PDA

View Full Version : Какво да прав...в шок съм



boy93
01-14-2015, 14:24
Приятелката ми току що ми звънна и ми каза, че миналата година ми е изневерила 2 пъти и с двама различни мъже и плачеше по телефона-аз затворих и направо съм в шок не знам кво да правя-човека с когото съм бил близо 3 години заедно, на когото съм споделял толкова много неща да ме нарани така, не знам кво да правя не мога да си представя живота без нея..тя ми е най-близкият човек, казах и утре да се видим и да поговорим-не знам кво да правя много съм объркан, аз дори не съм си писал с друго момиче, а пък тя е спала с 2ма без да знам и се преструвала-толкова ли 3 години не значат нищо за нея, толкова ли е важен шибаният секс, останаха ли нормални момичета в днешно врееме, които не изневеряват-бахти хората, имам чувството, че няма да намеря нормално момиче, скромно и добро, което не е ...

AnarchyBoy
01-14-2015, 14:42
Така, първо ще ти препоръчам да си намериш хубаво оръжие.. за предпочитане е нож, меч, катана, йатаган, пистолет, гранатомет, преносима гилотина и др. Отиваш на срещата, при което без да казваш нищо й пръскаш черепа или я наръгваш в далака или нещо от сорта, от което ще я боли толкова колкото те боли и теб. След, което.. Имаш няколко възможности, като например, да я накълцаш на парчета, да я дадеш на свинете, или да чукаш трупа й както никой не го е правил до сега.
После ще имаш две възможности.. първата е да се самоубиеш, скачайки от 6тия етаж с глава към плочките. Можеш да вкараш малко драматизъм, като напишеш сърцераздирателна бележка която да държиш в ръката си. (Ще допринесе за лирическият съспенс на цялата история) Вторият вариант лично от мен е по-предпочитаният, а именно да станеш побъркан социопат, който корми и изнасилва (вече умрелите) изневеряващи курви (да се отчете, че визирам и мъже и жени)

Надявам се да съм ти помогнал да си избистриш съзнанието и да вземеш правилното решение. :)
Аз те подкрепям!

mariya_ignatova
01-14-2015, 14:50
Здравей! Разбирам, че я обичаш и със сигурност сте имали доста хубави моменти, но според мен това не е нормално. Ако питаш мен тя не държи на теб! Ако държеше въобще нямаше да има такива неща. А пък от друга страна е добре, че ти е признала, защото щяхте да живеете в лъжа и двамата. Най-разумното решение според мен е на трезви глави да се видите на четири очи и да обсъдите-защо и как. Щом се е поддало само заради секс ти сам можеш да си направиш извода. Помисли си хубаво, не бързай и реши кое ще е най-правилното. Желая ти успех!

boy93
01-14-2015, 16:00
Просто не мога да повярвам още, имах толкова много мечти за нас двамата, защо трябваше да стане така, аз не мога без нея, но не мога и да продължа да съм с нея, много я обичам и тя така твърдеше и каза, че е било грешка и не била за мен заслужавал съм нещо по-добро, но не мога просто ей така да и кажа "Сбогом" това са 3 години не е 1 месец-толкова неща сме преживели заедно, помагали сме си в трудни моменти и изведнъж всичко се промени, понеже за първи път се влюбвам и ми е много тежко, дори ми идва да се разплача, нищо че съм мъж и то на 22г почти-много съм емоционален и не мога да се успокоя още...започвам да си мисля, че ще бъда самотен до края на живота си...или ще имам връзки като тази...основаващи се на лъжи и изневери...

marilyn
01-14-2015, 16:33
Много неприятно, сигурна съм, че се чувстваш ужасно. Според мен, има две възможности в твоя случай. Да се видите и да си поговорите. Ако тя иска да е с теб и ти си съгласен да преглътнеш тия изневери, да продължите да сте заедно. Другият вариант е да се разделите. Като цяло аз не мисля, че може да се преглътне изневяра, но хора - всякакви. Времето ще ти помогне да преживееш болката, ще срещнеш нови хора, нова любов и да, има момичета, които не изневеряваме. :) Успех.

