PDA

View Full Version : липса на желание



theencore
01-12-2015, 10:23
Здравейте , искам да споделя за един проблем който го имам от доста време..и той е
липса на желание за секс мисля че проблема е психически постоянно съм подложен
на стрес и немога да го вдигна или дори и да го вдигна не е на 100%... да отбележа че съм
пробвал хранителен режим .. сутрешна закуска с мед ,стабилно хранене, всекидневно ядене на черен шоколад
както и взимане на енергийни напитки до скоро това помагаше в малки % (колкото да го вдигна)
и сега нищо непомага..ако някой знае да предложи нещо което засилва либидото или
антистресови хапчета които да ме изкарат от този проблем ще съм благодарен!

misterianboy
01-12-2015, 10:55
Най-обективният съвет, който мога да ти дам е да отидеш да говориш със специалист, психолог или доктор, не зная.Не можеш да бъдеш сигурен от какво естество е проблема така че това е най- разумният вариант.Дори и да има някой с подобен проблем, то при всеки е различно. :)

baby_baby
01-12-2015, 12:36
Спокойно този проблем ще мине няма вечно да си така просто като няма напрежение или нещо друго всичко ще е наред


И аз съм така в момента нямам никакво желание за секс а приятелят ми пък си мисли че вече не го искам което не е така просто за момента не ми се прави

ALEKTRA
01-14-2015, 23:17
Пробвай с "испанска муха" :)

Seattle
01-15-2015, 06:21
Интересно кво тва напрежение дето ви гони? От даскалото ли се напрягате?

KIRIL98
01-15-2015, 14:39
Интересно кво тва напрежение дето ви гони? От даскалото ли се напрягате?

Ако искаш вярвай ама понякога училището те натоварва повече от работа. Особено ако искаш да си отличник.
А на колко години си?

GLaDOS
01-15-2015, 17:07
Стрес и пренаситеност.Не го правете седмица-две и ще ти се повиши желанието.

Seattle
01-20-2015, 04:45
Ако искаш вярвай ама понякога училището те натоварва повече от работа. Особено ако искаш да си отличник.
А на колко години си?

Доста :) И ако си мислиш че сега ви е напрегнато в тия гимназий, си в голяма грешка. Тва си го втълпявате самите вие и си "набивате филми" както е модерно сега да се казва. Ядовете и напрежението тепърва предстоят.

VinDiesel
01-20-2015, 16:00
Точно със секса трябва да си лекуваш стреса и напрежението от работния ден например. Започни да гледаш по-повърхностно на нещата, които те "стресират", не ги мисли постоянно, а се разтоварвай!