PDA

View Full Version : Има ли място за притеснение?



lqlq_
01-14-2015, 11:42
Здравейте!На 19 съм,имам си приятел от 3 месеца с който ми е много хубаво и винаги като си легнем не можем да се стърпим и веднага започваме да се докосваме и в крайна сметка стигаме до секс..Та да си дойдем на думата правихме го преди 3 дни,искам да отбележа,че го правим без презерватив,не свършва в мен,винаги го вади,но този път имам чувството,че май стана гаф..Бях отгоре му,но бях легнала върху него с гръб и той не се сдържа и свърши ..Уж свърши върху вагината ми,но когато погледнах нямаше и следа от сперма по нея и мисля,че е свършил в мен,но той отрича..И през тези дни адски много ме болят яйчниците и постоянно съм гладна,не съм била в в овулация тогава,но се притеснявам..А и скоро не трябва да ми идва,така че искам да ви попитам,има ли защо да се притеснявам?!

Благодаря!

haritov
01-14-2015, 11:44
добре какво те притеснява?

lqlq_
01-14-2015, 12:04
Няма ли защо?

haritov
01-14-2015, 12:11
Няма ли защо?

то винаги има щом те боли нещо

но не знам на какво основание искаш да ти дадем точен отговор след като не сме ясновидци

lqlq_
01-14-2015, 12:17
Просто попитах дали има вероятност...

AngelBelchev
01-14-2015, 13:37
Има едни пластмасови неща с чертички, наскоро са измислени, може още да не си чувала за тях... наричат се тестове за бременност.
П.С. ВЕРОЯТНОСТ за гаф съществува винаги, дори при секса с държобранче... мисля, че е ясно на всички.

mariya_ignatova
01-14-2015, 15:01
Най-одачното решение според мене е да отидеш на гинеколог, ако си притесняваш просто вземи някоя приятелка с теб със сигурност ще ти бъде по-добре с нея. Лекарят ще ти обясни всичко и ще можеш да се успокоиш или да чуеш неприятно новина, но имай в предвид, че колкото по рано толкова по-добре. И все пак аз мисля, че няма от какво да се безпокоиш, но не искам да те успокоявам, защото винаги може да се случи всичко. Следващия път внимавайте! УСПЕХ!

Emilen
01-14-2015, 16:50
Добре де... От теб не изтича ли? Но реално, капка е достатъчна. Въпреки всичко, да се притесняваш или не, няма нищо да се промени. Изчакай и си направи тест.

Little Monster
01-14-2015, 18:05
Според мен недей да чакаш нищо. Взимай тест и го направи, ако трябва даже два и три, щом толкова се притесняваш. Но това, че те боли, без да ти идва скоро, мен ме притеснява, пък за теб не знам! На твое място бих отишла на гинеколог.

lqlq_
01-14-2015, 20:53
Може ли да ме боли от студеното,защото винаги са ми студени краката ?

ALEKTRA
01-14-2015, 22:01
Един много бърз начин да провериш дали си бременна ! Взимаш термометър и си измерваш влагалищната температура (пъхаш си го вътре) ! Чети добре ! Нормалната температура ,която има тялото ти е 36 С .Ако си бременна трябва да е над 37 С .Каквото и да измериш винаги добавяш 0,5 (половин градус) .Ако я измериш и е 36 ,значи е 36,5 (отрицателен) ,ако е 37 (положителен) ,защото става 37,5 С ,което е над нормалното ,а повишената влагалищна температура е показател ,че вътре нещо се е разработило под пълна пара ! По принцип този метод е най-точен след първата седмица от рисковия секс ! Но запомни едно ,никой тест не дава 100 % ефективност ,дори и този от аптеката,за това пробвай с термометъра и с тест за бременност и ако все още имаш съмнения ,а и е препоръчително да отидеш на лекар :) !
П.С. Това момче или да се научи да си изхвърля отвън желираните бонбони или задължително слагайте презерватив! На него има голяма вероятност да не му хареса с кондом и ще видиш как бързо ще се научи къде да си изхвърля бонбонките ;) Запомни -не той забременява ,а ти ! Успех !

nelkas
01-16-2015, 19:35
И аз имам въпрос.
Преди 5 дена приятелят ми свърши в мен. Страхувам се, че не съм бременна защото преди ден си направих уринни изследвания и при тях нищо не излезна. Не знам дали трябва да се притеснявам или не ?

kalpazanka
01-16-2015, 19:36
Няма как един пиклив тест да покаже толкова рано.