PDA

View Full Version : Проблем с гаджето



aswasw33
01-06-2015, 06:16
Здравейте,имам следния проблем:
Преди около 2 седмици гаджето ми започна да не ми обръща внимание.Не ми отговаряше когато и пишех.Аз и казах, че мисля, че ако едно момиче ме обича трябва да има поне малка заинтересованост от мен,и ако няма значи не ме обича.Тя ми каза, че съм прав и че не ме обича.Аз я попитах защо преди ми казваше че ме обича.Тя каза, че мислила ,че ме обича ,но осъзнала че не е тъка.Попитах я има ли някъкъв шанс да се върне при мен и тя отвърна, че има малък.Тя е от моя клас и просто няма как да не я виждам.Зарибяват се с един друг от класа ми.После ги видях за заедно след училище към дома на момичето (с други думи той я изпраща до дома и).
Аз много я обичам и бих направил всичко за нея.Какво да правя за да си я върна?

roska.girl
01-06-2015, 07:46
По всичко си личи, че не иска да сте заедно вече. Казва ти, че има малък шанс, само за да не те нарани, предполагам. Тя си ти е казала, че не те обича, не виждам смисъл да се занимаваш.Така може само да я отблъснеш повече.

MsLostTreasure
01-06-2015, 09:16
Такааа... Смятам че трябва да спреш изобщо да я преследваш и да й обръщаш каквото и да било внимание, първо защото тя определено няма нищо към теб (нали искаш честно мнение, не се сдухвай, тук сме не за да сме мили, а за да ти отворим очите). Намери си друго момиче, което да не е от класа, защото по думите ти звучиш на 13-14-15 годишно хлапе и все още си нямаш на представа какво е любов, а и като гледам и тя не е мноо по-далеч от теб. Та това ми е съвета, пиши си с друго момиче, излез с друга и т.н. те хората са казали : Любов с любов се забравя :) Успех