PDA

View Full Version : Ужасно потене



Ivanqzkata
01-06-2015, 20:29
Момче съм на 18г. Имам един много гаден и в същото време странен проблем ... Ситуацията е такава ,че като си седя вкъщи не се потя нито неприятен мириз ,нито петна по тениските и само като тръгна да се оправям за излизане още тогава започва ама едно обилно потене..Дори сега зимата като не е горещо и като отида на даскало само след 1 час вече се усеща неприятна миризма и голямо петно , което наистина не е малко..Супер е нептриятно..Чудел съм се дали е от притеснение нещо , но дори когато няма за какво да се притеснявам или въобще не мисля за него , дори съм пробвал с мисълта ,че няма да се случи и излизам без притеснения и пак само при самото обличане за излизане вече почвам да се потя..Не мога да си го обясня..Ето сега седя пред компютъра и докато пиша това няма никакви проблеми , но ако тръгна ей сега да се обличам да излизам веднага ще започна с потенето...Някакви съвети,предположения,мнени я,каквото и да е.Мерси предварително!
П.С. извинявам се ако темата не е точно за тук.

galen_plamen
01-07-2015, 19:41
за безпричинното потене трябва да се посети лекар. еднокринолог. може да е от различни неща- хормонални проблеми, метаболитни проблеми,Щитовидна жлеза, надбъбречна жлеза, сърдечни, белите дробове, възпаления на потните жлези, нервна система и др.
това не е нормално и трябва да има причина, която лекарят да открие.
аз също като отивам на магазин през зимата се изпотявам и все нарочно с тънко яке, с тънка блуза, но пак... освен, че при мен има диабет, ендокринологът направи изследване на щитовидната жлеза, което показа наистина проблем и с нея и хормоните

supersonic0
01-09-2015, 13:49
И все пак пробвай с рол-он

batkodoki
01-28-2015, 21:23
на ЛС пиши.

duparinka
01-29-2015, 20:02
http://www.flp.bg/bg/P_Ever-Shield_bg.htm Уникален продукт, от личен опит изпитан и продължавам да го ползвам 2 години вече, ако желаете мога да ви го осигуря с отстъпка 15%, 30%