PDA

View Full Version : Моята нерешетелност



alpinab2.5
01-05-2015, 16:22
Здравейте!Всяка сутрин когато излизам от нас съм с голямо самочувствие казвам си ''като видя хубаво момиче веднага я заговарям".Но не се получава така когато някое момиче ме погледне си мисля да не си казва “този е много зле..."' ....и прочие.Това стана така защото две са ми казвали ,че нямам шанс с тях и вече съм психически настроен за провал.Помощ!

bijou
01-05-2015, 18:51
Първо така като насилваш късмета си, нищо няма да стане. Престани да плануваш къде и какво ще кажеш на кой, ами действай спонтанно, по-интересно е.
Второ самият ти си си проблема. Настойваш се негативно и несигурно и така си проваляш всичко. Според мен човек трябва първо себе си да обича и харесва и после да харесва другите. Иначе, никога няма да е щастлив.
Вместо да се опитваш да си хващаш гадже, вземи и поработи върху себе си и тази твоя несигурност и чак когато го направиш, тогава си търси любов. Плюс като реално осъзнаеш, че няма какво да изгубиш ако заговориш някоя, ще ти е пъти по-лесно. Ако се получи - чудесно, ако не - дори не я познаваш и шанса да я срещнеш пак е минимален.

RapExotic
01-05-2015, 19:20
По 100 грама ракия сутрин, обед и вечер преди ядане, поне по 5-6 надъхващи песнички в слушалките докато пътуваш и винаги цигарките и запалката в джоба (без да ги пушиш - с тях ще черпиш мацките!). Ако не помогне увеличаваш дозата.