PDA

View Full Version : как да му обясня ?



mimsinka_99
01-09-2015, 13:46
С приятеля ми сме заедно от година вече .. Преди да се запознаем и да тръгнем е бил голям плейбой .. Обаче негови прители твърдят , че от както е с мен се е променил ужасно много и че няма нищо общо с предишното му аз . За което много се радвам явно успявам да му дам това което не е получавал от другите момичета . Отношенията ни са доста странни когато се скараме винаги разговора завършва със сбогом и след по малко от 24 часа се оправяме и отново сме в прекрасните си отношения . Той е адски ревнив , често се караме за това което много ме ядосва аз съм момиче което държи на момчето до себе си и никога не бих направила нещо с някой докато си имам приятел . Той е много добро момче и искам да останем заедно по-дълго време искам да имам нещо сериозно с него , но тази ревност може да провали нещата .
Моля ви дайте ми съвет как да му обясня , че той е единственото момче за мен , благодаря предварително !

Bulgarian1
01-09-2015, 16:18
Няма как да му обясниш такова нещо. Аз лично съм същия ревнивец и си мисля че приятелката ми постоянно е с някой друг обаче тя е с 20 години и повече по-голяма от мен :)

xXxPETYAxXx
01-09-2015, 16:28
^E, не. Ти във всички теми ли трябва да го пишеш това нещо. Вече съвсем ми изглеждаш като трол.

По темата: Авторке, предполагам вече си му го казвала това нещо и не е помогнало очевидно. Следващия път, в който ти направи проблем заради друго момче опитай просто да му кажеш "Мило, знаеш, че ти си единствен за мен и никой друг не може да ме откъсне от теб" или нещо от тоя сорт. Да звучи и като комплимент някак си, хем и да е нещо, в което трябва да се чувства сигурен. Дано някак се реши този проблем, защото погубва много връзки, но е и много малко вероятно хората да се променят. Все пак недей да натякваш, че ако ревнува, това ще сложи преждевремнно край на връзката ви, защото това едва ли ще доведе до нещо хубаво, камо ли да помогне.

Bulgarian1
01-09-2015, 16:37
Тези думи никога не помагат влошават ситуацията Петя. По-добре го подразни с нещо и го бъзни с нещо " ти си единствен,ти си всичко за мен, и т.н" недей да си мислиш че тези думи ще помогнат ще влошат нещата. Той ще е спокоен когато ти си до него виждайте се всеки ден и това е. Това е лечението на всичката ревност когато си до него.

FriskyQT
01-09-2015, 16:41
И аз бях ревнив, може би все още съм, но понякога има защо. И моята приятелка(вече бивша) никога не би направила нещо с някой докато е с мен, ама то к'во стана, преспа с някъв, заради бившия си... Така, че винаги е хубаво да си има 1 на ум човек, ти може ся така да говориш, ама не знаеш кога и откъде ще дойде човека, който ще те накара да се замислиш дали можеш да си вярна или не, а повярвай ми винаги идват :)

xXxPETYAxXx
01-09-2015, 16:53
^То такъв може и да дойде, но, ако постоянно едно момиче е ревнувано много по-лесно ще я отнеме.
Във най-дългите си връзки не съм срещала такава ревност и не съм си и помисляла да хукна при друг, но е имало и други случаи, в които момчето прави от мухата слон и ревнува без никаква основателна причина - е то това не се търпи!

FriskyQT
01-09-2015, 20:31
Викаш друго си е да те ревнува без причина и ти да решиш да му дадеш такава? Или пък вместо да го разкараш щото те " задушава " първо му изневеряваш за да си провериш чувствата към него и дали би ти минало лесно ли ко :D

Както 1 приятел казваше " винаги имай 1 на ум" щото доста жени първо стигат до изневяра вместо да си вдигнат големите женски гащички и да направят правилното нещо.

TROLLDADLOLCAKE
01-10-2015, 02:16
Доверието или го има или го няма.Адски трудно е да накараш някого да ти повярва,още повече "ревнивец".Това, че е бил цитирам "Playboy" говори за несигурността му.Такъв тип мъже са несигурни в себе си, и просто скачат от забежка на забежка..Проблмът е в него, а не в теб...Ако си на 100% вярна и той все още се съмнява в теб, му кажи да си го начука.