PDA

View Full Version : Помогнете



sci-fi
01-08-2015, 01:48
Здравейте, аз съм един леко отчаян персонаж, който по принцип не посещава форуми и не пише в тях, но не знам къде да си излея мъката и имам нужда от помощ. Преди 2 месеца ми се случиха доста неща и точно тогава се появи това момиче. Запознахме се в един бар, аз бях с приятели, а тя стоеше сам сама, пиеше си бирата и изглеждаше доста омърлушена.... Много се чудих дали да не отида и да я заговоря, всички ми викаха 'аре бе, какво чакаш', но не исках да я уплаша и да си помисли нещо лошо. В крайна сметка отидох и като първия идиот я питах какво и е, защо изглежда толкова тъжна.... а тя стана без да ми отговори и си тръгна. Не разбрах какво толкова съм направил, но както и да е. Забравих за случката, НО няколко дни след това случайно я засякох, явно ме беше запомнила, каза ми 'здрасти', не можах да повярвам, почнахме да си говорим, отново изглеждаше и звучеше тъжно. Разменихме си телефони и фейсбуци, почнахме да си пишем често, споделяше ми за проблемите си, които впоследствие се оказаха доста сериозни. Разказа ми как получавала много често нервни пристъпи, няма желание за нищо, минават и какви ли не самоубийствени мисли през главата. Аз се опитах да я разведря, излязохме няколко пъти, но последния беше фатален.... Заведох я на ресторант, смяхме се, уж всичко беше нормално, докато не и звънна телефона. Не знам кой и какво и е казал, но тя почна да се държи ненормално, почна да блъска по масата, да крещи да се нерви и накрая ме замеря с приборите. Е казвам ви, откачих, хората ни гледаха, после тя се разрева и избяга, дори не я последвах, бях толкова ядосан, че не мога да ви опиша.... Като се поуспокоих реших да и се обадя, но телефона беше изключен, фейсбука и го нямаше, явно го е изтрила... Не знам как да се свържа с нея, дори не знам къде живее. Ще се побъркам, не исках да реагирам така, но това съвсем не беше адекватно от нейна страна и сега се чудя какво да правя....

Little Monster
01-08-2015, 06:15
Опитай се пак да звъннеш. Явно нещо доста сериозно е станало щом се е държала като луда, но каквото и да е, трябвало е да я последваш.

sisunka
01-08-2015, 07:16
Явно има някой, който я тормози, а и тя те е предупредила за тези нейни нервни пристъпи, трябвало е да си подготвен. Явно са сериозни. Аз мисля, че рано или късно ще ти се обади и ще ти даде някакво обяснение за ситуацията.

RapExotic
01-08-2015, 15:36
Лично мое мнение е да бягаш далече от такива момичета. Имал съм подобно гадже в тийнейджърските си години и от такъв човек можеш да очакваш само проблеми. Това състояние обикновено се дължи на хронична депресия, която на моменти се затихва, а в други избухва. Дори да и се отдадеш и да се опитваш да я излекуваш с подкрепа и обич нещата няма да се получат без намесата на психолог. Според мен се опитай да се свържеш по някакъв начин с нея - адрес, телефон, познати.. За да не ти тежи на съвестта, но след това не се занимавай повече с нея. Не очаквай тя да те потърси първа - такива хора са асоциални и не изпитват потребност да споделят това, което правят с никой.

TROLLDADLOLCAKE
01-10-2015, 02:33
Била е измамник...Мислела те е за богат, но колегата и е звъннал, че те е проверил и банковата ти сметка е празна..Ядосала се е, че си и загубил времето, хвърлила е по теб прибор и си е тръгнала....
И сега сериозно...В такава ситуация освен да чакаш да си включи телефона и да ти вдигне друго няма какво.