ми каза няколко от минусите и че постоянно трябва после да ги поддържам, да чакам да израсте, ако реша да спра да ги правя така, но на мен много ми харесват. Също ми харесва, че стоят естествено, а не като ноктопластиката. Имам горе - долу хубава широка и продълговата плочка, но ноктите ми лесно се белят, чупят и не мога да ги пусна дълги.

Тези ми харесват, само че ги искам по - къси, да не ми пречат.

Някоя от вас може ли да сподели мнения

http://storage4.album.bg/24f/p1110906_7e412_28797034.jpg

Kardashian
01-02-2015, 00:34
Маникюристката е права а това, че ще трябва да чакаш, но иначе има и добра страна. След това ноктите стават доста по-здрави, но трябва да внимаваш кой ги обновява защото ако маникюристката е неспособна може да си лепнеш гъбички на ноктите. Въпреки това ако отидеш при човек, който знае как да си върши работата няма да има проблем. Аз ще си правя след седмица. Късмет ако си направиш :)

kitten8m
01-02-2015, 09:06
Много се притеснявам да не станат криви или много издути и после да не могат да се оправят и да трябва да ходя така. Но много искам и малко по дълги нокти за да ги лакирам и да изглеждат готино. Иначе все си ходя с къси или ако успея малко да ги пусна като се лакирам лака се бели на 2рия ден.

bababa7
01-02-2015, 09:21
Моята леля е маникюристка и ми каза че това много уврежда ноктите но никоя друга маникюристка няма да го каже за да не си изгуби клиентите. По-добре недей.

teenobsessions
01-02-2015, 14:39
За какво са ти тези грозни лопатки?
Бъди естествена, винаги като видя жена с такива изкуствени нокти и ме напушва смях...