PDA

View Full Version : СПЕШНО!РАЗБИВАНЕ НА ПАРОЛА ВЪВ ФЕЙСБУК С ДОБРО ЗАПЛАЩАНЕ!!!



mimito_
01-12-2015, 22:31
Здравейте ! Трябва ми човек,който разбира от подобни
технологии за разбиване на парола във фейсбук. Ако
някой може да ми помогне по въпроса,моля спешно да се свърже с мен..
Заплащането за услугата е много добро !!

dimitar_ak
01-13-2015, 05:50
Съветвам те да попиташ конкретния човек това което те интересува, а не да се занимаваш с глупости.

per-dead
01-13-2015, 19:17
Съветвам те да попиташ конкретния човек това което те интересува, а не да се занимаваш с глупости.

+1
Слънице, мога да разбия акаунта на който кажеш и за без пари.
Ако нямаш доверие на гаджето си, просто скъсай с него.

haritov
01-13-2015, 21:15
+1
Слънице, мога да разбия акаунта на който кажеш и за без пари.
Ако нямаш доверие на гаджето си, просто скъсай с него.

ще можеш ли да разбиеш моя?
даже те предизвиквам

NomNomNom
01-13-2015, 21:16
ще можеш ли да разбиеш моя?
даже те предизвиквам

+1

haritov
01-13-2015, 21:19
https://www.facebook.com/brutalenZajo

можеш да опиташ

mimito_
01-13-2015, 22:10
Става въпрос за бившия ми приятел,който ме остави без причина след 4-годишна връзка без да ми даде обяснение. Подозирам,че е заради друго момиче и просто искам да си изясня нещата..Моля някой да помогне ...

haritov
01-13-2015, 22:24
Става въпрос за бившия ми приятел,който ме остави без причина след 4-годишна връзка без да ми даде обяснение. Подозирам,че е заради друго момиче и просто искам да си изясня нещата..Моля някой да помогне ...

с какво ще ти помогне това?

живота продължава

ако искаш просто попитай

mimito_
01-13-2015, 22:31
Мислиш ли,че не съм го питала .. просто като не получавам отговор се налагат други дейстия .. а и след толкова много време не е лесно просто да продължиш...

haritov
01-13-2015, 22:41
Мислиш ли,че не съм го питала .. просто като не получавам отговор се налагат други дейстия .. а и след толкова много време не е лесно просто да продължиш...

на мен ли го казваш

понякога нямаме избор без значение дали ще получиш твоя отговор ще трябва да продължиш

съгласна ли си?

mimito_
01-13-2015, 22:43
До някъде си прав,но просто смятам,че всеки заслужава обяснение

haritov
01-13-2015, 22:46
До някъде си прав,но просто смятам,че всеки заслужава обяснение

според мен имаш нужда повече от почивка и да се наспиш и да помислиш за себе си

на колко години? извинявай за въпроса

mimito_
01-13-2015, 22:47
на 21

haritov
01-13-2015, 22:51
да ти казвам ли че си млад човек и живота е пред теб?


ако той е готов ще ти каже колкото и да насилваш нещата няма да успееш пак ще те посъветвам да помислиш за себе си и да починеш далеч от всичко

mimito_
01-13-2015, 22:57
Да.Аз даже му научих паролата още преди време докато още бяхме заедно,но после я смени и от тогава не е влизал

haritov
01-13-2015, 23:00
Да.Аз даже му научих паролата още преди време докато още бяхме заедно,но после я смени и от тогава не е влизал

ще ти пратя нещо на лично
но помисли и над това което ти казах

dimitar_ak
01-14-2015, 06:46
И като разбереш, че е заради друга ще се почувстваш по-добре? Ще почнеш да се питаш с какво тя е по-добра. Майната му и гледай напред.

AngelBelchev
01-14-2015, 07:00
Не се занимавай с глупости. Ок, зарязал те е, разделили сте се. Ако останеш в неведение - ще сте разделени. Ако разбереш, че е заради друга - пак ще сте разделени, но и ще се вбесиш още повече.
П.С. За разбиване на пароли, a и не само, се използват malwares (ботнет-ове) като Hesperbot (най-сериозния ботнет, hands down...), GameOverZeus, SpyEye. В някои случаи и John the Ripper. И все пак се иска както МНОГО опит, така и да си ги намериш тия програми.

NomNomNom
01-14-2015, 17:01
Или просто регистрираш домейн, правиш сайт-игра , нип оракул, искаш за отговора логване чрез фб, взимаш паролата и мейла от post заявката, малко social engineering да го накараш да влезе и готово.
Ако го поканиш у вас, с rogue ap се сещам поне два начина.
Или в някое кафе, ако го издебнеш да е там и ако си пусне wi-fi-то, и в кафето има безплатно уифи, пускаш деасоцииращи пакети за оригиналното wifi и правиш ново rogue такова, и всички в кафето като се закачат, е най-лесно да вдигнеш днс сървис, да направиш един А запис за facebook да сочи към твоята машина. Или вдигаш прокси + ssl stripping.

