PDA

View Full Version : Момичето което харесвам



XtaZyY
01-12-2015, 09:27
Здр на всички,

Току що се регнах в сайта и имам много голям въпрос :)

Харесвам едно момиче от няколко месеца, с нея излизаме в една компания от 1 година и мисля, че и тя ме харесва, защото вчера като бяхме на кафе и аз седнах при нея, а тя пусна клипчета. След това я прегърнах и тя се сгуши при мен така седяхме около 10 мин. Сега мисля да и предложа обаче се страхувам от отговора, защото ако
каже не направо, ще умра. Затова исках съвет. ( Иначе мисля да купя букет рози и някакво мече )

AngelBelchev
01-12-2015, 09:31
Ако губиш време може да стане късно. Щом те кефи - действай.

Azoria
01-12-2015, 13:00
Няма да умреш от това,че е казала "не", не се притеснявай. И лично мое мнение - без мечето.

uHka22
01-12-2015, 15:44
Това с "предлагането" не ми допада особено,смисъл ти пак можеш да и подариш роза и да я целунеш. На колко сте ?

XtaZyY
01-12-2015, 17:22
Това с "предлагането" не ми допада особено,смисъл ти пак можеш да и подариш роза и да я целунеш. На колко сте ?

Аз съм на 17, а тя на 15. Проблема е че веднъж и предложих но тогава бях много пиян

RapExotic
01-14-2015, 14:08
Напий я и накарай да си признае.

XtaZyY
01-14-2015, 18:34
Как да я накарам? Съветт плс

Milkaa
01-14-2015, 20:01
Питай най-добрата и приятелка да ли и е споделила нещо за теб.Аз бих каза на приятелката си......
И така ще разбереш.....

bunny500
01-15-2015, 12:08
Не разпитвай никого.Според мен най-добре е просто да я поканиш да пиете кафе и да и обясниш какво чувстваш към нея , относно цветята те са по твой избор ако искаш и вземи ако не искаш недей .

pofff
01-15-2015, 14:06
Здр на всички,

Току що се регнах в сайта и имам много голям въпрос :)

Харесвам едно момиче от няколко месеца, с нея излизаме в една компания от 1 година и мисля, че и тя ме харесва, защото вчера като бяхме на кафе и аз седнах при нея, а тя пусна клипчета. След това я прегърнах и тя се сгуши при мен така седяхме около 10 мин. Сега мисля да и предложа обаче се страхувам от отговора, защото ако
каже не направо, ще умра. Затова исках съвет. ( Иначе мисля да купя букет рози и някакво мече )

Без мечета и цветя ! ... :) Заеби кафето, разходете се, говорете и от дума на дума и признай и така. ;) Успех!