PDA

View Full Version : Разочарованието..най-краткия път към безразличието?!



KrstnNn
01-07-2015, 11:55
Ще ви разкажа проблема си , който не ме оставя нито да спа , нито да ям , който не мога да преодолея за в момента и който ще ми тежи доста дълго на съвестта. Аз съм на 18 години , не съм бил подляк през живота си и съвестта ми е чиста относно взаимоотношенията ми с момичета , говоря за любов но явно аз самия не разбирам понятието въпреки че го чувствам.Момичето с което бях , на което бях първия е тотално разочаровано от мен и мисли че взаимоотношенията ни до сега са били една лъжа , че всичко е било просто за секса , че съм се възползвал от нея и от добротата и.Тя не ме иска в живота и вече и аз приемам това защото го заслужавам , но не мога да оставя момичето което истински обикнах да съжалява , нали? Грешките ми са много , но мисля че главната причина за това е че я излъгах , нараних я , влязох в сърцето и чрез рана.Тя е по-малка от мен , но акъла и със сигурност не отговаря на годините , момиче на място е. Обещах че ще запазя това че сме спали в тайна , но не го направих , похвалих се , унижих я и тя разбра , мислеше си че съм и верен но имаше моменти в които се натисках с друго момиче (не аз нея , тя мен , бях просто приятел с нея до този момент) Тя разбра.Сега момичето което истински обичам си мисли че съм я лъгал през цялото време че всичко което беше спомени , думите ми , всичко е било една лъжа.. Тук съм не да ви попитам как да си я върна или как да поправя нещата , не мога да поправя доверието което имаше между нас , не мога да поправя нищо или да и променя мнението , виновен съм си..въпроса ми към вас е.. въпреки всичко , не трябва да я оставям нали? Дори и да ме моли да го направя , не трябва да я оставям да си мисли че е било лъжа..? Тя ме мрази в момента и съм се отдръпнал за да мине малко време , рано или късно ще и стане тотално безразлично а не искам да дойде в ден в който ще я видя и тя ще ме подмине... И тя ме обичаше , знам че много я боли в момента , но самия аз се чувствам обезнадежден , безсилен.. хелп

Ssummerjam
01-07-2015, 12:34
Грешките ми са много. Обещах че ще запазя това че сме спали в тайна , но не го направих , похвалих се , унижих я и тя разбра , мислеше си че съм и верен но имаше моменти в които се натисках с друго момиче.
Повече от това трудно би могъл да се изложиш... Сериозно - много, много зле.
Преди да правиш каквото и да е си отговори съвсем честно наистина ли те е срам и се чувстваш идиотски заради изпълненията, чиито автор си, или причината да се жалваш е главно че си отрязан и се намесват чисто егоистични желания. Наистина ли смяташ, че осъзнаването ти е достатъчно, за да се държиш мъжки и занапред всичко да е точно? Преди да занимаваш което и да момиче трябва да си решил по-голямата част от проблемите, които имаш със самия себе си, иначе все ще се случват мощни издънки.
Все пак на въпроса - ако толкова силно искаш да си пак с нея, усещаш, че си струва повече от много други и се чувстваш супер увлечен, действай. Ще имаш много провали, много пъти ще се чувстваш най-жалкия и пр., но тя ще си е в правото и както сам казваш няма да ти се полага и една прашинка недоволство. Честно казано, ако се случи нещо толкова голямо и толкова негативно между мен и половинката (която нямам :д), последното, за което ще мисля, ще е събиране. И месеци, и година, и повече да ходи след мен... ще ми се струва безсмислено, отделно че така драмата става прекалена и той също губи време. Ще съм му простила, разбира се, даже ако е упорито старателен ще поддържаме нормални отношения, но...толкова. В края на краищата има достатъчно, че и предостатъчно момчета, с които ще мога да започна на чисто без да ми горчи. =)

AngelBelchev
01-07-2015, 12:36
Много черни точки си насъбрал, брато. Като имаш мерак да се хвалиш коя си боднал, поне не го прави пред общи познати; тия неща се разчуват бързо. И какво е това "тя ми се натискаше, аз на нея - не"? Що за оправдание!? Като ти дава повод, ти защо се възползваш при условие, че както казваш обичаш твойта? Надявам се не си й го изръсил това като е разбрала...

girlwithblueeyes
01-07-2015, 12:40
Ти си пълен боклук ами и не държиш на думата си .Жалко оправдание и за натискането ти с другото момиче ехх как пък все ви се натискат обаче вие неоправданите нищо не правите .Сега ще ти дам съвет остави момичето намира и отиди да си купиш топки нещастник .

