PDA

View Full Version : Грешка Прошка Проблем



RoCkSpOt
01-05-2015, 10:05
Здравеите. Имам голям проблем които ме измучва ... разделих се с приятелката ми преди около 5-6 месеца много се обичахме.От няколко дена тя не иска да ме вийда да ме чува защото я нараних много... тя излиза с някакув но знам че ме обича или поне се надявам силно вутрешно в мен защото няколко часа преди да ми кайе да спра да я турса ми каза че ме обича и че ще сме заедно както и да е . Ще и испрата букет с писмо в което ще напиша това което искам да и кайа а тя не ми дава вузмойност. Според вас добра идея ли е ? Трябва ли наистина човек да се бори до краи за това което обича? Дори да сум сбуркал да сум я наранил означава ли че трябва всичко да приклучи ? На мнение ли сте че дори при такава случка двама човека могат да останат заедно след това и да се обичат дори още по силно ?И като цяло какво мислите за това което ще направа при условие че тя ме дурйи на страна от нея наи-добре е да отида да говора с нея, но тя ще реагира много остро още като ме види.

marilyn
01-05-2015, 11:25
Избоде ми очите с това писане.

Ами. . Прати й букет, но не очаквай ,че тя ще ти се метне на врата веднага. Опитай, ако те отреже, явно не иска да е с теб и толкова.

bloodfrozen
01-05-2015, 12:39
Спести си усилията и не занимавай момичето. Щом не иска да те вижда, уважи желанието й и не се натрапвай. Аман от досадници.

GuardianAngel
01-05-2015, 12:44
Батенце даже незнам ти как си го четеш.
Според мен тя има нужда от малко време да осъзнае какво иска и дали ти си точно това което иска.Да кажи и точно как се чувстваш,но неочаквай нищо защото нямаш право.С времето ще разбереш отговора и си длъжен да го ужаважиш ако тя е решила да продължи напред.Успех !

girlwithblueeyes
01-05-2015, 12:46
Спести си усилията и не занимавай момичето. Щом не иска да те вижда, уважи желанието й и не се натрапвай. Аман от досадници.

Това .
Някои хора не се усещате кога ставате ужасно досадни .Да си мислил преди да си я наранил .

xXxPETYAxXx
01-05-2015, 21:24
Какво значи, това, че сте се разделили преди 5-6 месеца, но тя не иска да те чува и вижда от няколко дни? Откакто сте разделени до скоро все пак сте си общували ли?

TROLLDADLOLCAKE
01-06-2015, 01:13
Ако за 5 месеца не си успял да и докажеш, че си това, което тя иска..защо продължаваш да и досаждаш..остави я намира.

RoCkSpOt
01-06-2015, 10:23
Какво значи, това, че сте се разделили преди 5-6 месеца, но тя не иска да те чува и вижда от няколко дни? Откакто сте разделени до скоро все пак сте си общували ли?

Вийдахме се чувахме се 2 дена преди това ми казваше че ме обича че иска да е с мен... аз за това все си мисля че просто ми е мн обидена и сурдита ще изчакам 1 седмица ще и прата писмото с букета и ако не отговори на това вече няма какво повече да направа

RapExotic
01-06-2015, 14:57
Вийдахме се чувахме се 2 дена преди това ми казваше че ме обича че иска да е с мен... аз за това все си мисля че просто ми е мн обидена и сурдита ще изчакам 1 седмица ще и прата писмото с букета и ако не отговори на това вече няма какво повече да направа

Само гледай да намериш човек, който да ти напише писмото, защото с този правопис и словоред ще се откаже да го чете след първото изречение.

kalpazanka
01-06-2015, 15:00
Май и тя самата не знае какво иска.

RoCkSpOt
01-07-2015, 15:50
А аз ли да го занеса или друг човек ? Щото мойе да ме види и да се ядоса и дори да не прочете писмото на пук ...

merrym
01-07-2015, 16:07
Както по-горе са написали, защо изобщо продължаваш да и досаждаш. Това са 5 месеца в които тя не се е решила да бъде с теб. Явно нещо е куцало във връзката ви за да се стигне до край. Според мен не и пращай никакви цветя. Остави я намира, не я търси, не и пиши, не си измисляй поводи за контакти с нея. Просто не я търси. Ако продължиш ще те помисли за резервен вариант. Това е моето мнение. Пък ако тя толкова много те обича и толкова много те иска, ще се върне сама при теб.