PDA

View Full Version : Нужда от съвет



cityboy2
01-06-2015, 10:56
И така ...С може би бившата ми приятелка бяхме заедно 4 месеца ,да правех някои грешки но се обичахме и нямаше никакъв проблем до скоро когато тя ми каза че не иска да е с мен повече и то заради неща които я дразнят в мен ......Аз я обичам супер много и искам да сме заедно пак но не знам какво я спира имаше дни в които ту казва че ме обича и на другия ден пълно мълчание нито отговаря на целувките ми в чата нито нищо а на другия ден отново е с мен и ме обича ...... За това не мога да си обесня как така изведнъж иска да сме само приятели защото нещо е дразнело в мен разбираш ли.......Нито един път не сме се карали или нещо по-лошо не знам как изведнъ взема такова решение като знае много добре че по този начин ще ми разбие сърцето ........ знам че и тя ме обича но от какво я е страх .ако някой има идея за това нека да сподели...
на по 18 сме и двамата.Не знам според мен прекалено много си прави илюзии че всичко трябва да е като по филмите да и подарявам подаръци да си говорим всеки ден и то през час ... тва за мен е супер досадно или да и подарявам цветя Все пак това не е най-важното не знам супер съм объркан как така един ден ме обича на другия ден не и след 1 седмица ми казва че може би е по-добре да се разделим ...Като знам че ме обича може би и трябва време сама ли какво не е сигурна в по-дълга връзка ??

AngelBelchev
01-06-2015, 11:16
На по 18 години сте, по-дълги връзки - като се наживеете :)

girlwithblueeyes
01-06-2015, 11:26
Хаха а от къде знаеш че те обича ?Момичето най-вероятно е срещнално друг а може и чувствата и просто да са си отишли не е рядко срещано .Ще срещнеш друга

Sirona
01-06-2015, 11:29
Добре бе само аз ли се чудя каквa чак пък толкова голяма любов може да се развие за скромните 4 месеца?

shmatarok
01-06-2015, 11:34
Според мен не е могла да преглътне нивото на неграмотността ти. 8-)

RapExotic
01-06-2015, 16:30
Не чакай момента в който ще те отреже остро и ще я видиш с друг. Зарежи я пръв.

ameli
01-06-2015, 16:53
По изказа ти мога да кажа, че не я обичаш особено, по-скоро харесваш да я имаш покрай себе си. Представи си сега, че е намерила някой, с когото е като по филмите - обича да си говори с нея, да и подарява цветя, да я целува не само по чатове.. И аз не бих искала да имам връзка с човек, който се отнася към дамата си като теб :)

Little Monster
01-06-2015, 20:40
Или си е намерила друг, или ти си се държал като истински хлапак.