PDA

View Full Version : Объркана съм...Не знам какво да правя.. Не знам как се чувствам



dani4kata
01-08-2015, 09:27
Объркана съм... Става въпрос за няколко момчета(ауч как звучи :дь)... Така първото,ще му казвам Г. Него го харесвам,обръща ми внимание,доста внимание при това,но не е показал с нищо повече,че ме харесва..След това днес ми се случи нещо много странно.Най-добрия приятел на Г.,който ще наричам Д.,мисля,че ме харесва,защото постоянно ме зяпа,постоянно търси повод да е покрай мен,но не сме си говорили.И аз не му обръщах особено внимание..Та днес той -Д. Се блъсна в мен,хвана ме през кръста,защото щях да падна,усмихна ми се и ме погледнА едно такова сладко и ми се извини и на мен нещо ми прещрака,Не можах да си изкарам тази случка от главата цял ден .. Защото никога не съм се чувствала така и ми е някак кофти... И не знам какво да правя...Помогнете ми,моля ви :)

Little Monster
01-08-2015, 19:13
Избери си един от двамата, този към когото имаш повече симпатии или чувства, и виж как ще потръгнат нещата. Недей да разиграваш и двамата. Може пък Д. да не те харесва, а просто да е мил с теб, заради приятелят си Г., който явно има нещ към теб.

betiitu
01-08-2015, 21:06
Чувала ли си приказката, че ако харесваш двама, то трябва да избереш втория, защото ако наистина харесваше първия нямаше да се колебаеш кой да избереш. (колко сложно звучи :D) , но все пак това не важи винаги. Изчакай известно време, виж какви сигнали ти дават и двамата, може пък един от тях да реши да направи първата крачка :)

per-dead
01-08-2015, 21:08
Чувала ли си приказката, че ако харесваш двама, то трябва да избереш втория, защото ако наистина харесваше първия нямаше да се колебаеш кой да избереш. (колко сложно звучи :D) , но все пак това не важи винаги. Изчакай известно време, виж какви сигнали ти дават и двамата, може пък един от тях да реши да направи първата крачка :)

И ко до тогава? Да се "зарибява" и с двамата?

betiitu
01-08-2015, 21:11
И ко до тогава? Да се "зарибява" и с двамата?

Не .. Просто да наблюдава действията им :)

dani4kata
01-09-2015, 03:21
Аз преди всичко искАм да съм наясно с моите чувства,а не да ги разигравам .... Не искам да си развалят приятелСтвото заради мен