PDA

View Full Version : Нужда от съвет! за махане на петна?



Gabi94
01-07-2015, 17:23
Здравейте.. Снощи стана беля в една кола ,която ми оставиха. Ще карам по същество ,за да не изпадам в подробности..
На задната седалка останаха петна от един мъж ,който се надявах че днес вече ще са се махнали ,но се бяха запекли още толко..
Опитах да ги изчистя с мокра кърпичка но само се размаза.. Някой знаел ли с какво се махат или дали тапицерията може да се сваля по някакъв начин и да се пере?!
Благодаря ви предварително :) важно ми е защото утре по това време ще си е тук и трябва да му я върна ,а се вижда супер много и със сигурност ще има проблем..

wolfas
01-07-2015, 17:54
Само аз ли не разбрах кви са тея петна от мъж...? Да не да е срал...и защо за бога това е в раздел секс ?

Little Monster
01-07-2015, 20:35
Явно е сперма... нали? Или?

draid
01-07-2015, 20:43
Ами отиваш до магазина и купуваш нещо за почистване на седалки за кола има си специализирани препаратчета дето вършат добра работа, ама сега след като си го оставила да засъхне яко не знам.

Gabi94
01-08-2015, 08:21
Снощи взех от една бензиностанция ,някакво където се пръска с четчица на него ,но още се личи..Тапицерията е светла и може би за това.. Разбрах се с един познат ,който работи в автомивка да я вземе днес ,но ако и той не успее не знам.Сигурно ще разлея нещо друго за да го залича ,защото колата е на приятелят ми и той веднага ще заподозре..

И все пак за да отговоря на wolfas мисля ,че беше излишно да изпадам в подробности ,защото е ясно какви са петната щом са в този раздел.. Просто попитах защото може и друг да се е сблъсквал..И аз съм имала такива петна на рокли и дрехи ,но там ги пускаш в пералната и забравяш.. за това попитах

draid
01-08-2015, 08:51
Да разбирам ли, че си изневерила на приятеля ти, в НЕГОВАТА кола ? Ако е така силно се надявам да разбере и да си понесеш последствията. Аман от боклуци.

NomNomNom
01-08-2015, 09:05
Да разбирам ли, че си изневерила на приятеля ти, в НЕГОВАТА кола ? Ако е така силно се надявам да разбере и да си понесеш последствията. Аман от боклуци.

Не бе , сигурно онзи си е лъскал сам в колата, тя не е знаела или някакви нейни приятели са се таковали там

NomNomNom
01-08-2015, 09:07
И аз съм имала такива петна на рокли и дрехи ,но там ги пускаш в пералната и забравяш.. за това попитах
Как, по дяволите , толкова ли не може да ти уцели устата, тялото, ти не можеш ли да я махнеш тази рокля, а за презервативи чували ли сте, защо си мърляте дрехите :(

draid
01-08-2015, 09:28
Много мразя такива безпринципни лекета. Ти представи си приятеля и гласува доверие да и остави колата си. Тя да може с "един мъж" да оставя "едни петна". Чакай че се нервирах тука обедно.

NomNomNom
01-08-2015, 09:50
Ама и гледай, че капка срам няма. Гнусно

draid
01-08-2015, 11:25
Точно...

DarkTemplar
01-08-2015, 11:40
Много мразя такива безпринципни лекета. Ти представи си приятеля и гласува доверие да и остави колата си. Тя да може с "един мъж" да оставя "едни петна". Чакай че се нервирах тука обедно.
Според мен си се нервирал повече заради колата. :D

draid
01-08-2015, 12:30
Хахахах.

SpiritInBlack
01-08-2015, 14:18
Долна история. Кажи на приятеля си и се разделяйте. Еднакво гадно би му било - с или без тея неща в колата му. Силно се надявам петната да бъдат толкова изчистени, колкото и гадната следа от навигацията, заради която бях готов да си продам почти новата кола.

