PDA

View Full Version : Падам си много по едно момче



OrdinaryGirl
01-15-2015, 15:42
Става въпрос за едно момче, което много харесвам. Запознахме се в интернет и си пишем вече почти 7 месеца, но все още не сме се виждали, защото живеем в различни градове (градовете не са много далеч един от друг). Винаги се държи много мило с мен- казва ми, че съм принцеса или бебе. Преди време му казах, че го харесвам и той ми каза, че също ме харесва чак след няколко дена, защото го беше срам. Искам да се видим и да станем нещо повече от приятели, но ми писна все аз да правя първите стъпки. Според мен няма смисъл да продължаваме да си пишем с него, ако няма да излезе нещо от това. Така само повече се привързвам с него. Нямам си идея какво да му кажа. И той е доста срамежлив и може би затова нищо не казва.. Какво трябва да му кажа? Как да постъпя?

RapExotic
01-15-2015, 18:41
Много грешен ход, че си му казала, че го харесваш още преди да си го виждала. Изглежда несериозно и лекомислено. Сега като си видите ще ви е едно такова напрегнато.

OrdinaryGirl
01-15-2015, 19:30
Е аз му казах, че го харесвам, за да предприеме нещо и също за да знам дали и той ме харесва и ако не, да спра контактите си с него, защото ми се струва безсмислено само ей така да си говорим някакви неща (постоянно ми казва, че съм хубава и разни сладникави неща). Смятам, че ако не ме харесваше нямаше да говори така, но също и като харесваш някого би трябвало да искаш все пак да се срещнеш с него след толкова време и да преминеш на следващата стъпка.

RapExotic
01-15-2015, 19:37
За да харесваш някой първо трябва да го видиш, опознаеш, да му чуеш гласа, на му усетиш аромата, да се почувстваш приятно около него .. Ти си харесала образа, който е изградил в чата, а не самият него. Вероятно той също. Представи си, че на живо не ти допадне? После ще се чудиш какво да му обясниш ..

nepowtorima
01-15-2015, 19:51
Ясно, че ти е писнало от това да правиш все ти първата стъпка, но ако искаш да си наясно го попитай дали искате да се видите. Вярно е, че ти си момичето и е малко тъпо за теб, но явно той е срамежлив. Ако увърта му тегли майната, ако се съгласи и се видите - и се харесате .. супер!
На всеки незададен въпрос, отговорът му е не!
Така че нищо не губиш.

OrdinaryGirl
01-15-2015, 19:56
Ти един вид описа какво е да обичаш човек, а аз казвам, че само го харесвам и именно заради това искам съвет дали да му кажа, че искам да се срещнем. Пък и за 7 месеца доста лични неща сме си споделили и харесах характерът му и сме си говорили по телефона и харесвам гласът му. Но аз искам и да се срещнем, за да разберем дали ще си допаднем, защото знам че в чата е по-различно. Просто не искам пак аз да правя нещо по въпроса. Също не знам дали това, че той все още не е предложил да се срещнем е защото не иска или се дължи на това, че е срамежлив.

skatew
01-15-2015, 20:08
ахх този интернет как изменя общуването между хората... ужас
кажи му, че искаш да се видите
не разбирам как можеш да си пишеш 7 месеца с момче и да го харесваш без да си го виждала, а да се държиш за стереотипа, че той трябва да направи първата(втора) стъпка

skatew
01-15-2015, 20:09
ако след като му кажеш почне да овърта и реално не се видите няма смисъл да се занимаваш, а ако се видите или ще си допаднете и реално ще стане нещо или пак ще разбереш, че няма смисъл да се занимаваш

RapExotic
01-15-2015, 20:34
7 месеца .. ?? Т`ва е безнадежден случай.

marilyn
01-16-2015, 11:25
Добре, просто се вижте. Много голяма грешка е да си пишеш с някого дълго време и да не излезете. Така си създаваш една представа и си градиш образ, който често пъти е доста различен от реалния.

TheDeath
01-16-2015, 12:02
Имам доста приятели из фейса, с които само си пишем, от години. Въпроса е какво и как си пишете? Аз лично с тези хора, за които споменах съм само с приятелски намерения, как си, кво ново, жената, децата и т.н. Не е задължително всеки, с който контактуваш да ти се намърда в гащите. Въпроса е, че явно ти си си паднала по образа в чата, а това си е ... тъпо? Смисъл, нямаш гаранция, че на живо ще ти допадне, затова за мен е грешно да му казваш, че го харесваш. Както и да е, ако искаш да си го запазиш за приятел, с който си говориш и получаваш комплименти - няма лошо, ако искаш обаче нещо повече си помисли, ако се видите и стане нещо ще имате ли възможност да се виждате често? Щото такива връзки само по нетЯ според мен не траят дълго....

FAKE IT
01-16-2015, 21:25
Той ако е толкова срамежлив, че да не може за 7 месеца да ти каже "ХАРЕСВАМ ТЕ, МНОГО ИСКАМ ДА ТЕ ВИДЯ" през един умрял интернет не мога да си представя как точно ще действа LIVE. Трябва да го хванеш, да го затиснеш в някой ъгъл и да си вкараш твойте устни ... в неговите устни .. евентуално и да проникнеш с език, ако до тогава не е припаднал от притеснение ... Това ОК ли ти звучи? о.О

Yoni-bonboni
01-17-2015, 11:07
Кажи му,че искаш да се видите.Просто го попитай дали наистина те харесва.Ако наистина държи на теб ще иска да се видите,иначе щом го овърта и отлага не може да е толкова срамежлив.Според мен няма срамежливи момчета,има задръстеняци и такива които не знаят как да се държат с момичетата.Така,че трябва да постъпиш както ти мислиш...

teenems
01-17-2015, 12:08
Според мен трябва да му предложиш да дойде до твоят град и да се видите.Може на живо изобщо да не ти допадне и тогава вече наистина да прецениш дали го харесваш.Пък и 7м. са си доста време, така че какъв е смисълът да продължавате само с чат?