PDA

View Full Version : Твърде съм наивна...



nikobiersack
01-11-2015, 13:55
Сега.. Напоследък писах няколко вапросчета за едно момче.Всички ми казвахте, че ме използва.А и приятелите ми в живота също.Знаех го.Търсеше само, как да ме изчука и да ме остави.Но не знам как се случи.Бяхме в нас.Миналата седмица, когато се поддадох и го направихме.След това искаше да му показвам гърдите си на камерата в скайп.Понеже по някакъв начин му имах доверие.Говореше толкова красиво.Та си въобразявах, че няма да ме остави и че не ме иска само за секс.Доверих му се.Показах му.Та той вече ги бе виждал.Мислих много.И риших, че не искам да съм с него, понеже се държеше грубо на последък.Излизахме вчера, а той каза че връзка без секс не било връзка.Каза че иска да го направим пак утре.Обаче аз му отказах.И казах че искам да спрем с тия глупости.Все перверзи да ми говори.Той са намръщи.И когато се прибрахме.Беше написал статус в фб.. че мрази живота.И аз го попитах "какво става мило" той ми каза да се махам.Вече бях сигурна, че не искам такова гадже.Мислех си днес да го зарязвам, като го питах дари ще излезе.А той ми поднесе новината, че къса с мен, защото не съм искала вече перверзи и според него не съм го обичала.Започна да ме напада.След това каза че се е възползвал от такива "курви", като мен.Била съм търсела само секс, а не любов.Обвини ме за всичко.И каза, че бил снимал на камерата и можело да покаже на някой да ме злепостави.Направо ми писна от такива нещастници.На много, като него съм попадала, но никога не съм си позволявала да им се отдам до толкова.Страшно съм наивна... Мразя това в себеси.Не знам, вече какво да правя.Как да постъпя.Най добрия ми приятел, казва че щял да го прибие.Но с бой нищо не се решава, пък и да го убие стореното сторено.И аз съм си доста виновна за случилото се.Моля ви, посъветвайте ме нещо.Сега сигорно ще ме нападнете, и с право...

NomNomNom
01-11-2015, 15:58
Дай на най-добрия ти приятел да го пребие. На такова леке му трябва сериозно превъзпитание. Надявам се, че знаеш, че не си курва и че не си направила нищо лошо. Блокирай го навсякъде.

nikobiersack
01-11-2015, 16:14
А ако има тези снимки.. и ги разпространи, още повече сме в едно училище.Страх ме е да не ми създаде неприятности.

shmatarok
01-11-2015, 16:48
Едва ли има някакви снимки, по-скоро се опитва да те сплаши, за да си траеш. Прочетох ти и другата тема обаче и се чудя с какъв акъл си правила секс с него все пак, след като дори самата ти показваше, че си наясно каква му е крайната цел.

Това да ти е за урок и засега гледай да се занимаваш повече с училище и да залягаш над учебниците, защото си не само наивна, но и отчайващо неграмотна. А колкото до момчето - спри комуникацията с него.

per-dead
01-11-2015, 16:59
Няма да ти ги създаде той. Сама си си ги създала, бе момиче. 30 човека поне са ти казали, че те използва, ти обаче се доверяваш и му се връзваш. Няма как да те посъветваме нещо друго, освен наистина да оставиш най-добрия ти приятел да го пребие.

RapExotic
01-11-2015, 19:41
Припомни му наказателния кодекс.. И следващия път СЕ ВСЛУШАЙ в съветите на приятелите ти.

KristaY
01-11-2015, 23:52
Като сте тъпи, после що ревете? Ми.. нищо не можеш да направиш, така че загърби го тва и да ти е за урок.

AngelBelchev
01-12-2015, 06:09
Откак свят светува тичате все след лошите момчета и боклуците in general. Много бъзици и съвети има как да се зарибяват жени, а то колко е елементарно - дръж се зле и бъди гадняр. Дотук.