KrstnNn
01-07-2015, 13:07
Боклук съм , да! Мамка му , осъзнат боклук съм , не ми пука за момичетата по-принцип , аз съм най-големия непукист , но точно това момиче , не искам да си я връщам или нещо подобно , въпреки всичко тя беше до мен , беше ми приятел и спомените ни колкото и да я боли , тя няма да ги забрави , едва ли някога ще забрави нещастника който я излъга в очакванията и , колко неистини , липси , недоверия и дадох , колко много скрих ... И да , знам! Не мога да поправя нищо , нито да си върна нищо , но така ли трябва? Колкото и да съжалявате за нещо в миналото , така ли трябва да бъде оставено , на съжаления? Тя ме мрази , цялата и обич се превърна в омраза , нито ми говори , нито иска да ме вижда и всичко е оправдано...Аз съм най-долния и съм отговорен за моите постъпки , но и направих обещание което смятам да спазя , дори след всичко дори и никога да не ме погледне отново.. Каквото и да и кажа тя вече няма да ми повярва , но осъзнатото от мен ме докара до много мисли относно мен.Тя иска да я оставя , но.. аз не мога да го направя.Трябва! Но не мога. Защото въпреки всичко и тя ми беше първата до голяма степен , първата с която сгреших в взаимоотношения по-сериозни от секс , първата към която изпитах нещо повече от пенис чувства и първата с която ги изживях...Тя може да ми прости , но аз на себе си за това което сторих на нея НИКОГА!

NomNomNom
01-07-2015, 13:12
просто не постъпвай никога повече така

Ssummerjam
01-07-2015, 13:16
въпреки всичко тя беше до мен , беше ми приятел и спомените ни , тя няма да ги забрави , едва ли някога ще забрави нещастника който я излъга в очакванията и , колко неистини , липси , недоверия и дадох , колко много скрих ...
Човек, пълен пациент си. Не искал бил да си я връща, ама пуснал тема, трябвало да остави всичко така, пък не можел... Освен че си направил мега много издънки си и крайно неориентиран и държанието ти е типично женско.... :D
Не си вярвай толкова, че няма да й мине и едва ли не винаги ще се сдухва при мисълта за теб. Арогантно и крайно грозно е.

KrstnNn
01-07-2015, 13:21
Не знам просто как да постъпя , знам че трябва да я оставя , но не мога да оставя нещата просто ей така , в крайна сметка въпреки всичко което направих.. тя ми даде много , прекалено много. Объркан съм , разкрепостен съм , както искате си го наричайте , знам само че момичето е крайно разочаровано.Бтв , грубите ви забележки , колкото и на място да са , са ненужни , в крайна сметка не съм спирал да мисля от както се случи това и съм осъзнал голяма част от това което направих.

NomNomNom
01-07-2015, 13:28
Сега си сгрешил, нормално е, случва се.
Обаче, повториш ли го с друга ... вече няма оправдание

AngelBelchev
01-07-2015, 13:36
Не си вярвай толкова, че няма да й мине и едва ли не винаги ще се сдухва при мисълта за теб. Арогантно и крайно грозно е.

На хората им минават любовните рани от сериозни дългогодишни връзки тип семейство и продължават напред, та колко й е на момата да преживее вашата връзка, в която си я лъгал и си правил други глупости. На тия години момиченцата тръпнат по "лоши пичове", обаче след време се оглеждат за някой, който да си тежи на мястото, да е мъжкар и като е с една - да е с нея. Демек, прави каквото правиш занапред, но системата действа така - пичките до 22-25 години им е през оная работа с кой са - търпят малко и отиват при по-добър екземпляр. Ти би направил същото. Аз също. ВСЕКИ също. Fair and square, right? Да, 100% ще й е тегаво заради раздялата, но ще е за кратко, защото си постъпвал зле спрямо нея. Не те съветвам при тези обстоятелства да се опитваш да оправиш каквото и да било, така ще покажеш слаб характер - тя съзнателно или подсъзнателно бъди сигурен, че ще го види. Освен това и да залепиш счупеното, винаги ще има пукнатини. Нали не мислиш, че ако след куп съвпадения и случайности се съберете, тя ще е забравила и всичко ще е розово и пухкаво. Постави се на нейно място за момент.

KrstnNn
01-07-2015, 13:37
Не мисля за други в момента , не вярвам някога да повторя точно тази младежка грешка.

AngelBelchev
01-07-2015, 13:42
Помня навремето след като мое гадже ми кръшна колко бях афектиран и озлобен към света, зарязах я, но определено ми беше тежко защото бяхме сгодени. И тогава моята шефка ми каза "оф Ангеле да ти имам идиотските проблеми... Вашите живи и здрави ли са? Болни деца имаш ли? Не? Тогава НЯМАШ проблеми". Демек не си го слагай, жени бол. И по-хубави, и по-специални, и по-търпеливи :)

KrstnNn
01-07-2015, 13:43
Поставих се и виждам колко много боли от нещо такова , трябва ли да свикне с болката , тя винаги ще е там до някаква степен. Зад всичките ми маски и непостоянства аз все пак си я обичах и може обичта ми да е колкото толкова и да съм за нея някак си отчайващо друг , но за мен не е така , аз не обичам за спорта , не се поддавам на емоциите просто ей така , не го правя за да ми минава със сигурност , макар че ще се наложи.

