PDA

View Full Version : Една объркана история



Potrebitelsko ime
01-09-2015, 20:45
Здравейте! Реших да разкажа тук за нещо, което скоро ми се случи и да попитам за вашето мнение или съвет. Имах приятел. Бяхме заедно много време- 2 години , но скъсах с него. Писна ми от монотонност, да не ми обръща внимание и ред причини. Ние учим в различни училища и сме различни смени. Той не идваше да ме вижда и като цяло нищо не вървеше. Той трудно го преживя. Дори все още го преживява. Но не това е проблемът. Проблемът е друг. След като се разделихме с въпросното момче както казах той бе много зле. Един приятел на една моите най добри приятелки е в неговия клас. Той много често идва до нашето училище защото много от приятелите му са тук. Денят след раздялата той дойде и ме пита какво се е случило. Разказах му и така започнах да му споделям. Започнахме да си пишем и всичко бе перфектно. Но имаше проблем. Освен това че е от един клас с бившия ми -той има приятелка- с която нещата не вървят изобщо и връзката им е към края си. Тази приятелка е най голямата интригантка на света......Та с това момче излязохме една вечер. Говорихме си и просто изведнъж се целунахме...и продължихме да се целуваме. От тогава с него излизаме "тайно" главно вечер...крием се и за всичко знаят само най близките ни приятели. Влюбих се в момче което е от класа на бившия ми, негов приятел е, опитваше се да му помогне да ме преодолее , ходи с най голямата интригантка на света и не знам защо не приключват ( въпреки че от скоро дори не си говорят).....а когато съм с това момче съм на седмото небе... <3 ... не знам какво да правя..забърках пълен филм....

FAKE IT
01-09-2015, 21:35
Ми супер, кво. След време ще има за какво да си спомняш и да се хилиш. Продължавай така ;D

TROLLDADLOLCAKE
01-10-2015, 02:10
Как какво да правиш?Прави това, което искаш.Бившият ти не е това, което искаш, а следователно това момче.Сядаш говориш с него, дали иска теб или настоящата му.Ако отговорът е "не" , продължаваш напред.Ако е "да", тръгвате и толкова.Нито дължиш обяснения на бившият ти, нито това момче му дължи.Животът е такъв - Едни печелят, други губят.
П.С - Третият вариaнт е да играеш "втората", но не мисля че едно самоуважаващо се момиче би искало такова нещо за себе си.

Little Monster
01-10-2015, 05:48
Как какво да правиш?Прави това, което искаш.Бившият ти не е това, което искаш, а следователно това момче.Сядаш говориш с него, дали иска теб или настоящата му.Ако отговорът е "не" , продължаваш напред.Ако е "да", тръгвате и толкова.Нито дължиш обяснения на бившият ти, нито това момче му дължи.Животът е такъв - Едни печелят, други губят.
П.С - Третият вариaнт е да играеш "втората", но не мисля че едно самоуважаващо се момиче би искало такова нещо за себе си.

+ :)

RapExotic
01-10-2015, 20:34
Как желаете да Ви бъде сервирана студената вода - с лед или без лед?

GuardianAngel
01-11-2015, 12:19
Проблем ? Къв проблем ? Значи отиваш гепиш го за блузата дърпаш го към теб и му казваш в прав текст : ''Бейби искам да съм с теб,зарязвай я оная пача'' После идваш във форума и пишеш за хепи енда ;]