Gabi94
01-09-2015, 19:12
Поисках съвет ,защото колкото и да се правите все на някой му се е случвало..Мислех че за това е форума ,а не да обиждате без да знаете каква ни е историята ,дали и той ми е изневерявал ,дали съм го направила просто защото така се е случило или не съм била съвсем с трезво мислене.. Както и да е ,просто не избухвайте без да знаете ;) ..

И все пак момчето от автомивката се справи..има само съвсем леки следи ,само където седалката е малко мокра все още ,но каза че я чистил с някаква пара за това..

nezabelejimata
01-09-2015, 20:36
Според мен си се нервирал повече заради колата. :D

ми то и аз да бях и аз щях да се изнервя ... :D

DarkTemplar
01-09-2015, 21:27
ми то и аз да бях и аз щях да се изнервя ... :D
Еми да, човек трябва да се кахъри само за важните неща в живота си. :wink:

Момчето от автомивката май също заслужава нaграда. :D

draid
01-10-2015, 10:48
Поисках съвет ,защото колкото и да се правите все на някой му се е случвало..Мислех че за това е форума ,а не да обиждате без да знаете каква ни е историята ,дали и той ми е изневерявал ,дали съм го направила просто защото така се е случило или не съм била съвсем с трезво мислене.. Както и да е ,просто не избухвайте без да знаете ;) ..

И все пак момчето от автомивката се справи..има само съвсем леки следи ,само където седалката е малко мокра все още ,но каза че я чистил с някаква пара за това..

Така като те гледам какви ги говориш, по-добре беше да си беше замълчала, че тия оправдания са едни като от 15 годишна.

baby_baby
01-13-2015, 10:52
Опитай с вода а не с мокра кърпичка ;)

nansi_2005
01-13-2015, 11:00
Много мразя такива безпринципни лекета. Ти представи си приятеля и гласува доверие да и остави колата си. Тя да може с "един мъж" да оставя "едни петна". Чакай че се нервирах тука обедно.

значи направо не знам къде да се завра

nansi_2005
01-13-2015, 11:03
Така като те гледам какви ги говориш, по-добре беше да си беше замълчала, че тия оправдания са едни като от 15 годишна.

еми тя е на толкова де :) то от 15 до 20 год оправданията са все едни :)

marilyn
01-13-2015, 14:01
Хахахах, да изневериш в колата на гаджето си... думи нямам. Дано види петното!

marin_9867
01-13-2015, 14:13
Еми да, човек трябва да се кахъри само за важните неща в живота си. :wink:

Момчето от автомивката май също заслужава нaграда. :D

Секс на задната седалка. :D

NomNomNom
01-13-2015, 17:22
Поисках съвет ,защото колкото и да се правите все на някой му се е случвало..Мислех че за това е форума ,а не да обиждате без да знаете каква ни е историята ,дали и той ми е изневерявал ,дали съм го направила просто защото така се е случило или не съм била съвсем с трезво мислене..

Начи, ваша работа си е колко си кръшкате, няма лошо.
Просто това да му правиш петна в колата е долно, защото излиза, че ти го използваш за колата му, за да ебеш други хора в нея. Имам предвид, под този параграф е долно. Иначе, ако си имаш твоя кола, прави си петна колкото искаш.

haritov
01-13-2015, 21:36
да ти кажа честно от жени като тебе най-съм страдал

и дявола ще се възмути от това което искам да ти кажа но понеже съм добра душа ще ти дам съвет

кажи му истината тя се помни лено и не се забравя така ще си спестиш много проблеми ако го обичаш това ще е най-добре за връзката ви

ако пък тя приключи може да е по-добре и за двама ви

ALEKTRA
01-14-2015, 22:18
Душице за изневяра оправдания няма ! Без значение в какво състояние си била или в какво състояние е връзката ви ,не е оправдание ! Никой не ти е наливал в устата ,не ти е "запушвал носа" и не те е насилвал ,за да се е стигнало до тук значи си го позволила ТИ ! Изневярата към даден любим човек е на първо място изневяра към самата теб ,на ценностите ти ,добродетелите и моралната ти стойност ! Веднъж (но едва ли) направила го ,ти автоматично губиш стойност ,която ще спада през целият ти живот и накрая ще свършиш в най-добрия случай в Амстердам ,а в най-лошия -между някой храсталак !

