PDA

View Full Version : Ако някой може да ми помогне



velikden
01-14-2015, 18:38
Искам да споделя за начина на живот , който водя от година насам и да помоля някой ако има възможност да ми помогне. Ако има човек , който би ми подал ръка в този тежък момент и има тази възможност , бих му се отблагодарил подобаващо. Заради липса на пари и работа преди време ми се наложи да изтегля бърз кредит , след което всичко това ми изяде главата. Впоследствие не можех да плащам вноските, които бяха убийствени и аз затъвах постепенно , но сигурно. Родителите ми нямат възможност да ми помогнат. От 1 година работя и взимам над 1000 лева заплата , а нямам една стотинка в джоба. Всички пари ги давам по тези кредити , че даже не ми и стигат. Пробвах в много банки да изтегля кредит , с който да погася всичко това и да започна да живея един нормален живот. Не мога да спя , не мога да живея спокойно. От всяка една банка ми отговориха , че на заплатата , която взимам и ме осигуряват , мога да изтегля каквато и да е сума , но понеже ми се водят много кредити в регистъра и повечето от тях са в просроие и не могат да ми отпуснат никаква сума. Ако някой може да ми помогне със сума до 5 хиляди лева или да изтегли кредит на негово име , с което да погася всичко това и още през февруари , когато кредитния регистър бъде обновен , аз ще изтегля по-голям кредит , с който да върна всичките пари. Отчаян съм ... щом съм стигнал до тук да моля за помощ. Готов съм да върна с 2000 лева повече пари от първоначално това , което сте ми дали. Просто искам да се измъкна от тази систуация. Бих подписал всякакви договори , които да ги заверим пред нотариус , за да не се страхувате , че ще бъдете измамени. Не съм измамник . Готов съм да си платя с добри пари за тази услуга. Нека ако някой има възможност и желание да ми помогне да ми пише на лично съобщение , за да му разкажа по-подробно за цялата ситуация.

Благодаря Ви предварително!

marilyn
01-14-2015, 20:28
Очакваш някой да изтегли кредит, за да покриеш своя? И търсиш такъв човек във форум? о.О

haritov
01-14-2015, 20:47
взимаш над 1000 лв и искаш помощ от 5000

толкова ли не можеш да намалиш сметките и разходите за 7 8 месеца?

velikden
01-15-2015, 07:08
по 900 лева са ми лихвите на месец ... без главниците .. разходите за мен съм ги намалил изцяло до 0 , за да мога да изкарвам месеците , но само плащам лихви , без да мога нищо да погася от главниците на кредитите.

dimitar_ak
01-15-2015, 11:03
Не задлъжнявай повече. Опитай се да увеличиш доходите си, ако се налага и с втора работа. Нов дълг ще утежни положението ти още повече. Другият вариант е да искаш не просто кредит, а обединяване на задължения и рефинансиране. Така вече ще плащаш само един заем с нов по-голям срок (не ми се вярва да ти го отпуснат заради лошите кредити).

RapExotic
01-15-2015, 19:54
Форум - Тийн интереси и проблеми - У дома

Търсиш голяма сума пари във форум за тийнейджъри, които се радват на по 5 лева на ден от мама и тате? Ти наистина си много непредвидлив. Дори да задлъжнееш на друг за да си погасиш старите дългове пак ще изпаднеш в същото положение. Просто не умееш да си разпределяш парите правилно.

rumbeshkata
01-16-2015, 10:01
Форум - Тийн интереси и проблеми - У дома

Търсиш голяма сума пари във форум за тийнейджъри, които се радват на по 5 лева на ден от мама и тате? Ти наистина си много непредвидлив. Дори да задлъжнееш на друг за да си погасиш старите дългове пак ще изпаднеш в същото положение. Просто не умееш да си разпределяш парите правилно.

+1

ton4eto
01-19-2015, 11:10
Аз лично не знам някой, който да изтегли пари и то не малко за да ти помогне, на теб непознатия, но разбирам опитваш всякакви опции.

Bogatti
01-19-2015, 14:19
На какво ли не са способни хората, когато стане напечено. Обаче аз не мога да разбере как вярваш, че някой би направил такава услуга? И не се заяждам, просто наистина ми е интересно.

anonymous908491
01-20-2015, 18:24
Ще ти дам заем срещу 300% седмична лихва