За съжаление не съм чувала за "програмите" които колегата е написал горе, може би нямам достатъчно опит

anonymous908491
01-14-2015, 19:19
П.С. За разбиване на пароли, a и не само, се използват malwares (ботнет-ове) като Hesperbot (най-сериозния ботнет, hands down...), GameOverZeus, SpyEye. В някои случаи и John the Ripper. И все пак се иска както МНОГО опит, така и да си ги намериш тия програми.

хахахаха, по няква причина не помня дори един твой коментар, в който да не личи пълно невежество

mimito_
01-15-2015, 09:16
Нищо не разбирам от подобни технологии и програми , затова реших да се обърна към някой по-компетентен по въпроса.. Ако на някой му се занимава,моля да се свърже с мен наистина ми е много важно.. :(

yakuza_
01-15-2015, 09:26
Аз ще ти кажа, защо е скъсал с теб, повече от очевидно е - досадна преследвачка си.

AngelBelchev
01-15-2015, 09:34
Защото не си пиеш хапчетата, умник. Иначе и аз не съм видял да напишеш нещо смислено и различно от хапливите ти забележки колкото видиш ли дай да изсера поредната тъпотия защото съм папугай и се правя на интересен. И кое не ти харесва в мненията ми или ти се видя грешно? Гореописаните програми се използват предимно за източване на банкови сметки, но намират приложение и в кражби на пароли за социални мрежи, мейл, етц. Това ли е грешно? Или твърдението ми, че не можеш да ги намериш лесно? Защото и това е вярно - докато Slavik вилнееше из интернет, продаваше GameOverZeus за $500-2000. Когато се оттегли от света на финансовите измами, продаде Zeus на Panin, който го пусна в даркнет за около $1000. От 2 години насам, след като Soldier (друг хакер) източи няколко хиляди банкови сметки, се появи Hesperbot - първоначално плъзна в Австралия, но след това основно Турските банки. Цената на Hesperbot стига до $8000 за пълен комплект с всички плугини.

per-dead
01-15-2015, 11:55
Аз ще ти кажа, защо е скъсал с теб, повече от очевидно е - досадна преследвачка си.

+1

mimito_
01-15-2015, 16:37
+1

Не мисля,че ме познаваш достатъчно добре,че да изказваш подобни коментари по мой адрес.Задръж си мнението особено след като не съм ти го искала.Писах във форума с молбата някой да ми помогне, а не да си прави грешни изводи за мен .. И след като с нищо не може да ми бъдеш полезен не коментирай :)

NomNomNom
01-15-2015, 18:38
Аз ще ти кажа, защо е скъсал с теб, повече от очевидно е - досадна преследвачка си.


+20

per-dead
01-15-2015, 19:43
Не мисля,че ме познаваш достатъчно добре,че да изказваш подобни коментари по мой адрес.Задръж си мнението особено след като не съм ти го искала.Писах във форума с молбата някой да ми помогне, а не да си прави грешни изводи за мен .. И след като с нищо не може да ми бъдеш полезен не коментирай :)

Точно това се опитвам да направя - да ти бъда полезЕН, като ти казвам да не се занимаваш с простотии и детски постъпки. Зарязал те - к'во толкоз? К'во значение има причината? Не вярвам след като те е зарязал, да иска да се съберете пак. Най-много да се досети чие е т'ва дело и да ти тегли майната още по-яко.
И още повече - ш даваш пари, само за да ти стане още по-гадно?! Е, т'ва вече си е платен мазохизъм. :D

JDeel
01-15-2015, 23:12
Мимито, не се занимавай с глупости. Питай отново идиота (ама културно) каква е причината, и отново ако трябва, докато не си каже. Пък ако се прави на дръвник ще си намериш друг, и толкова. Тамън ти е време за забавление :)

mimito_
01-16-2015, 15:43
Да хора прави сте и аз самата осъзнавам тези неща ,не си правете грешни изводи по мой адрес и не ме съдете прибързано... просто искам да разбера и окончателно да загърбя този човек .. а сега имам толкова много въпросителни..

NomNomNom
01-16-2015, 20:25
Аз ще ти кажа, защо е скъсал с теб, повече от очевидно е - досадна преследвачка си.


+1

mimito_
01-16-2015, 20:48
+1
Нужно ли е безсмислено да ми коментираш едно и също .....очевидно не може не да ми бъдеш полезен,нито пък ме интересува мнението ти ... така,че ако обичаш изчезни и не се намесвай в разговора :) :) :)

NomNomNom
01-16-2015, 20:55
Аз ще ти кажа, защо е скъсал с теб, повече от очевидно е - досадна преследвачка си.

