PDA

View Full Version : Лечение на мастни жлези



Guy96
01-15-2015, 17:29
Здравейте, аз съм на 18 и от около година по кожата на пениса имам някакви бели пъпки. Ходих на лекар, а той ми каза че са мастни жлези и било съвсем нормално. Проблемът всъщност не са дотолкова те, колкото страничния им ефект. От както се появиха преди година свършвам доста по-бързо. Имам чувството че те постоянно стимулират члена ми и това ми пречи. Аз дори и на друг лекар да отида той пак ще каже същото, и затова питам някой от вас за помощ. Ако някой знае някакъв мехлем или нещо, което би помогнало ще съм му много благодарен :) .

ALEKTRA
01-15-2015, 20:14
Ами и всеки от нас пак ще ти каже същото ,че е напълно нормално .Повярвай ми ,те не ти стимулират нищо ,пъпките по лицето да не би да те възбуждат по някакъв начин ,това е същото ;) Просто намали мастурбацията !Колкото по-често мастурбираш ,толкова по-бързо ще започнеш да свършваш .При жените е полезна мастурбацията ,но при мъжете -не ! Ако си направиш равносметка с изминалите години,сигурно ще се окаже ,че си започнал по-активно самозадоволяване от преди .Но пак казвам ,пъпчиците НЕ ти стимулират нищо ! :) :) :)

Guy96
01-16-2015, 05:23
Причината, по която мисля че те са проблема е че веднага щом се появиха започнах да се чувствам така. Всъщност преди това изобщо не съм усещал подобно чувство на това място.