AnarchyBoy
01-14-2015, 16:54
Не го лъжете, неа се оправят, по-добре да я убие още от ся, че иначе ще му отнеме 10 години терзания болка и самота и накрая пак ще стигне до убийство :/

Пич лъжат те, убийството е отговора..

GuardianAngel
01-14-2015, 17:41
Хъмм...неприятна работа,когато човек ти изневерява най-често го прави защото нещо във връзката му липсва и си го търси от друг.Държи на теб но не достатъчно.Ненам дали ти е казала защото те обича...и в крайна сметка го е осъзнала или заради чувството на вина...ПИТАЙ Я ТОВА като се видите.Ако можеш да простиш такива нещо и тя действително осъзнава грешката си а не е чувство за вина...може да опиташ.Ако трябва да съм честен повечето жени си мислят че всеки мъж рано или късно изневерява със сигурност..затва че не са само жените.Ти бъди наясно какво искаш и като отидеш да се видите знай за какво се бориш,дали да се разделите или да сте заедно.Живота несвършва с нея запомни го,никога не се знае от къде може да изкочи щастието,успех !

xXxPETYAxXx
01-14-2015, 17:49
^Не се ебавай с такива неща, AnarchyBoy. Никак не е забавно, има хора, които наистина стигат до подобни крайности.

Авторе, изневерите не са приятни, още по-неприятно е, че не си усетил досега, че нещо се е случило. Съветвам те все пак да поговорите очи в очи(НЕ с целта да се събирата), просто не е зле да научиш дали има някаква по-специална причина. Ще си намериш друга, споко, млад си още. Нормално е първата по-сериозна връзка да приключи, почти не познавам хора, за които първата сериозна връзка остава и последната такава. Животът е пред теб!

AnarchyBoy
01-14-2015, 18:06
Че кой се ебава? :lol: Сериозен съм, щом е бил 3 години с мацка, се предполага, че е в края на тийн годините или нагоре, щом хленчи и мрънка по форумите е слаб, щом е слаб, треа стане силен, убийството ще го направи силен. Да върви да я корми. :)

shmatarok
01-14-2015, 18:15
^ Хайде стига глупости.

AnarchyBoy
01-14-2015, 18:17
Е вие сериозно ли? :D

AnarchyBoy
01-14-2015, 18:20
Не заслужават даже разговор, с такива изневеряващи отрепки не се разговаря щото ще й падне на нивото... С такива се излиза стилно и класно от ситуацията, като се прекъсва всякакъв контакт и връзка към и от тях, а след това просто се забравя за съществуването им. Не се говори против тях, не се върши нищо против тях, даже не се говори с тях, наказани са да останат в миналото. Мълчанието е много силно. Няма к'во да говорят, тая ако е точно щеше да му признае още като го е направила и сама да поиска да се разделят, или първо щеше да го скъса после да ходи да се ебе с рандъми... ;)
За такава измет само игнориране и излизане класно от ситуацията... Няма к'во да си трови нервите и да се занимава с нек'ва дет не може да си начеше крастата...


Аман от курви.

an7raks
01-14-2015, 19:05
Анархито е прав...
Не си заслужават вниманието такива отрепки. Просто чао и по живо по здраво... Няма смисъл дори и от нерви...

