PDA

View Full Version : Как да му призная,че го харесвам?Съвет!!!



mimityyy baby
01-03-2015, 19:05
Здравейте!Аз съм едно момиче което много харесва едно момче от своето детство.В момента съм на приблизително 13 години.Не искам да сме гаджета-все пак съм още малка,но искам да знам дали ме харесва.По принцип съм много срамежлива.Бях на някъде 5-6 годинки когато го видях за пръв път.Преди време бяхме приятели,а сега сме може би само познати.В коридорите по време на междучасията в даскало преминавам през него и така не го и поглеждам с поглед.Незнам защо,но искам да го забравя,но не мога.Мисля,че и той ме харесва,но не е сигурно.Веднъж BFF-то ми призна на едно момче,че го харесва.Преди това тя ме попита дали ще и отгвори,че иска да са заедно.Аз казах,че може би ще се получи.Във всъщия миг тя му призна,но той се разсърди и не и проговори през време на часа (писаха си бележки,а аз само надничах да вида какво си пишат ).Да се върнем на моята история.И така неразбираемо защо се правя на недостъпна за харесваното от мен момче.По едно време когато май бях 3 или 4-ти клас той искаше да бягам подир него,защото казваще цитирам "Ела и ме хвани,ако можеш".Мисля,че немога да му призная че го харесвам.Като бях по-малка мойте приятелки,с който играхме цяло лято ми казаха,че са го питали дали ме харесва,а той отвърнал с ДА.Нз какво да правя.Дайте някой съвет.Последните няколко дни мисля за него.Защо ли...?Ще съм ви благодарна,ако ми помогнете с нещичко.

draid
01-03-2015, 19:42
Приблизително 13 сигурно означава 11.5 или ?

Little Monster
01-04-2015, 06:28
:D :D :D :D :D

На 13 си, какво ти пука дали те харесва? Или не си на 13? Обърках се с това приблизително..

Black SyM Bellamy
01-04-2015, 10:36
Не можах да разбера на колко си но както и да е.Според мен си малка и нз въобще как те интересуват тези неща.Като те е срам питай го по Facebook/Skype и ще разбереш,но сте си деца...той едва ли знае какво е гадже,както и ти.