PDA

View Full Version : дискомфорт и тежест в корема .. помощ!



shee ^^
01-13-2015, 20:55
Здравейте .. мм значи притеснена съм и имам нужда от помощта на някой по компетентен от менн ..от няколко дена имам тежест и дискомфорт в корема .. особенно вечер като легна по гръб го чувствам подут и като го натискамм издава звуци все едно има вода или къркорене .. червата ми се бунтуват също и има газове от време на време .. а всъщност и ми се повдигаше леко . Таа притесних се да не съм бременна защото не знам и аз всъщност на 29 го правих с приятеля мии и на 30 ми дойдее но сега това и незнам .. ако някой може да ми даде съвет ще съм благодарна :)) моля без хейт

marilyn
01-13-2015, 21:07
Как ще си бременна, като ти е дошло? Явно е някакво стомашно неразположение, може да си яла гадна храна или нещо да е подразнило стомаха ти.

shee ^^
01-14-2015, 11:26
Амии аз попринцип съм капринза и бях загубила апетит след нова година .. ям рядко и по малко . Не ям супи и месо, но ям доста плодове и зеленчуци

kalpazanka
01-14-2015, 11:30
Газовете и подуването могат да идват от *достата плодове и зеленчуци*. Целулозата не се разгражда, остава да дразни чревната стена, ферментира- отделят се газове, а ти се чувстваш подута.