PDA

View Full Version : Сметка за тиинейджъри от ДСК, ДСК Тиин



anonymous962872
01-16-2015, 17:36
Здравейте, искам да попитам няколко неща свързани с тази сметка и ако може да ми отговорите на всичките. Първо искам да попитам за издаването на тази карта трябва да си с навършени 14 години, нали? Второ с кой родител бих могъл да дойда, в смисъл за майка и баща знам, но имм в предвид например някой друг член на семейството като баба или дядо, или чичо, кака? Трето трябва ли настойника ми който ми вади тази сметка ДСК Тийн да има собствена сметка там или не е задължително? Четвърто какви документи трябва да носим за издаването на сметката? Пето нали няма нито годишна, нито месечни такси и въобще каквито и да било такси? Шесто след като бъде издадена и си взема дебитната карта, тя може ли да се вкара в paypal, в смисъл той ще я приеме ли, ще я отчете ли за исползваема и да мога по този начин пазарувам примерно от ebay или amazon със paypal-а ми? Седмо какви документи трябва да носи родителя ми (какви негови, какви мои) и мога ли да получавам пари по сметката си от други хора? И последно валутата преконвертира ли се в друга и има ли такса за това? Това е всичко! Благодаря предварително!