PDA

View Full Version : ПОМОЩ



KIRIL98
01-07-2015, 12:50
Здравейте!
Много пъти съм намирал отговори на всичко което ме интересува от този сайт и затова ще питам.
На 16 години съм и искам да започна да тренирам кросфит, защото сега виждам какво прави липсата на тренировки в огледалото. Ако може някой компетентен по тази тема да ми напиши програма много ще съм благодарен.

Rakshy
01-07-2015, 18:18
Предполагам, че искаш да тренираш кросфит заради популярността, която набра из Щатите и може би Европа. Вярвам, че за да го практикуваш успешно ти трябва треньор. Ако няма кой да ти обърне внимание на техниката просто ще станеш поредния пичага в някоя компилация "CrossFit FAILS".

Идеята му е готина с тия комплекси от "големи" движения. Изпълнението често куца.
http://www.bb-team.org/crossfit/wods Виж тук.

Разтърси се из youtube също, там има много хора, които си качват тренировките.

Пак повтарям: П Р А В И Л Н А Т Е Х Н И К А

KIRIL98
01-08-2015, 12:58
Благодаря много за съвета. По принцип не искам да имам треньор защото живея в малък град и надали ще намеря някой добър. Затова попитах вас. Но и може да е нещо друго, а не кросфит. Просто видях че помага пък и един познат каза че ставало бързо и с добър резултат.
Приемам и още съвети!

Rakshy
01-08-2015, 13:56
Може би става бързо, защото тренировките са доста таксуващи, все пак са само големи движения, които изискват много енергия. За пореден път, стига да имаш добра техника, нямаш никакъв проблем да ги правиш тези комплекси. Ако имаш възможността се снимай докато правиш упражненията, за да видиш къде са ти грешките и да ги поправиш.