PDA

View Full Version : Не е сигурна в чуствата си.. какво да правя



ujna-Varna
01-12-2015, 16:34
ЧУВСТВА* извинете ме за грешката в заглавието от бързане е.

Здравейте, започвам направо.. Аз съм момче на 16, не бих казал, че съм грозен, по-скоро симпатичен. та запознах се с момиче, в което се влюбих и то до уши, обща позната ни запозна, коя1то всъщност е моята най-добра приятелка, запозна ни тя и аз започнах да пиша на въпросната девойка, защото си я харесах всичко беше идеално, излязохме ние всичко върви както си трябва говорим си, аз по принцип умея да говоря не съм притеснителен и срамежлив и си поддържахме темата на разговор. Когато я изпратих я целунах по бузата. За сега добре излизаме ние втори път отново си прекарахме супер, когато я изпратих пак само бузка, аз поисках да я целуна, но тя ми даде само по бузата. Добре това не е краят на света на следващия ден отново излязохме, защото просто нямаше как тя заминаваше за нова година на почивка и нямаше да я виждам 1 седмица, излязохме подарих и роза вече я целунах тя ми каза, че имам шанс и през цялото време през което я нямаше аз си мислех за нея сънувах я всяка вечер и нямах търпение да я видя. Голворих с моята приятелка тя ми каза, че въпросното момиче и казало, че много иска да се получи нещо между нас, нашия чат продължава през времето когато я нямаше, но си личеше, че малко се отдалечихме тя се върна, но нямаше как да я видя веднага, защото времето беше ужасно. На следващия1 ден тя имаше уговорка с общата ни позната и аз взех един букет от рози отидох тя много се зарадва да ме види подарих и го аз бях много щастлив, че я виждам, изпратих я до мястото на срещата и с приятелката ни и целунах, вечерта обаче ми написа, че когато съм я целунал не е усетила нищо, тогава се разревах, много ме заболя, говорих с приятелката ми тя ми каза,че попринцип е такава, че не е много сигурна в чувствата си с момчетата и често когато изгуби някое момче после съжелява. Аз на следващия ден и се обадих да се видим поговорихме подарих и роза казах и, че е много важна за мен и, че много искам нещата между нас да се получат дори и напомних, че и тя също го е казвала.. не знам за мен мога да кажа, че съм много влюбчив миналата ми връзка беше 7 месеца и 2-3 месеца след края не бях никак добре, но с това момиче е различно всеки път когато я видя и имам чувството, че стомаха ми се преобръща, много са ми силни чувствата, а когато тя ми каза, че не е почуствала нищо просто рухнах.. сега съм зле наистина не искам да се откажа от това момиче явно не е като другите момичета не знам как да под ходя, дали да изляза с нея и да опитам да говорим да и обясня колко много значи за мен или .. наистина трябва ми помощ чувствата са ми много силни, това при старата ми приятелка го нямаше просто всеки път когато я видя всичко в мен се преобръща.. Ако ви е нужна още информация ще напиша още един пост просто едва си събирам мислите в момента.. Много искам да я убедя в чувствата и изпитва някакви симпатии, но е много несигурна.

Milkaa
01-12-2015, 18:14
Щом я обичаш не се отказвай,от момичешка гледна точко се държиш много мило и аз нямаше какво да се обърквам,но ако и е нужно дай и малко време незнам ние момичетата някой път се нуждаем от малко пространство да премислим всичко.Но мисля че можеш да си я върнеш ,нищо не е изгубено

RapExotic
01-15-2015, 19:16
Путката не знае какво иска. Щом не си я впечетлил от първия път, значи нещата ще тръгнат на зле.

GuardianAngel
01-16-2015, 17:16
Ммм не се занимавай с такива,ще приеме ще тръгнете и когато и дотегне от теб ще ти каже че от самото началот не те обичала и че няма нужда да се напъваш..такива момичета са едни от най страшните за връзка ...не се занимавай...тя е тотал месс(пълна каша) не си мисли че тя има нужда от някои да е спаси...тя сама трябва първо да се спаси от себе си.