PDA

View Full Version : Малко помощ и съвети !! :D :))



Nawyyy
01-03-2015, 14:50
От близо 10 месеца ме мъчи един сериозен проблем ! Когато харесвам някое момче, само при мисълта, че ще го видя започвам да треперя, започва да ми се гади стига се и до повръщане, кръвното ми пада доста(звучи доста смешно, а и като си представя какво ми е сутрин, а и понякога през ейедневието се смея сама на себе си)... Има доста случаи да не отида на училище.. Говорила съм с родителите си, но не мога да им кажа причината :D Някои от приятелките ми казват,че е притеснение, но не е, не съм от притеснителните личности!:Д В момента също е така.. Когато стана по-рано и трябва да тръгна за училище започвам да треперя, гади ми се и т.н. Попринцип пътуваме в един автобус сутрин.Момчето си е яко :d Забелязала съм, че почти през целия път ме гледа, но не мога да кажа заради едно гледане, че ме харесва, може причината да е всякаква. Намразих първата смяна, заради всичко това. До сега не съм имала приятел.. Много от вас ще ми кажете, че не съм подготвена за връзка, и това е възможно, но как да стане на 16 съм мисля, че вече не би трябвало да имам чак такива проблеми.. Вярно е, че тепърва ме гони пубертета, но поне този проблем искам да нямам, защото е ужасно!! Моля ви давайте някакви съвети, как да се справя с това, колкото и смешна да е историята ми, но за мое голямо съжаление е така.. :( :D Ще съм ви изключително благодарна за съветите!! :)) дано ме спасят xaxa ! ;) :D

shmatarok
01-03-2015, 16:55
От вълнение е, не от притеснение. :)
На мен ми се случва когато съм влюбена или преди някое яко събитие (преди първия ми концерт, преди първия път, когато летях със самолет, такива неща).
Гледай да го караш една идея по-спокойно. Щом се стига и до повръщане, опитай се да мислиш за нещо странично.

Nawyyy
01-03-2015, 17:41
Проблемът е,че за каквото друго да мисля пак на това се връщам.... А пък, когато го видя няма как да мисля нещо разл. Иначее благодаря ти

sl1nceetoo
01-03-2015, 17:52
Гледай да го караш една идея по-спокойно. Щом се стига и до повръщане, опитай се да мислиш за нещо странично.
Мда. Например в автобуса си слагай слушалките. Музиката дооста разсейва.

Nawyyy
01-03-2015, 20:08
Отново ви благодаря много, просто съм пробвала всякакви начини но... говоря с приятелки , сл музика ... просто ми трябва някакво решение преди да го видя да съм спокойна.... въпреки, че знам, че няма да ме изяде... вече съм отчаяна...

Nawyyy
01-03-2015, 20:14
Не знам да се смея или плача..... но определено съм отчаяна ... мин година по това време си живеех живота, а сега ме е страх....

Nawyyy
01-03-2015, 21:08
Не знам да се смея или плача..... но определено съм отчаяна ... мин година по това време си живеех живота, а сега ме е страх....

Little Monster
01-04-2015, 06:06
Стой с гръб към него и говори с приятелките си за нещо забавно, което да те кара да се смееш. ще видиш, че ще забравиш, че той е там.

Nawyyy
01-04-2015, 08:36
Problemut e ,che vsichko stava oshte predi da trugna.... mnogo puti ne dum trugvala za uchilishte.... dori sano pri misulta che shte go vidq sum taka ...