Fisherman
01-14-2015, 19:17
тъпи курви

Fisherman
01-14-2015, 19:18
Не заслужават даже разговор, с такива изневеряващи отрепки не се разговаря щото ще й падне на нивото... С такива се излиза стилно и класно от ситуацията, като се прекъсва всякакъв контакт и връзка към и от тях, а след това просто се забравя за съществуването им. Не се говори против тях, не се върши нищо против тях, даже не се говори с тях, наказани са да останат в миналото. Мълчанието е много силно. Няма к'во да говорят, тая ако е точно щеше да му признае още като го е направила и сама да поиска да се разделят, или първо щеше да го скъса после да ходи да се ебе с рандъми... ;)
За такава измет само игнориране и излизане класно от ситуацията... Няма к'во да си трови нервите и да се занимава с нек'ва дет не може да си начеше крастата...


Аман от курви.

както ти излезе класно с Лиланда ли?

AnarchyBoy
01-14-2015, 19:49
както ти излезе класно с Лиланда ли?

:lol: Да съм казал, че аз съм постъпил правилно?
Правилният начин е описан по-горе... ;)

Mr.Killer
01-14-2015, 21:23
С такива се излиза стилно и класно от ситуацията, като се прекъсва всякакъв контакт и връзка към и от тях, а след това просто се забравя за съществуването им. Не се говори против тях, не се върши нищо против тях, даже не се говори с тях, наказани са да останат в миналото. Мълчанието е много силно.

+1
Въобще не се занимавай. Спри и достъпа до всякакъв контакт с теб. Телефони,чатове и тнт. Нека се чувства виновна. Да не е изневерявала. То поне да беше веднъж ми то...

GLaDOS
01-14-2015, 23:14
Факта,че не само ти е изневерила ,ами даже си ги е сменяла за разнообразие,трябва да ти е достатъчна подсказка за това какво трябва да направиш.

M****
01-15-2015, 06:31
И сега в кръга на шегата: можеш да сториш едно добро дело към мъжката част от форума - линкни тук нейна снимка, за да сме наясно как изглежда момичето и да се пазим далеч от нея. :D :D :D

an7raks
01-15-2015, 08:34
И сега в кръга на шегата: можеш да сториш едно добро дело към мъжката част от форума - линкни тук нейна снимка, за да сме наясно как изглежда момичето и да се пазим далеч от нея. :D :D :D

Като ще прави добро, да я разфасова и изхвърли в 10-тина контейнера... :D

AngelBelchev
01-15-2015, 09:53
Не заслужават даже разговор, с такива изневеряващи отрепки не се разговаря щото ще й падне на нивото... С такива се излиза стилно и класно от ситуацията, като се прекъсва всякакъв контакт и връзка към и от тях, а след това просто се забравя за съществуването им. Не се говори против тях, не се върши нищо против тях, даже не се говори с тях, наказани са да останат в миналото. Мълчанието е много силно. Няма к'во да говорят, тая ако е точно щеше да му признае още като го е направила и сама да поиска да се разделят, или първо щеше да го скъса после да ходи да се ебе с рандъми... ;)
За такава измет само игнориране и излизане класно от ситуацията... Няма к'во да си трови нервите и да се занимава с нек'ва дет не може да си начеше крастата...


Аман от курви.

Тотален респект за AnarchyBoy. Съгласен съм с всяка дума.

@ автора - Изневерила ти е не веднъж, а 2 пъти? Един бог знае колко още са й го плъзгали между филиите. Ти луд ли си да й прощаваш на тая мастия!? Все едно няма други жени :D Даже не си хаби дъха да я питаш къде, как, защо, в какви пози са я трещяли - тия работи и сам можеш да си ги измислиш дори по-добре от нея.
П.С. Брато, където е текло не един, а два пъти - ще тече и трети. Заебавай я тая и си търси читаво момиче. Ако не знаеш какво е да правиш секс с жена, която е ясно, че ти е изневерила - ами отвратително е. Представяш си какви ли не глупости всеки път като й го нахакаш, изнервяш се, в главата ти куп въпроси, патъра спада. Остави ти тая работа... нервите няма кой да ти ги плати. На 22 си, изобщо не се филмирай, че си изтървал любовта на живота ти. Тя ЯСНО ти е показала, че не е.