PDA

View Full Version : Грижа за устните всеки сезон



Momiceto90
01-14-2015, 12:44
Здравейте, имам нужда от изпитани съвети как да се грижа за устните за да не се напукват устните до кръв.
Всеки сезон имам проблеми, но зимата не се издържа. Като отида на ски положението става трагично.
Като съм така не мога да се целувам, което е изнервящо и за мен и за приятеля ми.

daniela0108
01-14-2015, 13:24
Като ти се изсушават е добре да не ги облизваш, защото става по-зле. Пробвай с по-влажни балсами, които по-дълго да се задържат на устните.

fakesmiles
01-14-2015, 14:42
Аз съм доволна от балсамчето на Хималая, но пък изобщо не харесвам тези на Нивеа - имам чувството, че ми изсушават още повече. Пробвай различни, може и кокосово масло вечер като си вкъщи, на мен ми се отразява много добре. :)

marilyn
01-14-2015, 18:20
Хималая са готини, този с какавото масло е по-подходящ за лятото. Иначе в момента съм с един тъмно син на Нивеа, хидратиращ. Доволна съм и от Леокрема. Просто не си ближи устните и постоянно си слагай балсам. Носи си един в джоба, друг в чантата, например, за да не оставаш никога без. За мен е кошмар, ако си забравя балсама за устни някъде, полудявам, защото много ми се пукат.

daniela0108
01-15-2015, 09:20
От масовите и аз съм използвала на леокрема, но сега съм с друг балсам, от който съм по-доволна.

Ewok
01-15-2015, 09:29
Отиди в някоя аптека и попитай там за балсам. Ще дадеш малко повече пари, но за зимата си струва.

Momiceto90
01-15-2015, 14:04
Моят е от аптека на нивеа, но имам и друг проблем, че ми излизат херпеси и не трябва да е прекалено мазен.
Значи да питам за хималая и леокрема. Даниела ти от кой си доволна.

ManuelaK
01-15-2015, 19:55
Аз използвам EOS Strawberry Sorbet (http://www.enzo.bg/eos/strawberry-sorbet-balsam-za-ustni/)

daniela0108
01-16-2015, 09:07
Моят е от аптека на нивеа, но имам и друг проблем, че ми излизат херпеси и не трябва да е прекалено мазен.
Значи да питам за хималая и леокрема. Даниела ти от кой си доволна.

Сега ползвам Flexitol балсам, изобщо не е мазен, но овлажнява много добре и в същото време се задържа дълго. Пробвай го, не мисля, че ще имаш проблеми с него.