PDA

View Full Version : Приятеля ми



Lili_2929
01-13-2015, 15:40
Здравейте,съжалявам ако вече има такава тема.Имах най-добър приятел в продължения на няколко години,преживяхме много,дори не мога да го опиша и преди няколко дена решихме да станем гаджета.Проблемат е, че въпреки че сме заедно и живеем на близо в един квартал,се виждаме рядко,той винаги има работа и така нататък...трябва ли да се притеснявам вие по цели дни ли прекарвате с гаджетата си...значи ли това че не ме харесва много?

ППС: на 16 сме не сме много малки

kaRamella
01-13-2015, 15:43
Работливко.

RapExotic
01-14-2015, 13:46
След толкова години приятелство не е останала тръпка между вас. Са съжаление няма да преживеете онзи хубав момент в началото на връзката, когато опознаваш човека до себе си и мислиш нон-стоп за него.

mariya_ignatova
01-14-2015, 15:11
След толкова години приятелство не е останала тръпка между вас. Са съжаление няма да преживеете онзи хубав момент в началото на връзката, когато опознаваш човека до себе си и мислиш нон-стоп за него.

Много е прав!

Lili_2929
01-14-2015, 17:58
не мисля че е така....на мен ми харесва това че знае много за мен и аз за него....така ми е по-лесно да общувам с него...а и дълго бяхме приятели минахме през много беше няколко години в чужбина и поддържахме връзка и когато си дойде също се случваха много неща и сега най-накрая сме заедно след толкова години не правилни моменти и така нататък

bunny500
01-15-2015, 12:13
Честно да ти кажа не виждам как ще завърши цялата тази връзка , с разбити сърца и приятелство или пък не ? Това , че не се виждате толкова често не е много голям проблем , въпреки че е възможно да се отдалечите един от друг.И това , че сте на 16 не ви прави големи , аз съм на 18 и все още не се смятам за '' голяма :D '' .

EvaLinee
01-15-2015, 12:35
Това за "разбитите " сърца е малко относително. Според мен точно това ,че сте приятели от дълго време допринася още повече да сте си близки. Важното е наистина да има тръпка,привличане..иначе работата може да си замре.. Колкото до разтоянието ,ние сме така с моя приятел него го няма по една седмица,защото много работи. И да ти кажа в началото ни беше трудно,усобено на мен...даже се карахме доста,то не беше телефонни разговори..В последствие посвикнахме и след 3 годишната ни връзка се роди синът ни. Който е вече на 2г. Искам да ти кажа ,че в момента в който свикнахме със разтоянието ,то започна да ни помага ,за това да не си умръзваме и с нетърпение да чакаме момента в който ще се видиме. Но това е само един пример. Вашата ситуация е малко-по различна. Не се притеснявай давай му свободно пространство,както и на себе си. Всеки иска човека до себе си,когато е найстина го иска,но понякога натовареното ежедневие не ни предоставя тази възможност.

bunny500
01-15-2015, 13:33
Всеки има мнение над проблема на авторката.Моето е такова.Не смятам , че връзка след дълго приятелство може да се запази.И факта , че при вас се е получило и , че всеки път си чакала с нетърпение приятеля си не означава ,че при тях ще е така.Понякога просто разстоянието разваля отношенията между хората защото свикват да не са един с друг.Мога да го кажа от личен опит. ( Не споря , просто си казвам мнението :) )

Lili_2929
01-19-2015, 16:13
Благодаря на всички за мненията,вече се виждаме по-често....Само да кажа че не се мисля за голяма просто подчертавам че не съм на 11-12 това е и още веднъж благодаря !!!

teenems
01-19-2015, 17:49
Аз имах това гадже...виждахме се по 2-3 пъти макс в седмицата,защото нон стоп учеше.Изобщо не ми допадаше това,не се чувствах щастлива и не се забавлявах.И се разделихме..добре че не бяхме някакви приятели преди това.

..А ти по-добре да разбереш каква е причината за редките ви срещи и да му кажеш,че искаш да прекарвате повече време заедно.Иначе накрая може и приятелството да си развалите.

VinDiesel
01-19-2015, 20:03
Сама трябва да усетиш какъв интерес представляваш за него, защото е възможно и той да иска същото, но просто наистина да няма време....

Lili_2929
01-25-2015, 09:20
Само да кажа че не си прекарва времето в учене :D говорили сме и той казва че иска да се виждаме но не може и не ми обяснява защо...не обича да споделя казва само че лятото ще бъде различно и това е

sl1nceetoo
01-25-2015, 10:20
Не е необходимо да се виждате всеки ден, за да поддържате пълноценна връзка. С моичкия се виждаме сравнително рядко, поради куп причини, но това не означава, че нещо не е наред.