PDA

View Full Version : Нуждая се от съвет



Annx0r
01-10-2015, 19:20
Добър вечер нуждая се от съвет.Преди година срещнах едно момиче нещата се стекох така че си паснахме аз мисля че я обичам тя също проблема е в нея твърди че ме обича а когато се скараме се държи много зле убижда и т.н после съжалява извинява се сигурен съм в това че ме обича защото наскоро ми се отдаде беше девствена уверих се в това но нямам идея какво да правя да продължавам ли или не държи се много добре на моменти но скараме ли се започва драмата бързо се оправяме впрочем но тъпото е че все убижда и т.н а думите нараняват .. опитах да говоря с нея няколко пъти обещаваше да се поправи опитва се но безуспешно но все пак ме обича винаги ме търси тя да се виждаме и т.н просто не издържам когато се скараме да се държи по тоя начин

RapExotic
01-10-2015, 20:30
Синдром на турбо-пубертета .. Не го мисли много много.

GLaDOS
01-10-2015, 22:28
Доста дълго изречение,пич. Направо не го дочетох.

MsLostTreasure
01-17-2015, 15:32
Ами мойто момче, не знам защо се карате и на мен ми се е случвало да обиждам приятели си, но в много, много редки случаи, ако нещо много ме е ядосал. Така че, замисли се дали и ти не я обиждаш и дразниш по някакъв начин. Има различни видове обиди... Ако ти каже тъпак или смотаняк, не го приемай толкова навътре ! Но вече ако минава границата и използва много по-вулгарни обръщения трябва да предиприемеш някакви действия. С говорене няма да стане (нямам впредвид бой също да подчертая :D), просто трябва да подходиш малко по-мъжки. След като те обиди, не й казвай ама стига ме обижда, ама нараняваш ме, ама стига това, ама стига онова. Аз ако бях на твое място щях да й кажа примерно "Ей мърло я се осъзнай на кой говориш така, малко ли неща съм направил за теб, че да заслужа такова отношение?" и да кажем допълни "Щом ще ме обиждаш така, намери си някой друг, аз тва отношение няма да го търпя, чуя ли още един път да ме обидиш по-добре не ме търси повече"... Според мен ако чуе нещо такова ще се стресне малко и ще се осъзнае! Надявам се, че бях полезна. Успех!