KIRIL98
01-15-2015, 14:49
Ей лайняри. Нищо не знете относно това какво се е случило. За какво трябва да говорите така. Пък и нали затова е сайта, за да помагаме или да ни помогнат в дадена ситуация. Туй, че жената е изневерила, това си е неин проблем.

haritov
01-15-2015, 19:34
Ей лайняри. Нищо не знете относно това какво се е случило. За какво трябва да говорите така. Пък и нали затова е сайта, за да помагаме или да ни помогнат в дадена ситуация. Туй, че жената е изневерила, това си е неин проблем.
този сайт е за да изразим мнение никъде не ме задължават да помагам на някой

Зъбчето
01-16-2015, 06:08
По-темата:
При изцапване на дреха или друг плат с нещо, веднага с мокри кърпички изтривате. Трябва да се махне на момента. Аз лично съм си чистил от тапицерията на тавана петна от грес с един специален препарат който става на пяна и натъркваш с него. Светло сивия таван стана отново нов и чист. Ако не забравя, ще снимам препарата и ще го пусна тук.

Извън темата:
Може да не е правила тя секс на задната седалка, а нейна приятелка ;) Стига сте я нападали :D

Gabi94
01-16-2015, 08:51
Извън темата:
Може да не е правила тя секс на задната седалка, а нейна приятелка ;) Стига сте я нападали :D

Остави ги бе.. Аз бях казала даже "Да не изпадам в подробности" но те си ги съчиниха и без да ги казвам.. Точно такива дето много се възмущават от всичко съм ги гледала как ги дърпат по колите и то за някакви свиркаджийски истории...

AngelBelchev
01-16-2015, 10:17
@ авторката - Питай приятеля ти как да изчистиш петната. 100% и той е цапал по задната седалка с разни булки. Ти да не мислиш, че си единствена и неповторима? Или че му даваш нещо кой знае колко по-различно от другите жени? П*тката е една и съща, външния вид е просто маркетинг, а който разбира - гледа основно характера. Твоя не струва.

fearless91
01-16-2015, 10:42
Грам уважение ли нямаш към момчето, че чак си му изневерила в неговата кола? За това никога не си давам колата на кифли..

AngelBelchev
01-16-2015, 10:49
Какво уважение? Секса е по-важен... защо трябва да го получава само от един човек? А и кои сме ние, че да бъдем съдници? Можем просто да се кефим, че има повече такива дащни булки за разгонени котараци. А и ако вървят в комплект с кола... ще има гиздави любовни петна.

Зъбчето
01-16-2015, 12:11
Па ко лошо има в секса? А може петната да са от дюнер, не от спермолин 13 :D

DarkTemplar
01-16-2015, 12:15
Мда, дюнер със сос от мъж. :D

Зъбчето
01-16-2015, 12:40
Мда, дюнер със сос от мъж. :D

Казва се бял сос! :D

Slynchiicee
01-22-2015, 23:38
ТОВА Е ЛЮБИМАТА МИ ТЕМА :D

Stella_SN
01-23-2015, 12:32
Ей лайняри. Нищо не знете относно това какво се е случило. За какво трябва да говорите така. Пък и нали затова е сайта, за да помагаме или да ни помогнат в дадена ситуация. Туй, че жената е изневерила, това си е неин проблем.

Ти да не си пича с петната?

an7raks
01-23-2015, 13:11
Заслужаваш приятеля ти да те утрепе, нареже и изнасили... в тоя ред...