PDA

View Full Version : EMAG.BG & IMEI



kaRamella
01-16-2015, 12:00
Здравейте :)
Имам няколко въпроса към вас
1) Пазарували ли сте от ЕМАГ?
2)Ако е техника, каква?
3)Може ли проверен сайт в който мога да проверя дали електрониката е оригинал?
Моите отговори
1)да
2)Нокия ХЛ,Таблет ALLVIEW NANO Ax4 и Нокиа Аша 205
До тук окей. Прекрасни цени,много бързо доставят поръчките си. Безпроблемна работа със сайта им.
Като качество..
Нокия Аша 205 работи идеално ... просто нямам никакви проблеми с нея.
Нокия ХЛ - постоянно казва нямам памет в хранилището при наличие и на памет в хранилището и и на памет в картата (8гб) която е празна - извод - не мога да инсталирам нито едно приложение. Не може да се отвори камера , защото нямало памет в хранилището. Започна да изтегля лаунчери и лок скрийнове сама по 8-9 пъти и да ме пита можело ли да ги инсталирам?!- ей тука вече полудях.Отказах се да я ползвам и я продадох.
Allview nano fablet - Прекрасен за цената си.
3)
РЕШИХ ДА ВЛЯЗА В ЕДИН САЙТ IMEI.INFO И ДА ПРОВЕРЯ ДАДЕНИТЕ ИМ КОДОВЕ ДАЛИ СЪВПАДАТ
Когато напиша имея на нокия 205 си излиза нокиа 205 аша, но като взех кутията и и преписах имеите ми излиза SAMSUNG C260
Когато напиша имея на нокия ХЛ ми излиза nokia 6020
А на фаблета allview nano - nokia 2220 slide

Сега тая огромна обърквация се дължи на сайта от който ги проверявам или на емаг , които явно вкарват фалшиви стоки?
Прикачвам снимки.
П.С. Проверих също така един Галакси гранд и галакси Y ( не са купувани от емаг ) и вс. си беше наред.
http://prikachi.com/images.php?images/614/7852614a.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/615/7852615d.jpg

Проверявали ли сте нещо с този сайт? Работи ли наистина и ефикасен ли е или си вкарвам филм , защото сайта не е доверен....

dimitar_ak
01-16-2015, 12:17
Според мен сайтът бърка с разпознаванетона телефона. Досега съм купил 2 устройства от eMAG, телевизор и BlueRay и определено съм доволен от покупките.

PS: Посоченият сайт безпогрешно разпозна моя телефон

JDeel
01-16-2015, 12:22
Не съм купувал от EMAG, аз винаги предпочитам да си ида на място. Моя телефон си излиза правилно в другия сайт.

kaRamella
01-19-2015, 14:55
Раздвоена съм. Ако има някой, който си е взимал мобилен телефон от там моля нека пише...