+1

mimito_
01-16-2015, 20:56
Ти си по-досаден и от мен ахаххахахахаха

NomNomNom
01-17-2015, 10:36
Само, че ако ми трябва нечия парола, мога да си я взема. Колко жалко, че личният живот на хората не мисля, че е моя работа.

NomNomNom
01-17-2015, 20:24
https://www.youtube.com/watch?v=opRMrEfAIiI

CarlossGambino
08-01-2015, 02:17
Ima li tuk nqkoi koito moje da razbie fb. Parola sreshtu zaplashtane razbirase nqkoi koito nqma da mi dava akali dali mi e nujno tova,kakto as nqma da mu davam akal kak da go napravi ,zashtoto kakto na men nemi e qsno kak,taka i na nego nemu e qsno zashto.

JDeel
08-01-2015, 06:44
Няма да намериш такъв нито тук, нито никъде

mariela83
05-09-2016, 12:17
Искам да разбия пощата на мъжа ми, регистрирал се е в сайтове за секс запознанства, имаме едно дете, намерих му снимките в компа дето си е снимал оная работа, намерих му и обявите за секс, искам да му разбия и пощата и да сложа край, защото за пореден път ме лъже. Простих му отново но знам че това което ми казва не е всичко, моля за помощ да му бия шута че ми писна да му гледам детето и да ме прави на лудаааааааа

nikolai_777
05-14-2016, 14:24
Забий му ножа във вратняка докато спи и готово...

liusi5
05-25-2016, 18:22
Zdraveite izninete me che pisha na latinica no nqmam bg klaviatura.Imam nujda ot speshna pomosht.Maika sam na 2 deca koito imat bashta samo na xartiq.Nasiqt tatko ni izvika v Germaniq i se vazpolzva ot nas samo da vzima pari ot darjavata i na nas ne dava nishto.Az nemoga da rabotq za momena poneje gledam malkiqt mi sin.Moqt maj ima libovna vrazka s sobstvenata si sestra.Nqkolko pati mu razbivax fb parolata no toi qa smenq.Molq ako nqkoi moje da mi pomogne da mu razbiq fb parolata iskam da dukomentiram vsichko koeto sa si pisali dvamata za da go izpalzvam v sada kogato mu doide vremeto.Naistina se nujdaq ot pomosht.Koito moje da pomegne neka mi pishe na imeil tunjai777@abv.bg blagodarq na vseki koito mi pomogne

SprayPaint
05-25-2016, 23:57
Molq ako nqkoi moje da mi pomogne da mu razbiq fb parolata iskam da dukomentiram vsichko koeto sa si pisali dvamata za da go izpalzvam v sada kogato mu doide vremeto.
Не съм учил право, но знам, че така се нарушават конституционните права на обвиняемия. Ако му разбиеш паролата, най-много тебе да осъдят :D Виж член 30, 32 и 34 http://www.parliament.bg/bg/const

Pug_306
05-26-2016, 07:42
Заеби, то това си е трол :)

ДОТА
05-26-2016, 20:29
Не съм учил право, но знам, че така се нарушават конституционните права на обвиняемия. Ако му разбиеш паролата, най-много тебе да осъдят :D Виж член 30, 32 и 34 http://www.parliament.bg/bg/const

не е задължително да я/го съдят
може да почне работа във фейса
и ще има достъп да всяка лична информация там

emil991
09-01-2016, 14:22
Също ми е много нужно разбиване на парола в facebook ! добро заплащане !

track1
09-02-2016, 15:18
AngelBelchev ! И ти много много не си в час ! Zeus е много стар вирус и никога не се е продавал !, никой не продава кравата за литър мляко :),ако бил е продаван то е по някои измислени сайтове,може също да го купиш но без контрол панела,първо отива всичко при него,после при тебе останките,вземат се паролите и номера на кредитни карти :),говоря ти за сериозни Руски сайтове cardingwolrd.cc carders.su,maza,Славиk отдавна е арестуван, както и сайтовете са затворени от фбр,лично съм говорил с него на cardingwolrd.cc- закритата секция,която регистрацията е 4000 usd :),но беше преди милион години :)
остана само сайта mazza но там е невазможно да влезеш-започва се от 50 000 usd,и трябва отвътре 3 ма човека да гарантират за тебе,там са 120 най добри руски хакера и не пускат никой :) лек ден на всички

track1
09-02-2016, 15:20
Също ми е много нужно разбиване на парола в facebook ! добро заплащане !

искаш услуга пак не си оставил имейл :) пиши да видим какво ще решим,тая любов ви взе акъла track1@abv.bg

Indistinct
09-02-2016, 17:26
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/488464-Отноcно-хакване-разбиране-на-пароли-и-подобни