PDA

View Full Version : Помогнете, моля.



nqkuvrandom
01-12-2015, 21:38
Здравейте! Пише ви един отчаян младеж на 16. Въпросът е следният. Става въпрос за едно момиче, което аз не познавам лично, смисъл виждали сме се няколко пъти, но не се познаваме. И аз харесвам това момиче.. Но идва и проблема.. Нямам опит в тия работи, как да ви кажа, да кажем че съм имал само една приятелка досега и то беше за кратко, но там нещата бяха други щото бяхме в една компания и беше по-лесно, докато сега е коренно различно. А и да ви кажа тя е малко от тея "феймъсите" :D, смисъл тва ме отчайва още повече, щото знам ли може изобщо да не ме забележи/отрази. За протокола тя е на 15.Та искам да ви попитам как да действам. В смисъл да започна ли първо с някакъв разговор по фейсбук и после на живо.. Или какво? Незнам какво да правя.. :/ Моля да ми дадете адекватни мнения и съвети. Благодаря ви предварително и се извинявам за допуснатите грешки ако има такива :)

RapExotic
01-14-2015, 14:59
Докато си служиш с понятия като `феймъси` няма да си намериш нормално гадже.

bunny500
01-15-2015, 12:14
" Феймъсите " най-много се кефят на харесвания и сръчквания във фб ;) пробвай може и да те огрее ..

zombolovesu
01-17-2015, 16:59
харесвай и от време на време нещата, които поства във фб и един ден след като е постнала нещо например няква песен и я харесваш, я заговори и може да се получи нещо. Успех!

pofff
01-21-2015, 12:31
Докато си служиш с понятия като `феймъси` няма да си намериш нормално гадже.

Такова им е поколението ''феймъс'' на 15 г. = сополоиздухвачка след 3г. :D :cool: я да се прегледате дечица.....чичо ми е психолог, драснете и ще ви прегледа без пари. :D

Indistinct
01-24-2015, 11:25
Феймъсите на 15 може да са мн опасни така че внимавай :D а за това как да те забележи, може да й са усмихваш като я виждаш и после да й пишеш. Успех :)

anonymous908491
01-24-2015, 12:08
Никой ли не счете за нужно да обясни, какво е феймъс за по-дъртите като мен.

RapExotic
01-24-2015, 13:02
Никой ли не счете за нужно да обясни, какво е феймъс за по-дъртите като мен.

Това е индивид от разред кифлоподобни, който има повече от 2000 приятели във фейсбук (90% от които никога не е виждал на жива). Денем обитава молове, заведения за бързо хранене и други обекти в централната градска част, а нощем се крие в дупки с повишено ниво на шум, които нарича дискотеки. Често се размножава в тях. На външен вид обикновенно е слаботелесен, хърбав и с множество подкожни надписи, обикновено на китайски, които и той самият не знае какво означават. Характеризира се с повишено ниво на самочувствие и понижен коефициент на полезно действие. Често поставя предмети върху себе си, с които да привлече представители от противоположния пол - ланци, вериги, различни видове бои(предимно по лицето), камъни... Произхода им е от малки населени места, като често ги посещават за да обогатяват своята култура и да я прилагат в градската обстановка.

LadyDi
01-24-2015, 13:10
Това е индивид от разред кифлоподобни, който има повече от 2000 приятели във фейсбук (90% от които никога не е виждал на жива). Денем обитава молове, заведения за бързо хранене и други обекти в централната градска част, а нощем се крие в дупки с повишено ниво на шум, които нарича дискотеки. Често се размножава в тях. На външен вид обикновенно е слаботелесен, хърбав и с множество подкожни надписи, обикновено на китайски, които и той самият не знае какво означават. Характеризира се с повишено ниво на самочувствие и понижен коефициент на полезно действие. Често поставя предмети върху себе си, с които да привлече представители от противоположния пол - ланци, вериги, различни видове бои(предимно по лицето), камъни... Произхода им е от малки населени места, като често ги посещават за да обогатяват своята култура и да я прилагат в градската обстановка.

ааххахаах