KrstnNn
01-07-2015, 13:45
Така е , пич! Знам го това , но ти не разбираш че след това не мога да погледна себе си дори , след всичко което осъзнах и аз останах разочарован от самия мен , от това което съм градил като характер толкова време..напразно , чувствам се празен и то много.

Ssummerjam
01-07-2015, 13:56
Помня навремето след като мое гадже ми кръшна колко бях афектиран и озлобен към света, зарязах я, но определено ми беше тежко защото бяхме сгодени. И тогава моята шефка ми каза "оф Ангеле да ти имам идиотските проблеми... Вашите живи и здрави ли са? Болни деца имаш ли? Не? Тогава НЯМАШ проблеми". Демек не си го слагай, жени бол. И по-хубави, и по-специални, и по-търпеливи :)
По-търпеливи? За да махнат с ръка след ситуация като от темата и да си запазят иначе толкова уникалната връзка? Егааати криворазбраната мъжка солидарност :д.
Резултатът досега - бол арогантни озказвания.

KrstnNn
01-07-2015, 14:26
Пичове и пички , които не биха искали да постъпят така с вас , какво да правя? Въпреки че ми каза да я оставя , това ли е мъжкото нещо , да продължа напред и да я оставя назад , да я нося в спомените си и след време като я видя , дори да не ме погледне? Така ли да оставя нещата?

baby_baby
01-07-2015, 14:36
Е как ем я обичаш ем се натискаш с други? Това не е обичане

Остави я ще и направиш услуга да не си губи времето с такива като тебе

KrstnNn
01-07-2015, 14:40
Отне ми време да осъзная всъщност какво беше , първото ми възприятие на нещата беше небрежно , след това се разрастна в нещо повече.Нямам оправдание освен момента на отчаяние в който изпаднах , игра която сам създадох и сам загубих. Все пак благодаря ви за мнението , явно това е правилния подход , просто да я оставя.

baby_baby
01-07-2015, 14:43
Да си мислил когато е трябвало сега вече е късно права е да не те погледне

Little Monster
01-07-2015, 20:23
Никое момиче, няма да погледне този, който я е наранил по такъв груб начин. Разбил си й сърцето. Едно извинение няма да оправи нещата. По-добре ще е да я оставиш на мира. В момента едва ли иска да бъде притеснявана, най-вече от теб.

sisunka
01-08-2015, 08:14
Сега момичето което истински обичам си мисли че съм я лъгал през цялото време че всичко което беше спомени , думите ми , всичко е било една лъжа..

Тя не само си мисли, че си я лъгал.........фактите са си факти. Ти си я лъгал и тя знае това. По-добре я остави намира. Когато загубиш на някой доверието, забрави да си го върнеш някога. А и няма смисъл в твоя случай. По-добре я остави намира. Нека това да ти е за урок за следващи връзки. Ако обичаш и уважаваш някой, просто не се дръж, като задник с него.

Niakoitam
01-08-2015, 11:14
То се мисли навреме,а не се вайка след това.Доверието изключително трудно се печели,още по-трудно се връща,а много лесно се губи.Сам си си виновен.Друг е въпроса,че ако всеки път реши да ти прощава ти може да решиш все да минаваш с едно и също оправдание.Ако си напълно уверен в себе си и знаеш,че няма да я нараниш повече ще ти е доста трудно и зависи само от нея дали вярва във вторият шанс или не.След това...за мен си е чиста глупост и мазохизъм.
Като не можеш да си го задържиш в гащите и не можеш да си държиш езика зад зъбите сега ще си носиш кръста...:)

RapExotic
01-08-2015, 15:55
Не знам просто как да постъпя , знам че трябва да я оставя , но не мога да оставя нещата просто ей така , в крайна сметка въпреки всичко което направих.. тя ми даде много , прекалено много. Объркан съм , разкрепостен съм , както искате си го наричайте , знам само че момичето е крайно разочаровано.Бтв , грубите ви забележки , колкото и на място да са , са ненужни , в крайна сметка не съм спирал да мисля от както се случи това и съм осъзнал голяма част от това което направих.

Тука повечето, които те упрекват или обиждат с различни епитети са правили същите тези работи. Можеш да се разровиш из мненията им по темите за изневери или темите тип "въпросник" и ще се убедиш в това. :D

А по темата - наистина това, което си направил не е похвално. Наранил си момичето и с право си решил, че вече не я заслужаваш. Но също така е правилно да разбере, че съжаляваш за това и да не оставате с лоши спомени един за друг. До колкото разбрах не си и изневерил в пълния смисъл на думата? А това, че си се хвалил с това, което сте правили в леглото е признак на слабост от твоя страна - демек искаш да се докажеш пред приятелите си с това, че си спал с мацката. Колкото и жените да не предполагат, доста от момчетата го правят.