PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче



PJLOL
01-05-2015, 19:39
Значи хора ето как стоят нещата харесвам едно момиче в 8 клас аз сам в 9 мн е хубава но като я видя и малко се притеснявам имам я в приятели във фасебук но ме е страх да и пиша имам чувство че по едно време ще забия и ще взема да пиша глупости. Приятелите ми ми казват да и пиша но аз просто не мога срам ме е :D . Моля дайте някой съвет какво да правя ще ви бъде благодарен.

GLaDOS
01-05-2015, 21:38
Удари един компот на гладно и седни да пишеш на момичето ;)

faster1997
01-05-2015, 21:49
Пиши и, и да сгафиш поне ще е по социалната мрежа, ако момичето е свободно не си губи времето. После може да е късно и да съжаляваш. Срам те е - нормално всеки е минал през това, ама ако стоиш с кръстени ръце нищо няма да промениш. Действай момко!!

MsLostTreasure
01-06-2015, 09:38
Тцтцтц, замисли се реално, тя не знае кой си, не ти е в класа, какво е наи-лошото нещо, което може да стане ако й пишеш? Стегни се малко, никой няма да умре ако просто й напишеш едно Здравей. Питаш за съвет тук, пък ти самия знаеш кое е най-доброто решение в случая. Нали знаеш :) после съжаляваме само за нещата, които не сме направили ! Поне ще знаеш, че си опитал, успех !!

Bogatti
01-06-2015, 13:23
"после съжаляваме само за нещата, които не сме направили !" Това ми хареса! :)
Няма нищо по-нормално от това, да покажеш или кажеш на някого, че го харесваш. Действай, заговори я, пиши й, ако и тя има интерес към теб, ще се постарае да го разбереш ;)

RapExotic
01-06-2015, 15:42
Започни разговора в даскало, докато си в компания. Така е много по-лесно. След това можеш да продължиш по чата без да се притесняваш, че ще забиеш, пък и вече ще имате някаква тема за разговор.