PDA

View Full Version : Проблем с едно момиче



anton.andreev.14
01-08-2015, 20:48
Здравейте. От 4 месеца си пиша с едно момиче от даскало. Разговора много вървеше, но нещо стана праща ми кратки отговори, не се интересува от мен вече. Друго много лошо е, че сме говорили само два три пъти малко е странна. Преди два дена имаше рожден ден подарих и букет, но сякаш нещата станаха още по зле.
Момичето е gamer има малко приятели, които са супер тъпи и не излиза много.
Ще ви помоля за помощ много я харесвам и не знам какво да правя вече.

betiitu
01-08-2015, 21:00
Покани я да излезете, за да разбереш какви намерения има към теб. Не искам да те разочаровам, но щом не се е впечатлила на букета и това с кратките отговори ме кара да мисля, че не е много заинтересована, но щом имаш чувства към нея не оставяй всичко да се срине, излезте, поговорете, заинтригувай я по някакъв начин :)

Little Monster
01-09-2015, 04:39
Може момичето да е заитересована от друг. Но на теб нищо не ти пречи да я поканиш да излезете и да видиш какво ще се случи.

kasidina
01-09-2015, 07:21
Може да й е станала скучна тази комуникация с писането. Излезте малко, за да разнообразите.

mimsinka_99
01-09-2015, 15:14
Излезте опитай се да я опознаеш по-добре , интересувай се от нея и й показвай всичко това което казваш тук . И най-важното имай търпение "затворените " хора имат нужда от време за да се отпуснат

RapExotic
01-09-2015, 19:06
Покани я у вас да поиграете Хало 3.

kaRamella
01-09-2015, 19:38
Щом е геймърка я покани да играете заедно както казва RapExotic.

FAKE IT
01-09-2015, 21:48
^ Да си дръпне някаква тъпа игра, която не му е интересна, само за да "впечатлява" момиче е правилен ход? Куул.

Тонка, преебал си работите, брат. Няма оправия от тук нататък. Следващия път, като си харесаш момиче гледай да не я занимаваш 4 месеца по фейсбук, а да я поканиш още преди първата седмица да се видите, да й покажеш /не кажеш.../ намеренията си още от рано и да сведеш нещата до развръзка възможно по-скоро. Хубаво е, че подаряваш неща с повод и без повод, но остави трогателните жестове за момента, в който си във връзка с момичето. Да си "купуваш" женско внимание е евтин и глупав подход, особено когато можеш да си го получиш безплатно.

TROLLDADLOLCAKE
01-10-2015, 02:05
Защо ти е да си с антисоциално момиче,забито 24/7 в игрите?Какво можеш да получиш от такъв човек?Да те научи как се бута Лич Кинга в УоУ ли?

martin97
01-11-2015, 17:55
Защо не я покани на втората седмица примерно да излезете?

anton.andreev.14
01-12-2015, 19:16
Много се съмнявам в приятелките и които са тотално забили, да са и давали "съвети" защото всичко стана изведнъж. Един петък два часа си писахме, събота обаче почвам да и пиша и нищо кратки отговори до сега.
И май това което го каза FAKE IT е много правилно, Грешката си е в мен май.