PDA

View Full Version : Да ви питам :Д



Kthen
01-03-2015, 20:09
Първо на 17 съм, момче. Не знам дали ви се е случвало(за момчетата говоря :D, пък може и момичетата) но в много неща виждам нещо сексуално. За да ме разберете ще ви дам пример от това лято- бях на рожден ден на едно приятелче и естествено имаше момичета. Та тези момичета са доста поддържани и имат хубави тела. Бяха по потничета и къси панталонки. До тук добре :D И както знаете навсякъде като се събирате в началото, с момчета се здрависвате с момичетата се гушкате. Е тука вече става страшното :D Смисъл като ги гушках всичко си беше наред, не ме възбуждаха гърдите им(нали най-често те възбуждат :D), а крачетата им. Бяха боси и в момента, в който видях че са боси малкия се надигна и стана доста неловко. Страшно ме възбуждат женски крака. Ама ако са поддържани де, не на някой носорог лапите. Стана каквото стана и малкия спадна. След това почна пиене, пушене и такива работи. С едно от момичетата отидохме в другата стая и си починем малко, че беше станало баси мазалото. Седнахме, говорихме си за сякви неща и изведнъж отново получих ерекция, като и видях краката. Това доста ме притесни, защото бях с едни прилепнали дънки. След това преминахме, предполагам се досещате, към целувки, гушкане и тн. НЕ СМЕ ГАДЖЕТА или нещо такова, просто така се получи. И аз глупакът я попитах дали би се притеснявала, ако се съблека гол, че беше много горещо пък и хормоните ми бяха в повечко и нали знаете, че когато сте възбудени каквото ви дойде на акъла ви се струва яко, а то може да е ядете лайна, но вас пак ви възбужда :D Тя каза, че не се притеснявала и се съблече и тя. Няма да споменавам колко и беше оформено тялото и това допринесе за малчо да се надигне пак. Аз не съм някой напомпан Лазар Ангелов, по-скоро нормален за ръстта си. Тя ДА НЕ ПОВЯРВАТЕ (сарказъм :D ) забеляза това и само се усмихна. После ме попита дали искам да го направим- тук отговорих че не искам чак толкова(не съм гей, ако това ще попитате :D ). Тя само кимна и посегна към шошко. Момента, в който ми докосна войничето се изпразних. Доста ме хвана срам, но не можех да издържа. Момичето се усмихна и пак почнахме да си говорим и след време свърши купона => си тръгнахме 0.о :D Да уточня- девствен съм, колкото и да не ви се вярва на тази възраст, но просто не виждам смисъл да се шибам с всяка и после аре чао. Най-много обаче ме впечатли нейното държание- когато ми видя Шошкото просто се усмихна. Ако се чудите на какво аз се чудех- 13 см. ми е, което не е много, а тя просто продължи , което страшно ме възхити. Не знам дали от добро възпитание, или просто наистина не ѝ пречеше, но беше много добра постъпка, която ме накара да се успокоя. Евалата на такива момичета. Беше доста красива цялата ситуация, защото голото женско тяло на фона на луната е най-красивото нещо, което може да се види. Косата, очите, гърдите, коремчето, извивките на дупето- просто е шедьовър, нещо много повече от просто няква гола курва с цици и гъз за шибане. Малко се отклоних :D
Та на вас случвали ли ви са се такива случки? И правилно ли постъпих със цялата случка, и ако не- как е по-добре? Бих искал да чуя момичетата, защото те повече биха ми помогнали. Моля ви, не се хабете да пишете оригинални лафчета, или дали си измислям, да пия хапчета и такива- смятам че в тоя сайт средната възраст е над 10 години :)

RapExotic
01-03-2015, 23:22
нали знаете, че когато сте възбудени каквото ви дойде на акъла ви се струва яко, а то може да е ядете лайна, но вас пак ви възбужда :D

Тука те признавам :smt023 :D

SF_Riverman
01-03-2015, 23:56
Честно казано,предполагам,че и аз бих постъпил така.В момента имам приятелка,но дори и да нямах ,ако някоя случайна ме спре на тротоара и ми каже ,,айде да се оправим'' бих се замислил. Както каза ти ,за мен секса не опира само до шибането и след това,кой от където е.Макар че има много различни гледни точки .Например аз имам един приятел,на когото,която и девойка да му попадне,ще побърза да я мине,а след това ще търси нова бройка .Така че,нормално е според мен,а гледни точки много .

Mr.Killer
01-04-2015, 19:08
Малко ми изглежда преувеличено ,но няма значение. Само може да съжаляваш ,че не си я минал. Ама то и за това никога не е късно. Щом сте стигнали веднъж дотам ,може и още веднъж. Тъй ,че не си сторил нищо лошо. :D

Ivaaaaa
01-04-2015, 19:36
очите ме болят и въпреки това го прочетох, мислейки си че е е възбуждащ еротичен разказ ) :
тапаг

sexygirl6
01-06-2015, 17:42
Правилно си постъпил. За нас-момичетата размерът няма значение и не ѝ е пречело. Всичко си е добре :)

baby_baby
01-07-2015, 12:51
Правилно си постъпил. За нас-момичетата размерът няма значение и не ѝ е пречело. Всичко си е добре :)

+++