PDA

View Full Version : Ех тези чувства....



Jonnyy
01-05-2015, 22:13
Здравейте! Като за начало не мислех, че ще имам нужда да пиша във форума,но ето ме на. Това което искам да ви помоля е да ми дадете съвет, насърчение, може и критика или пък да ме поощрите, или пък насока... Благодаря предварително на всички които ще ми помогнат, отговорят, нахокат или изразят мнение. Нека да ви запозная накратко със моята история(е може би не толкова накратко):

Имало едно време, едно момче което се запознало по-необичаен начин със едно момиче(да чрез интернета). Двамата отделяли голяма част от времето си един на друг, чрез телефони и компютри(за съжаление не били от един град). Това продължало няколко месеца, докато един ден, момичето дошло във градът на момчето. Дори за ден-два, то това било най-голямата радост за момчето. Прекарали тези дни почти заедно,(да гушнати, държайки се за ръце, разрошвали си косите и какво ли още не, като две влюбени гълъбчета)но ето че дошъл денят във който момичето трябвало да се прибере във нейният град при обичайното си ежедневие и при приятелят си(точно така, приятелят си, със който са заедно почти половин десетилетие и живеят заедно). Момчето не искало да каже на момичето, какво мисли за нея, камо ли чувствата си, затова просто я изпратило с една студена целувка. След това всичко продължило по старому. Пак прекарвали доста време по телефоните, разговори, skype, камери, въздушни целувки, прегръдки.... Едно и също.... всеки изминал ден, всяка изминала седмица и месеци.... Докато на момчето не му писнало един ден и просто решил да спре всякакъв възможен вид комуникация със момичето. И така за няколко седмици не си писали, ни вест, ни кост. Момичето ядосано и обидено на момчето, не искала повече да чуе и дума от него. Така да бъде си рекъл момчето... Докато след може би месец, момичето писала на момчето...отново и ето ни пак старата песен на нов глас... Дните си летят, електронните прегръдки, усмивки и целувки вече заприличали на морзов код. Но ето че дошли и празниците, момчето решило този път той да направи нещо. Избрал няколко символични подаръка на момичето и заминал за нейният град(не издържал вече, без да я види). Дори за няколко часа, двамата били радостни и щастливи(и отново, гушкания, хапания по врата, държане на ръце и т.н). Момчето пак нищо не направило.......... Какъв самонадеян глупак е само... Но ето че станало време за тръгване момчето се качило в автобуса, натъжено и разгневено, че пак нищо не направил, ни казал и изведнъж телефонът звъннал. Било момичето, извикала момчето да слезе от автобуса, че забравила нещо, момчето слязло, тя го прегърна отново разцелува го по бузите(THE FRIENDZONE LADIES AND GENTLEMAN) и му пожела лек път. И ето че седмица-две всичко си е по старому....(AGAIN). Как ще завърши това? Как да каже момчето на момичето, че не може да мине и минута без да си е помислил за нея, че тя за него е като цъфнало цвете, което омайва малката пчеличка, как да и каже, че тя за него е нещо повече от приятел, човек със който би искал да прекарва времето си, че я харесва и обича....
Въпреки нейната връзка, въпреки годините прекарани до друг обичан човек, въпреки моралите на една връзка...едно приятелство...

The End.


Благодаря ви ако сте изчели всичко и сте внимавали! От тука сте вие! Please help me. :/

Azoria
01-05-2015, 23:27
Следващия път като се видят момчето да признае чувствата си открито на момичето и оф... Какво е най-лошото,което може да стане? Тя е с друг така или иначе, няма накъде по-лошо, може само към по-хубаво, евентуално...

Jonnyy
01-06-2015, 14:13
Следващия път като се видят момчето да признае чувствата си открито на момичето и оф... Какво е най-лошото,което може да стане? Тя е с друг така или иначе, няма накъде по-лошо, може само към по-хубаво, евентуално...

Така е, но ако момичето отблъсне момчето, не защото че не го харесва или че изпитва нещо към него, а поради някаква друга, причина... то тогава какво следва?

Azoria
01-06-2015, 20:02
Двамата си продължават всеки по своя път, какво друго? Светът не свършва,защото някой не те иска.

102
01-06-2015, 20:03
Azoria не беше ли написала СветА
тъкмо щях да се заяждам ;`[

102
01-06-2015, 20:15
ако не си въобразяваш и сичко е точно така както го казваш то с нейната връзка е свършено или поне е сериозно разклатена. тук идва въпросът ти защо не си я изклатил още. може да звучи малко грубо но момичето очевидно те иска. давай ако не ти пречат там някви морали и т.н.

Little Monster
01-06-2015, 20:27
Според мене това въпросното момиче си върти на пръста няколко момчета. Не може да имаш връзка с някого, а в същото време да тичаш при друг. Нещо намирисва.
Разкрий чувствата си, ако се получи-ок. Ако не, голяма работа. Не е първата, няма да е и последната.

102
01-06-2015, 20:29
никви чувства бе
те са и ясни
иска да я чукаш.

RapExotic
01-06-2015, 20:39
Харесваш курвите, а? Скоро да не се наложи да пишеш приказка за момчето, на което са му сложили рога и отчаяно се моли да си върне момичето, което е избягало при друг.

Е това не мога да ви разбера - как се влюбвате в такива момичета? Чукай я и бегай, а после един телефон на приятеля и и готово. :D

102
01-06-2015, 20:41
после един телефон на приятеля и и готово. :D

не

RapExotic
01-06-2015, 20:51
не

Що не? Поне да отърве момчето..

102
01-06-2015, 20:58
аз лично не одобрявам такива работи /'после един телефон на приятеля и и готово'

Jonnyy
01-06-2015, 21:32
ако не си въобразяваш и сичко е точно така както го казваш то с нейната връзка е свършено или поне е сериозно разклатена. тук идва въпросът ти защо не си я изклатил още. може да звучи малко грубо но момичето очевидно те иска. давай ако не ти пречат там някви морали и т.н.

Всичко е на 100% както го казах, а със връзката... там не знам, но може би си прав. Не знам дали съм морално зависим, мисля че не съм, но единственното нещо което ме спира е това че, никога не прави това което не искаш на теб да го направят.

Niakoitam
01-07-2015, 06:26
Всичко е на 100% както го казах, а със връзката... там не знам, но може би си прав. Не знам дали съм морално зависим, мисля че не съм, но единственното нещо което ме спира е това че, никога не прави това което не искаш на теб да го направят.

Ако всичко останало е наред,няма пречки,няма проблеми да се виждате въпреки това че сте от различни градове...просто и постави въпроса очи в очи или него или теб.Без излишни разламангвания.
Може просто тази връзка да се е изчерпала,да я е страх да сложи край на една 5 годишна връзка,но това нейното а с теб а с него е яко глупаво.Е, ако си искаш приятелка с привилегии може пък и да ти върже? :)

betiitu
01-08-2015, 21:27
Да и според мен нещо във връзката им не върви, по-добре си признай чувствата. Има 2 варианта след това-или я губиш като приятел завинаги или я печелиш като половинка (не се знае до кога). Рискуваш и това е ;)