PDA

View Full Version : Нинджи :D



marin_9867
01-13-2015, 20:11
Първо искам да се извиня ако темата не е за този раздел, но не знам за кой точно е и този ми се стори подходящт.

Въпроса ми е на всички ви се е случвало (дори да сте и чък норис :D) да ви се праят на господ и как са щяли да ве бият и кви ли не заплахи по интернет фейсбук, смс-и или телефонни обаждания. Та ми стана интересно как се спарвяте с тях заплашвате ги два пъти повече и т.н.т или направо им давате място и час и ги виждате дали са мъже...
Но ако дойдат какво ще направите?

Аз лично им давам място и час и не им се обеснявам, а те почват да ми се обесняват колко хора са познавали на колко са години (Тук е важнно да отбележа, че винаги идва дадената нинджа със хора нямат смелост да дойдат сами, за това е хубаво и вие да имате план Б ) и, че не им пукало и накрая се молят да се изясним без бой, а ако дойдат или не бият или ги бием тва е все някой трябва да е набит :D

skate
01-13-2015, 20:40
nqkolko puti mi sa e slu4valo ogovarqm direktno sre6ta i posle nikoi ne idva i osuznava6 kvi 6matki sa ne im obru6tai vnimanie to pred kompa vseki e djadai

Seattle
01-14-2015, 05:22
Кат иска да ма бие, да ме намери ама да им ходя по акъла и срещи и глупости? Абсурд! Такива най обичам да ги ебавам и да ги правя дармадан. Толкова са лимитирани че ако си дори и леко интелигентен може ги накараш да се чувстват по прости от селско циганче.

AngelBelchev
01-14-2015, 06:36
Какви са тия детинщини...

RapExotic
01-14-2015, 14:55
Защо допускаш въобще да има такива хора в обкръжението ти ..

tochko
01-16-2015, 08:19
Защо допускаш въобще да има такива хора в обкръжението ти .. Те обикновено сами навлизат в твоето, не си го избираш.
Ако в "нинджата" както ти му казваш имаше и капка достойнство, нямаше да го прави в интернет а лице в лице. Истината е че повечето са някакви хейтъри, лапета дето падат като круши пък и гледат да има някой да им помогне, ако бият да има публика. За мен всичките тези срещи са пълна глупост на келешите да се мерят кой е по-як.